Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

21 hours ago, n4l1m said:

prva stvar najbolje da tim koji ima istog sponzora kao i liga ne igra to takmicenje.

 

long story short, ima da igrate i jos da trazite da se igra na 3 dobijene, umesto na 2.:default_coffee:

 

18 hours ago, n4l1m said:

vest je od danas, gde je zurnal preneo da niko od predstavnika partizana nije bio dosao na sastanak sa kls-om, pa su oni zakljucili da partizan nece igrati..

 

Izvinjavam se ali vise verujem Titu od zvanicnih informacija. Tako da sto se mene tice igrate. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Solidan statement o nebitnosti lige bi bio da su registrovali 10 omladinaca sa Balsom i Trifom, izgubili od FMP-a, i zavrsili pricu, bez ikakvog objasnjavanja, saopstenja itd. Na kraju cestitke protivnicima na zasluzenom prolasku dalje i razlaz po letovanjima.

 

 

Edited by fillam
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fillam said:

Solidan statement o nebitnosti lige bi bio da su registrovali 10 omladinaca sa Balsom i Trifom, izgubili od FMP-a, i zavrsili pricu, bez ikakvog objasnjavanja, saopstenja itd. Na kraju cestitke protivnicima na zasluzenom prolasku dalje i razlaz po letovanjima.

 

 

 

Ovo stoji. Iako mi je drago sto nema vise sranja ove sezone, bilo bi mi lepo da na makar 2 meca gledam samo nase klince.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, kendrick said:

 

No dobro, simpatican problem koji ima Partizanova porodica je i taj sto su mu navijaci cesto vrlo moralni i ne zele ono sto ne izbore na terenu. 

 

Evo fenomenalne prilike da vrlo moralni navijaci potvrde svoju samoproklamovanu karakteristiku pa odustanu od ABA lige sledece godine, i prate uvek neugodnu trecu ligu Srbije. Mozda Lidej uspe postuje nekog. Mada samo da se ne sastanete sa Raskom Katicem prebice Lesora 😄 

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Na stranu kvalitet humora i titoizmitm, oduvek je bilo zabavno kada npr. Partizan iskritikuje KLS koji je odvratno i korumpirano udruzenje pod okriljem Nebojse, pa nam komsije ukazu na licimurstvo jer da smo zaista dosledni odrekli bismo se i ABA jer tamo igra ef em pe, ne bismo prihvatili wildcard EL jer smo partizanstina, ne bi smo placali vise od 100k jura za igrace jer se to kosi sa time da nekada nismo imali novca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljna sramota za Željka i košarkaški klub Partizan. KLS je baš bio primer da KKP, ukoliko želi, pokaže i kako može gospodski. Da otvori vrata dvorane samo za decu i da utakmice budu festival sporta. Verovatno bi i igračima bilo glupo da divljaju i psuju pred decom do 12 godina.

 

Ukoliko je KKP baš hteo da uradi nešto ovako demonstrativno, imao je priliku posle trećeg meča ABA finala da okonča svoje takmičenje, kad na sopstvenom primeru nisu uspeli da iskontrolišu navijače.

 

Nije mi, priznajem, skroz jasno kako se donose odluke u Partizanu. Deluje mi poprilično neverovatno da je nekom SNS tajkunčiću palo na pamet ovako nešto, a da su Zoc i Savić rekli - naravno, nećemo mi igrati, kako vi kažete gospodine.

 

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

 

 

Izvinjavam se ali vise verujem Titu od zvanicnih informacija. Tako da sto se mene tice igrate. 

to samo znaci, da je nakon izgubljene abe, vucku prekipelo zbog prozivki a doveo im je i zelka i budzet..

ako ti mislis da je ovo pobeda partizna onda si naivniji da ne kazem nesto drugo od ovih partizana koji ovo smatraju nekom pobedom...

 

da je uprava partizana htela pobedu nad huliganizmom, onda bi svoje utakmice u finalu aba lige igrali pred praznim tribinama(ustvari jos bolje samo pred zenama i decom), posto ne mogu topovski udari da se bacaju bez amina "uprave" i da se ima kompletni folklor koji je bio na toj utakmici...

pa tek nakon toga ako zvezda ne bi uzvratila sa praznim tribinama, da pricaju o ovoj satro nekoj borbi protiv huligana..

ovako, predstavilu su se kao uvredjene seoska mlada, koja je pobegla sa "lopate".

Edited by n4l1m
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Barkley#34 said:

Vredelo je izgubiti samo da ponovo Fenser i ekipanokrenunduhovitost na max. Posle četvrtog meča mal' se ne okačiše o kanapče, kakvih je postova bilo.

 

Bilo je cupavo priznajem, al nekako sam zivnuo opet. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...