Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

8 minutes ago, zemljoradnik said:

Ostoja mag 

Vise igraci dolaze zbog Zeljka i Savica - pravi se dobra mlada ekipa koja ce igrati duze i biti samo bolja kroz sledece sezone.

Ovako se secam kad su dosli Divac, Sale Djordjevic, Paspalj, Zoc, Grbovic, Nakic, Danilovic..... svi su bili mladi igraci, ali je neko verovao u njih na diuzi niz godina!

I isplatilo se!

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Vise igraci dolaze zbog Zeljka i Savica - pravi se dobra mlada ekipa koja ce igrati duze i biti samo bolja kroz sledece sezone.

Ovako se secam kad su dosli Divac, Sale Djordjevic, Paspalj, Zoc, Grbovic, Nakic, Danilovic..... svi su bili mladi igraci, ali je neko verovao u njih na diuzi niz godina!

I isplatilo se!

 

tristan će imho brzo u nba, po meni za sezonu & ovo što je preostalo ali to je moj trip

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Skodice mu da trenira kod Zeljka?:default_coffee:

 

neće mu škoditi ni da igra a neće ni vama bogami

kao što ti rekoh pre par dana, nije tristan došao iz neke vukojebine, nego iz realove akademije, gde cenim, znaju da obrazuju igrača pa onda kod pabla lasa u prvi tim.

i taj laso nije baš neki nemač pojma. tako da, ovo je deal između ozbiljnog prospecta i ozbiljnog kluba, koji ozbiljno plaća.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

neće mu škoditi ni da igra a neće ni vama bogami

kao što ti rekoh pre par dana, nije tristan došao iz neke vukojebine, nego iz realove akademije, gde cenim, znaju da obrazuju igrača pa onda kod pabla lasa u prvi tim.

i taj laso nije baš neki nemač pojma. tako da, ovo je deal između ozbiljnog prospecta i ozbiljnog kluba, koji ozbiljno plaća.

Sto samo svedoci o kredibiltetu svih strana u tom procesu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kronostime said:

Sto samo svedoci o kredibiltetu svih strana u tom procesu.

 

pa vidi, to je jedna, potencijalno romansirana verzija. isto to može da se ispriča na još bar dva načina. 

 

ja mislim da tristan pre svega traži minutažu, u klubu koji će biti na nekoj velikoj sceni a partizan je to u eurocupu i aba ligi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Koji je tvoj rezon da se onda Real odrekao NBA talenta? 

 

real se odriče nba talenata svake sezone (nisu svi istog kvaliteta ali su nba eligible): dončić, usman garuba, gabriel deck, između njih facu..

 

nije ta lova koju real dobije od nba ekipa nešto od čega profitiraju. mogu da kupe ognjena dobrića verovatno. ili zagorca.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

real se odriče nba talenata svake sezone (nisu svi istog kvaliteta ali su nba eligible): dončić, usman garuba, gabriel deck, između njih facu..

 

nije ta lova koju real dobije od nba ekipa nešto od čega profitiraju. mogu da kupe ognjena dobrića verovatno. ili zagorca.

 

Uf pa ne bi se bas reklo da su se odrekli Doncica. No da ne sirim temu sada na KKP temi, interesovalo me misljenje oko Tristana konkretno posto vise pratis NBA. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Uf pa ne bi se bas reklo da su se odrekli Doncica. No da ne sirim temu sada na KKP temi, interesovalo me misljenje oko Tristana konkretno posto vise pratis NBA. 

 

svi igrači koje sam naveo u prethodnom postu su bili izuzetno važni za real madrid. svi su otišli u nba, svi ili većina pod ugovorom sa realom.

Link to comment
Share on other sites

Na 2 pozicije 
Lesor, Smajli, Balsa, Tristan, Lidej,Kuruc
previse previse
Neko mora da leti
Kuruc je primarno trojka. Vrlo retko je glumio krilnog centra, meri se mozda i u sekundama. Vise je Zagor igrao centra u onim nekim smalbol petorkama. 5 igraca na poziciji centra je optimalan broj.
Mislim da je ovaj potpis mozda uradjen kako zbog KKP tako i zbog repke, da se mali privoli na nasu stranu.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...