Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Da pricao je dule o zvezdi o raspodeli budzeta o vucicu o cirkusu...

Samo kad ?!

Kad je to pocelo

Kad je krenulo napusavanje

Ko je bio sa druge strane 

Jbt duleta nema toliko godina i 

Jel nesto bolje

Jel su manje tenzije

Mi nismo u finalu nego buducnost

Jel su manje tenzije

Zamislite da ste u finalu sa cedevitom

Jel iko misli da bi bilo bolje

Naravno da ne bi, naravno da bi opet slusali u sudijama o kradji o otimanju o nekoj hrvatsko slovenskoj zaveri (stim sto vrlo moguce ne bi stajalo hrvatskoj nego vrv ustaskoj)

Opet bi imali saopstenja analize jutarnje programe...

Daj bre covece pa nismo deca

Link to comment
Share on other sites

Sa Cedevitom nicega ove sezone nije bilo, sve bi proslo u jos normalnijem tonu da nemaju indijanca Murica u timu. 

 

2018. finale protiv Buducnosti - prve dve utakmice gde smo bili domacini sroz sportska atmosfera, oni su napravili brejk i videli smo na sta su sve bili spremni da zavrse seriju u Podgorici. Posle toga krece rat Covic-Bokan, nazalost. Nije Covic cvecka ali za sve ispade Czv kriva

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mfmilan said:

Ako ćemo već da živimo u prošlosti, Dule je najveći bref ima sa klubom koji više ne postoji, neki Ivo Lola Ribar ili tako nešto.

Vrhunac humora navijaca kkp svih ovih godina 😂 mozete vi to i bolje

Edited by necke
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, necke said:

Nista, samo sam zaboravio da se nasmejem kad se u debati pomene IRL KKFMP Diva 

A znači ti smeš da pomeneš Vujoševića koji je bio pre toga a ja ne smem UPPR koji je došao kasnije?

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, mfmilan said:

A znači ti smeš da pomeneš Vujoševića koji je bio pre toga a ja ne smem UPPR koji je došao kasnije?

Ne znam gde si video da sam pomenuo Vujosevica.. Samo sam napisao da Zvezda nije jedini inicjator svega ogavnog sto se desava u domacoj kosarci kako neki vole to da potenciraju

Link to comment
Share on other sites

Što se mene tiče brišite ovo, i sam sam hteo to da predložim nakon što se malo zabavimo obnavljanjem istorije.

 

Zadnjih dana sam proveo malo vremena i na komšijskom topicu i generalno mi je utisak da mi ovde uglavnom pišemo o košarci a oni tamo tipa 30% košarka 70% eksterni faktori.

 

Svakako nebitno za ovaj topic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta god da bude, ova serija je nesto sto raduje nakon nekako nedefinisane sezone. Na nivou sezone smo imali par jakih utakmica, ali ne u ovom broju u kontinuitetu. Igraci ce, nadam se, iz ove serije izvuci svest o tome koliko zapravo mogu, a plafon je ocigledno visok. Motivacije svakako nece manjkati. 

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Wingwalker said:
1 hour ago, Patriota iz kauca said:





Zato što su se uplašili i jasno im je da samo košarkom ne mogu da osvoje.

Zašto samo košarkom...šta se to promenilo u medjuvremenu?

 

Ma nista, nego dan pred majstoricu, dostize se vrhunac, preliva se iz bazena emocija itd 😁

Link to comment
Share on other sites

Sto rece Bole samo blickrig sprečiti jer je to njima glavno oružje. U suštini oni su igrali najbolju košarku na početku sezone I to svima radili jer se mnogi nisu adaptirali na intezitet odbrane, uigranost kao posledicu da se svi poznaju i da su stasali kod istog trenera. E kad se protivnik prilagodi na to onda se i protivnik pita. Jos ako se ekipa pripremi na njihovu igru onda ih rasrafi kao Bayern. Oni su zenit forme prosli i moguće da ih je ova pauza više zeznula nego nas. Prije nje su imali Voltersa koji je najbolji njihov igrač I Holinsa u punoj formi. Sada ne i dobro bi bilo da do sutra tako ostane. Ne bih o našim manama jer o njima trubimo već godinu dana ali na našoj su strani i neki aduti odnosno nešto više nije mana. Napadacki talenat, svežina, naviknutost na njih i atmosferu,Pionir generalno, igracki pomak nekih igrača, konačni klik ekipe tako da očekujem dobru utakmicu. Već sada bih potpisao da se identične ekipe sastanu i dogodine u finalu.

Još 24 sata....

Link to comment
Share on other sites

S tim da nas iskustvo uči da blic krig mogu da naprave u bilo kom trenutku utakmice (čuveno naše pomračenje u 3/4), stoga ne bi bilo zgoreg zadržati koncentraciju čak i ako počnemo dobro.

 

Što reče Dule, neka naši pokažu da su mangupi i u gostima.

 

Mirna glava i srce lava.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, mi smo još uvijek odigrali samo jednu dobru utakmicu u sezoni, nemojte da polijećemo sad u nebesa.

Oni će odigrati svoju utakmicu na približno istom a vjerovatno i na nešto većem nivou a mi smo hodali po amplitudama cijele sezone s tim da je ova pozitivna amplituda uglavnom bila malo iznad nule, osim ove posljednje gdje nam se desio neki kratak spoj u strujnom kolu.

Znam da nam je želja ovdje svima ogromna i da nam je adrenalin otišao na max pošto smo se svi bili pomirili sa još jednom propalom sezonom ali mi nismo u situaciji nikom da prijetimo.

Samo jedna trojka nas je dijelila od čišćenja u finalu i to je bio mnogo realniji ishod od ovog trenutnog.

Pritisak je sad na obje ekipe, jako je bitno kako ćemo psihološki ući u utakmicu a na tom polju se nismo proslavili ni timski ni individualno.

Ako Željko uspije kanalisati one naše prsotine da zadrže koncentraciju i ne naređaju lančane budalaštine, to će biti pobjeda sama po sebi.

Naravno da su u klubu svjesni toga i siguran sam da se priča i priča sa svakim ponaosob ali teren je nešto drugo. Uvale ti dva lakta i koljeno bez lopte, sudija te isječe par puta, majmuni ti dobacuju, psuju ti majku, ženu, ćerku, sina… Pa ti ostani pribran.

Oni su favoriti, igraju kući pred svojom publikom, nemaju tu poraz skoro tri godine, imaju čvrst i dubok roster, dobrog trenera, uigranost, stabilnost, ako u utakmicu uđemo bez respekta za sve to - crno nam se piše.

A to žvaću gaće, prpa, usrali su se to treba da izbijemo iz glave sad i zauvijek.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

95% sezone smo odigrali kao klasicna banda i sad posle jedne dobre tekme krece kurcenje. Lame af. 

 

Nemojte mi sad posle svih ovih turbulencija tokom sezone pustati narativ kako je veliki uspeh sto je ekipa koju vodi Zeljko Obradovic i koja je dobila kintu da napravi tim za osvajanje EC uspela da izbori petu tekmu protiv igracki vrv najskromnije KKCZV u poslednjih 10 godina.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

U pravu si u kontekstu cele sezone. Međutim, ako pogledamo da je taj nedovršeni, turbulentni tim u koga mnogi sumnjaju na kraju posle svega uspeo da se vrati nakon 0-2 i to protiv CZ koja jeste možda skromna u nekim okvirima ali koja ipak nije služila za napucavanje u EL, onda to jeste neki uspeh.

 

To naravno ne daje ni 1% prava da se bilo ko nas ili naših igrača oseti nadmeno pred peti meč.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da u ovom momentu i mi i oni vise razmišljamo o nama. Svako iz svojih razloga.

Nije to kurcenje nego klatno, momentum promijenio se. Da li je to dovoljno ne znam.

Jeste mozda optimizam ali verujem da ima pokrica.

A I malo pauze od pisanja o Trifi ko je prvi počeo i slično.

Peta utakmica, finale, košarka....

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...