Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Nadam se da cemo biti dovoljno pametni da ako krene nekakav svinjac u bilo kom trenutku tekme ili pre nego sto pocne, da se lepo pokupimo sa terena i trazimo da se hala isprazni, nema ali nema ako, nego lepo isprazni halu ili pola pola ili sta vec ali da jednostavno odma stavimo do znanja da nikakve gluposti necemo tolerisati... ako ne uradimo tako onda ko nas je~e i treba da nas valjaju po blatu

 

Ovde ce presudnu ulogu imati psihicka priprema, bitan je mec, nece biti nikakve rapsodije nego - odbrana, znaci beton od prve sekunde 

Oni ce sigurno krenuti u meso mi moramo odgovoriti istom merom i jos jace, ako nas slome onako jos na pocetku kao u onim derbijima onda jbg nek se teraju q svi zajedno.... bez obzira na kriterijum sudjenja (koje ce sigurno biti domacinsko blago receno) od betona ne smemo da odustanemo

 

Ja iskreno mislim da nemamo neke sanse, nisam verovao ni u 2:2... ali bi mi stvarno bilo krivo da naprave +15 na pocetku i onda gledamo odradjivanje posla

Jednostavno ne smeju da nas slome

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Arsenije Pesic said:

u svemu tome je jedini problem što će neki igrač da napravi neki seljački potez? Za sve što se desi nakon toga postoji opravdanje i postoji povod? Pa jbt, 90% utakmica u 90% sportova se nikad ne bi završilo po tom kriterijumu. Znači samo pred uzvišenom zvezdaškom publikom niko ne sme da se raduje, smeje, busa u grudi, klima glavom, pravi raznorazne džiberske poteze, jer će time tu istu uzvišenu publiku isprovocirati da ga najgore izvređa, gađa čime stigne, eventualno uleti u teren i slično? A to će onda uzrokovati prekid i eventualno pražnjenje dela dvorane? I u celom tom procesu je jedino što je neupitno je - pravo uzvišene publike da se tako ponaša, jer je jel'te, neko na terenu ispao seljak? Vidiš, to je šizofrenija i paralelni univerzum u kojem neki ljudi ovde žive

Ovo je ozbiljna zamena teza.

 

Aj da maknemo na stranu dziberske i seljacke poteze. 

 

Pre pocetka utakmice igraci Partizana njih vecina ne dolazi da se pozdravi sa igracima Zvezde na centru. Nekoliko njih samo. Zatim Panter gadja publiku sa necim sto je baceno na parket. Zatim pokazuje kurac, ja sam bio na A tribini nisam video odnosno cuo nikakve rasisticke uvrede kako je napisao jedan zaposleni iz KKP-a.  Nedugo zatim Lesor se hvata za medjunozje i pokazuje da mozemo da ga uhvatimo za to, i to nekoliko puta i to iz cista mira nit ga je tad neko pogodio necim niti mu skandirao sta. Ledejov lakat se ponavlja drugi put ove sezone i izlazi iz kategorije seljacko-dziberskih poteza vec ekstremno nesportskog. Iza Savica su sedeli neki ljudi dal su uprava ili sta vec koji su ustajali i provocirali publiku gestikulacijom rukama imas i snimke. I za kraj Lesor-Panter-Trifunovic skacu da se biju (bez da im je iko uzvratio da oce da se bije) pritom Trifunovic psuje publiku sto se vidi na snimku a Panter opet pokazuje kurac pri izlasku.

 

Ovo su cinjenice na stolu a u paralelnom univerzumu kako kazes se potiskuju ocigledne blago je reci provokacije sa tamo nekim busanjima u grudi i radovanjima pred uzvisenom publikom. Ne mislim da si imao losu nameru ali si ozbiljno izvrnuo stvari.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Arsenije Pesic said:

Ono što sam pokušao da ti objasnim je da mnogo, da se onako pesnički izrazim, serete okolo o zlim Partizanovim i savršenim Zvezdinim igračima i da mi je iskreno pun kurac toga.

Srati znaci izmisljati stvari, lupetati gluposti ili neke nebuloze. Ovde ipak se iznose cinjenice na sto kako se polovina igraca Partizana ponasalo i kako svi Zvezdini. Pritom napisah ti iznad ne mislim na busanje i plezenje vec na mrznju koja je isijavala u 2. derbiju iz Lesora, Pantera i Trifunovica u barem 7 navrata ukupno. Mozda ti je pun kurac njihovih pokazanih kurceva.

 

Niko nigde nije napisao o savrsenim jednim i zlim drugim. To ti zamenjujes teze i izokreces cinjenice i zato ti je pun kurac kako si napisao, kada bi prihvatio istinu bio bi u redu sam sa sobom i napisao bi 2 dosta smirenija upisa ovako mi vredjas razum i stvari koje sam video sve pa sam morao da odgovorim.

Edited by 1945
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 1945 said:

Ovo je ozbiljna zamena teza.

 

Aj da maknemo na stranu dziberske i seljacke poteze. 

 

Pre pocetka utakmice igraci Partizana njih vecina ne dolazi da se pozdravi sa igracima Zvezde na centru. Nekoliko njih samo. Zatim Panter gadja publiku sa necim sto je baceno na parket. Zatim pokazuje kurac, ja sam bio na A tribini nisam video odnosno cuo nikakve rasisticke uvrede kako je napisao jedan zaposleni iz KKP-a.  Nedugo zatim Lesor se hvata za medjunozje i pokazuje da mozemo da ga uhvatimo za to, i to nekoliko puta i to iz cista mira nit ga je tad neko pogodio necim niti mu skandirao sta. Ledejov lakat se ponavlja drugi put ove sezone i izlazi iz kategorije seljacko-dziberskih poteza vec ekstremno nesportskog. Iza Savica su sedeli neki ljudi dal su uprava ili sta vec koji su ustajali i provocirali publiku gestikulacijom rukama imas i snimke. I za kraj Lesor-Panter-Trifunovic skacu da se biju (bez da im je iko uzvratio da oce da se bije) pritom Trifunovic psuje publiku sto se vidi na snimku a Panter opet pokazuje kurac pri izlasku.

 

Ovo su cinjenice na stolu a u paralelnom univerzumu kako kazes se potiskuju ocigledne blago je reci provokacije sa tamo nekim busanjima u grudi i radovanjima pred uzvisenom publikom. Ne mislim da si imao losu nameru ali si ozbiljno izvrnuo stvari.

 

2 hours ago, 1945 said:

Srati znaci izmisljati stvari, lupetati gluposti ili neke nebuloze. Ovde ipak se iznose cinjenice na sto kako se polovina igraca Partizana ponasalo i kako svi Zvezdini. Pritom napisah ti iznad ne mislim na busanje i plezenje vec na mrznju koja je isijavala u 2. derbiju iz Lesora, Pantera i Trifunovica u barem 7 navrata ukupno. Mozda ti je pun kurac njihovih pokazanih kurceva.

 

Niko nigde nije napisao o savrsenim jednim i zlim drugim. To ti zamenjujes teze i izokreces cinjenice i zato ti je pun kurac kako si napisao, kada bi prihvatio istinu bio bi u redu sam sa sobom i napisao bi 2 dosta smirenija upisa ovako mi vredjas razum i stvari koje sam video sve pa sam morao da odgovorim.

 

To što ne razumeš napisano ne znači da je napisano zamena teza.

 

Idemo sada malo sporije, možda tako uspemo.

 

Da, pokazivanje srednjeg prsta publici, hvatanje za međunožje, kreveljenje prema klupi i treneru Zvezde, sve su to nekulturni, nesportski, džiberski potezi, nazovi ih kako hoćeš. I svi zaslužuju javnu osudu i makar novčanu kaznu. Da li smo to raščistili i razumeli? Sada da polako pređemo na suštinu napisanog.

 

Suština br. 1: ti si bio u hali, ti nisi video da ih je iko provocirao, ti nisi video da ih je iko gađao, ti nisi čuo nijednu uvredu. Iako je u hali pored tebe bilo još najmanje 7.000 ljudi, to što ti nisi nešto video ili čuo proglašavaš za činjenicu. I onda, kada se tako nešto proglasi za činjenicu, kreće zidanje na tu činjenicu. Koja dovodi do zaključka koji sam ranije već napisao. Ono što je interesantno je da od iste osobe koja uspostavlja ove nepobitne činjenice gore, dolazi i sledeća rečenica:

 

Quote

Tako da frustracija Blazica za mene nema licnk opravdanje ali razumem kao ispoljavanje revolta. Trifunovic je u tom smislu bukvalno izmislio ispoljavanje revolta.

 

I eto nama novih činjenica! To što je baš slučajno ispalo da Jaku razumeš a Trifunovića ne, jbg, nije do tebe, tako govore činjenice. Toliko o vrednosti tvojih činjenica.

 

Idemo dalje. Sledi pokazna vežba kako je lako napakovati stvari jednostrano. Dakle, ja sad postavim onaj video gde Branko Lazić, kapiten Zvezde, udara sa leđa igrača Partizana. Pa onda navedem još dve-tri situacije gde su igrači Partizana, nakon duela sa Brankom Lazićem, izlazili sa terena povređeni. Eto to su činjenice, a zaključak je da ako se kapiten Zvezde tako ponaša, znači da se tamo godinama neguje kultura povređivanja igrača Partizana.

 

Pa onda idemo na Jaku i njegovo plaženje. Pa onda idemo, na primer, na još jednog kapitena Zvezde:

 

 

Znači strašno, ovako da se ponašaju Zvezdini kapiteni i najiskusniji igrači...šta očekivati od ostalih.

 

E da, tu je i Dejo gospodin...

 

 

Posle utakmice, kapiten Partizana i Trifunović ga čekaju da bi uputili izvinjenje, pokušavaju da ga dozovu, on se okreće i iskulira ih. Da li se tako ponaša jedan gospodin, neko ko bi trebalo da bude i primer i pedagog mladim igračima? Da ne pričam kako skače na skoro svaku sudijsku odluku, ulazi u teren i vrši pritisak na sudije. Lažni gospodin!

 

E vidiš, ovo gore ti je ogledalce, ili primer šta mi zapravo smeta.

 

A pošto ovde sve mora da se crta, da nacrtam i ovo: ne, Branko Lazić nije prljav igrač i ne ide okolo da namerno povređuje protivničke igrače. Ne, Luka Mitrović nije seljak i džiber, već naprotiv, vrlo korektan igrač i, prema onom što pokazuje na terenu, sjajan momak. Da, Dejo jeste veliki gospodin i veliki car, prema kojem imam samo poštovanje i što se tiče ponašanja i što se tiče trenerskih kvaliteta. Jedna od retkih oaza normalnosti i pristojnosti u domaćoj košarci. I da, ova ekipa Zvezde se generalno ponaša vrlo fer i sportski, svaka čast za to. I konačno da, ova ekipa Partizana je napunjena značajnim brojem ne baš najbistrijih i ne baš najkulturnijih košarkaša, koji i svoje frustracije i svoju radost često ispoljavaju neprimereno i nesportski. I koji za svoje ponašanje moraju da budu kažnjeni prvo od kluba, a zatim i od lige.

 

I onda dolazimo do suštine broj 2. Kao posledica tih vaših činjenica gradi se piramida šizofrenije i paralelnog univerzuma, a kao rezultat toga ovde dođe neko da prosipa priču kako, pazi sad, ako Željko uvede Trifu u petoj utakmici to će biti zato što mu je cilj da izazove prekid meča i pražnjenje tribina. Čekajte malo rođaci: prekid meča i pražnjenje tribina će uslediti ukoliko igrači ili sudije ili navijači budu direktno fizički ugroženi. Da li to dopire do vas? Znači neko sa tribina će gađati ili fizički napadati igrače, sudije ili klupu i vama je to potpuno nebitna informacija, ključ je da li će oni biti nečim isprovocirani ili ne? I sva krivica je na provokatoru? To pokušavam da objasnim ovde svo vreme.

 

Vidiš, ja sam pre par dana napisao da zbog onoga što se desilo na trećoj utakmici, njeni organizatori bi trebalo da idu u aps, a navijačima zabraniti pristup utakmicama svoje ekipe na jako dug period. Bez ikakvih objašnjenja ili razumevanja da su bili isprovocirani događajima sa prve dve utakmice ili nečim drugim, bez ali. A dok se traže i nalaze objašnjenja, opravdanja i razumevanje za nenormalno ponašanje, ono će se svaki put ponavljati.

 

 

  • Like 26
  • Thanks 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Šta se desilo sa Smailagićem? Meni je neverovatan njegov pad, na početku je poentirao i iz prodora, šutem za 3, pa i iz igre leđima ka košu, unosio enrgiju, pa ona majstorska kucanja...Sada jedva čekam da ga vidim na parketu jer deluje trapavo, očekujem ili da baci nama loptu u ruke ili u aut. 

Link to comment
Share on other sites

Šta se desilo sa Smailagićem? Meni je neverovatan njegov pad, na početku je poentirao i iz prodora, šutem za 3, pa i iz igre leđima ka košu, unosio enrgiju, pa ona majstorska kucanja...Sada jedva čekam da ga vidim na parketu jer deluje trapavo, očekujem ili da baci nama loptu u ruke ili u aut. 
Počeo da se druži sa Timbetom i Eufratom
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, Arsenije Pesic said:

I svi zaslužuju javnu osudu i makar novčanu kaznu. Da li smo to raščistili i razumeli?

Jesmo. Pozdravljam ovo. Nisam primetio da je neko do sada na ovoj temi ovako osudio to. Samo nema osude od KK Partizan Ostoje/Savica/Zoca jos zaposleni na bc Partizan tv i opravdava neke od ovih stvari, nema novcanih kazni od kluba. Al posto ni ti ni ja ne mozemo da uticemo na to uzalud na tu temu dalju. U svakom slucaju imas postovanje od mene sto si ovo napisao na ovaj nacin.

5 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Sledi pokazna vežba kako je lako napakovati stvari jednostrano

Ako pricamo o ovih 280 minuta finala plej of serije a pricamo o tome stvari su zaista jednostrane. To si lepo priznao iznad i ne znam zasto sada kosis sam sebe. Sada si skrenuo na proslost jer nemas sta iz ove serije da izvadis. 15 na 0 u odnosu od dziberskih do ekstremno nesportskih situacija.

 

Ako zelis o proslosti mozemo da se prebacimo na tatu, spreman sam da idem dotle da ti garantujem sad pred svima na jedan tvoj klip ja ti saljem po 2 ili ajde evo i 3 situacije od strane Partizana pa da vidimo ko ce pre da ostane bez materijala.

 

Sto se tice situacije iznad ja vidim da Lazic natrcava na Bogdanovica, ne vidim da steze pesnicu i udara ga u medjunozje.

12 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Pa onda idemo na Jaku i njegovo plaženje. Pa onda idemo, na primer, na još jednog kapitena Zvezde:

 

Sta mu je sapnuo? Poslao si nista bukvalno.

 

13 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Znači strašno, ovako da se ponašaju Zvezdini kapiteni i najiskusniji igrači...šta očekivati od ostalih.

Prelose pokusano.

 

16 minutes ago, Arsenije Pesic said:

E vidiš, ovo gore ti je ogledalce, ili primer šta mi zapravo smeta.

Nije iskulirao rekao je posle konferencije. Pretpostavljam da nije zeleo tu pred novinarima jer nije takav. Al ne bih da mu izigravam drvenog advokata, nije savrsen, ali jeste veliki gospodin. Cak i da ga je skroz iskulirao voleo bi da vidim Zeljka ili zapravo bilo kog drugog trenera gde mu se klinac od 20 godina unosi u facu a taj trener koji god da prihvati izvinjenje odma posle 10 minuta.

 

17 minutes ago, Arsenije Pesic said:

E vidiš, ovo gore ti je ogledalce, ili primer šta mi zapravo smeta.

Ne vidim sebe u ovom ogledalcu. Ja se trudim da napisem kako jeste i argumentujem to. Kao i ti sada vecinu stvari. Zvezdine greske priznajem ako ih je bilo, rivalske zameram, ali ne zlonamerno, samo kazem kako jeste. Kada bude bilo vise sa nase strane ili podjednako sigurno necu tad zamerati jer bi to bilo licemerno. Zato i rekoh jedno plezenje Blazica(publici) je zanemarivo u odnosu na 4 udarca i jos 4 Duletova izjave gde te direktno jebe u mozak i laze javnost da Zvezda igra prljavo a zapravo samo igrali cvrstu odbranu dok njegova ekipa igrala ekstremno prljavo sto se vidi na snimku.

 

21 minutes ago, Arsenije Pesic said:

A pošto ovde sve mora da se crta, da nacrtam i ovo: ne, Branko Lazić nije prljav igrač i ne ide okolo da namerno povređuje protivničke igrače. Ne, Luka Mitrović nije seljak i džiber, već naprotiv, vrlo korektan igrač i, prema onom što pokazuje na terenu, sjajan momak. Da, Dejo jeste veliki gospodin i veliki car, prema kojem imam samo poštovanje i što se tiče ponašanja i što se tiče trenerskih kvaliteta. Jedna od retkih oaza normalnosti i pristojnosti u domaćoj košarci. I da, ova ekipa Zvezde se generalno ponaša vrlo fer i sportski, svaka čast za to. I konačno da, ova ekipa Partizana je napunjena značajnim brojem ne baš najbistrijih i ne baš najkulturnijih košarkaša, koji i svoje frustracije i svoju radost često ispoljavaju neprimereno i nesportski. I koji za svoje ponašanje moraju da budu kažnjeni prvo od kluba, a zatim i od lige.

Od sada ces od mene imati jos vece postovanje zbog ovoga. Nisam video do sad da se iko usaglasio sa ovim sto sam pisao do sada vec uglavom sam nailazio na omalovazavujuce i ironicne komentare. Mislim da niko sa ove teme do sad a pazljivo sam citao nije imao hrabrosti kao ti da pogleda istinu u oci i napise ovo i zato svaka cast najiskrenije.

 

24 minutes ago, Arsenije Pesic said:

onda dolazimo do suštine broj 2. Kao posledica tih vaših činjenica gradi se piramida šizofrenije i paralelnog univerzuma, a kao rezultat toga ovde dođe neko da prosipa priču kako, pazi sad, ako Željko uvede Trifu u petoj utakmici to će biti zato što mu je cilj da izazove prekid meča i pražnjenje tribina. Čekajte malo rođaci: prekid meča i pražnjenje tribina će uslediti ukoliko igrači ili sudije ili navijači budu direktno fizički ugroženi. Da li to dopire do vas? Znači neko sa tribina će gađati ili fizički napadati igrače, sudije ili klupu i vama je to potpuno nebitna informacija, ključ je da li će oni biti nečim isprovocirani ili ne? I sva krivica je na provokatoru? To pokušavam da objasnim ovde svo vreme.

Ovo te razumem. Mislim da je samo jedan upis bio i samo licno razmisljanje i predosecaj jednog coveka. Ne kapiram zasto pises o piramidi sizofrenije kao nekom kolektivu i zasto pitas u mnozini da li dopire do vas? Bukvalno se niko nije slozio sa njim. Ja sam bar u ovom misljenju priblizniji tebi kao navijacu Partizana nego nasem navijacu, iako se verovatno slazem s njim u 90% drugih stvari a sa tobom ne sto je i prirodno. Mislim da si nenamerno preuvelicao njegov upis i da maltene niko od nas ne misli da Zeljko hoce da izazove prekid meca uvodjenjem Trifunovica.

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, 1945 said:

 

Jesmo. Pozdravljam ovo. Nisam primetio da je neko do sada na ovoj temi ovako osudio to. 

 

Nastavljaš u svom stilu "ja nisam video - nije se desilo". Ja sam odmah na live temi napisao da je Trifunović morončina zbog onog poteza, da bih ga ja zbog ovoga klupirao. I nisam bio jedini.

 

Quote

Od sada ces od mene imati jos vece postovanje zbog ovoga. Nisam video do sad da se iko usaglasio sa ovim sto sam pisao do sada vec uglavom sam nailazio na omalovazavujuce i ironicne komentare. 

 

Ako je neko ove sezone pljuvao po svojoj ekipi, onda su to grobari. I nastavljamo i dalje.

 

Što se usaglašavanja tiče, mi nismo dužni da se usaglasimo sa tobom.

 

Kažeš niko ih nije provocirao a oni tako. Znači, Panter izađe na zagrevanje, dva desna ulaza, dva srednja prsta publici, dva leva ulaza, dva hvatanja za prepone. Iz čista mira. Right.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@ranzo

 

Potpisujem sve. Samo, men'se cini da u tom slucaju svinjca niko od nasih nece reagovati ispravno, tako kao sto si predlozio. Nekako su mi Žeks & co cele ove sezone poslusni i pomirljivi kada treba zastititi ekipu. Tako je bilo u Badaloni za sudjenje, tako je bilo jako cesto. 

 

Iskreno se nadam da gresim i da cilj Partizana ove sezone ipak nije da hiper - uvelica Zvezdinu titulu.

Link to comment
Share on other sites

Čović pravi atmosferu linča po ustaljenoj praksi gde će sve osim Zvezdine pobede i suđenja u korist Zvezde biti nepravda i krađa.

 

Treba u ovoj petoj utakmici zaboraviti na gospodstvo i odgovoriti isto. Skakati na svaku odluku i vršiti pritisak na sudije.

 

Oni su ekipa bez talenta ako im dozvole da igraju svoju hrkljuš košarku (čitaj dalje da biju i laktaju) nema šta da tražimo. Ako se sudi u korist košarke, imamo šansu jer smo talentovaniji.

 

Ovu utakmicu treba igrati Čovićevski.

 

On nikad više saopštenja i tv nastupa nije imao nego u ova tri dana što znači da se prpa.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, 1945 said:

Ako pricamo o ovih 280 minuta finala plej of serije a pricamo o tome stvari su zaista jednostrane. To si lepo priznao iznad i ne znam zasto sada kosis sam sebe. Sada si skrenuo na proslost jer nemas sta iz ove serije da izvadis. 15 na 0 u odnosu od dziberskih do ekstremno nesportskih situacija.

 

To opet neka tvoja pravila i činjenice? Možemo da pričamo samo o 280 minuta, ostalo puj pike ne važi?

 

Ali ok, evo jednog slučaja, ne znam koliko ćeš da mi priznaš za ovo, ne mora ceo  poen, ali bar pola, četvrtina?

 

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1532990875881594880/pu/vid/1280x592/9mWTV8GJVvya4bU_.mp4?tag=12

 

Koliko je ovo sad u činjenicama i u rezultatu? Je l' sam smanjio na 15: 1/4?

 

Ili ovo, može li bar 1/8 poena za ovo?

 

64026a062a4d6756db76cb2a7a9063e6.gif

 

15: 3/8

 

Ali čoveče, pomeri se više iz tog narativa, evo priznajem ti pobedu sa preko 14 razlike, samo stani više. Ubih se objašnjavajući da nije to suština i da možemo ovako do sutra.

 

I da li shvataš da sve ovo postavljam samo kao primer kako se gradi neki narativ. Tako da nema potrebe da komentarišeš i ove situacije, znam šta ćeš da napišeš. Opet insistiraš na stvarima koje uopšte nisu poenta ove priče.

 

 

20 minutes ago, 1945 said:

Sto se tice situacije iznad ja vidim da Lazic natrcava na Bogdanovica, ne vidim da steze pesnicu i udara ga u medjunozje.

 

:ajme:

 

Ili možda ipak ne vredi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Patriota iz kauca said:

Čović pravi atmosferu linča po ustaljenoj praksi gde će sve osim Zvezdine pobede i suđenja u korist Zvezde biti nepravda i krađa.

 

Treba u ovoj petoj utakmici zaboraviti na gospodstvo i odgovoriti isto. Skakati na svaku odluku i vršiti pritisak na sudije.

 

Oni su ekipa bez talenta ako im dozvole da igraju svoju hrkljuš košarku (čitaj dalje da biju i laktaju) nema šta da tražimo. Ako se sudi u korist košarke, imamo šansu jer smo talentovaniji.

 

Ovu utakmicu treba igrati Čovićevski.

 

On nikad više saopštenja i tv nastupa nije imao nego u ova tri dana što znači da se prpa.

 

Rece lik koji je navijao za KKP u Vujosevicevoj eri, tu nikad nije bilo hrkljusa.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

@ranzo

 

Potpisujem sve. Samo, men'se cini da u tom slucaju svinjca niko od nasih nece reagovati ispravno, tako kao sto si predlozio. Nekako su mi Žeks & co cele ove sezone poslusni i pomirljivi kada treba zastititi ekipu. Tako je bilo u Badaloni za sudjenje, tako je bilo jako cesto. 

 

Iskreno se nadam da gresim i da cilj Partizana ove sezone ipak nije da hiper - uvelica Zvezdinu titulu.

Teško mi je da poverujem da bi Željko posle svega što je postigao u karijeri pristao da dođe da glumi vreću za udaranje.

 

Ostoja je konačno prestao da reaguje na Čovićeve budalaštine, dal se opametio, dal mu je Željko naredio, ne interesuje me šta je, bitno je da ćuti. I nadam se da će tako i da nastavi i da time totalno ogoli besmisao Čovićeve taktike vođenja košarkaškog kluba.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja znam da je zli dulo za sve kriv... ali jbg ono ne treba bas toliko preterivati

Dule jeste pravio pritisak na sudije ebo im mamu nadobijao se tehnickih i iskljucenja nekad to digne njegovu ekipu rasplamsa publiku nekad ode sve u q

Ovo nema veze s tim

Cirkus se pravi konstantno, pre tekme posle tekme, saopstenja jedno drugo trece peto ne skidamo se sa tv-a kuknjava na sve strane aaa evo kradu evo otimaju maloletnice gepekovanje nije bitno dal mi dal cedevita dal buducnost idemo samo jako... i sad neko pa daaa ali za vreme duleta maaaaa daj vise covece odje×i

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ranzo said:

Ja znam da je zli dulo za sve kriv... ali jbg ono ne treba bas toliko preterivati

Dule jeste pravio pritisak na sudije ebo im mamu nadobijao se tehnickih i iskljucenja nekad to digne njegovu ekipu rasplamsa publiku nekad ode sve u q

Ovo nema veze s tim

Cirkus se pravi konstantno, pre tekme posle tekme, saopstenja jedno drugo trece peto ne skidamo se sa tv-a kuknjava na sve strane aaa evo kradu evo otimaju maloletnice gepekovanje nije bitno dal mi dal cedevita dal buducnost idemo samo jako... i sad neko pa daaa ali za vreme duleta maaaaa daj vise covece odje×i

Covic siri mrznju, nema price. Ali reci da je Dule samo vrsio pritisak na sudije prosto nije tacno. Radio je on mnogo vise, na svakoj konferenciji manje vise je govorio o Zvezdi, nesto slicno kao Stanojevic ove godine. To je bilo bas naporno, secam se da je cak i nekim navijacima Partizana to pocelo da smeta. Govorio je kako je Zvezda protezirana, kako treba da se daje novac po zasluzi, da su klubaske price da je za spas srpske kosarke da se pomaze Zvezda..... Mislim bas bezbroj takvih prica na konferencijama. Ma na nekoj konferenciji je spomenuo Zvezdu preko 20 puta, a nije se radilo o derbiju. Mislim bas neverovatno. 

Sirio je tenziju na svakom koraku, nije to bilo bezveze. 

Naravno, Covic ne zaostaje u tome, pa vidimo da moze da pliva u toj bari i bez Duleta. Sve je jasno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Covicu je potrebno to blato, posto bolje pliva u tome od ostalih, pa kad je KKP bio bulja, dobro je dosao i Bokan.

Naravno, Covic i Vujosevic su par snova za takve radnje, s tim da Vujosevica nema skoro 10 godina u Partizanu, a tenzije su i dalje na nivou, sto znaci da je doslo vreme malo i Covic da odmori, da vidimo da li je mozda malo i do njega. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...