Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Jeste sve loše ali ne treba zaboraviti ni da ne znaju ni kad su pošli a još manje kad su došli u Ankaru. Nije potpuno opravdanje ali jeste malecko.

Ni malecko nije opravdanje

Ni 1%

Peske nek se vrate iz turske sto se mene tice

 

Ja ne znam sta se desava u ekipi i koji im je q

Ali ovo ne lici ni na sta

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bole Tyson said:

Zoc da se odluci, jel dosao zbog zenske il zbog nas. 

 

Po svim informacijama kojima Tito raspolaže, došao je zbog ženske ali ga je ona ostavila i sada je tu samo zbog KKP. Vesna, Željkova, ne Čovićeva se vratila u Španiju. Prava telenovela, Žoc živi drugu mladost.

Link to comment
Share on other sites

Po svim informacijama kojima Tito raspolaže, došao je zbog ženske ali ga je ona ostavila i sada je tu samo zbog KKP. Vesna, Željkova, ne Čovićeva se vratila u Španiju. Prava telenovela, Žoc živi drugu mladost.
A prema informacijama kojim Cooper raspolaže - Željko je došao zbog Čovićeve Vesne , ali još uvek nije uspeo da je osvoji
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma cokijeva vesna je bila sa nekim tipom ali on je imao neke zdrastvene probleme pa operacija a posle je valjda zapalio u rumuniju poslom... uglavnom mislim da nije spremna za nove veze 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spoiler

Molim komsije da ne zamere... nemamo odbranu nemamo napad razumite nas 

 

Link to comment
Share on other sites

Situacija nase borbe u EC za prvo mesto u grupi je sada kristalno jasna i vrlo dostizna - samo trebamo da pobedimo u Badaloni sledece sedmice i opet smo glavni favorit za to 1.mesto.

 

Naravno, verovatno cemo morati da pobedimo sve do kraja, ali s obzirom na to s kim do kraja igramo kod kuce, a s kim na strani...nije van domasaja realnosti. 

 

Ovo pisem jer je ocigledno da tim nije van takmicarske forme, vec su tu neki drugi problemi. Koji se mogu resiti brzo, a i ne moraju. U slucaju da se ne rese, najebali smo.

 

Taman je sad na redu Leon Stukelj (ako ne gresim), da pobacamo obavezno kamenje koje smo poneli, pa od Badalone lepo da se raspucamon😁

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Dobra je ova sezona, opušteno, ili bijemo 20 razlike ili nas tamburaju isto toliko. Nema nervoze.

Sad što nismo navikli tako… emoji849.png

 

Htedoh da te priupitam i na live temi, kako tačno uspeš da se ne nerviraš dok nas rutinira neki Turk jebeni Telekom?

 

Kapiram da ti je lakše kad nema rezultatske neizvesnosti, kad se utakmica ne svede na jedan šut i slično, ali ja na primer ne mogu opušteno da gledam kako protiv nas još jedna abaligaška ekipa ima potpuno otvoren šut iz napada u napad, kako se mi sa druge strane mučimo, biramo loša rešenja i teške šuteve. Ja bih bio zadovoljniji da smo sinoć bar u nekom trenutku uspostavili neku smislenu igru u odbrani i napadu, pa taman opet izgubili šutem u zadnjoj sekundi. 

 

Nije da ti nešto prebacujem zbog takvog stava, nego pokušavam sebi da pomognem, :classic_biggrin:

Edited by Arsenije Pesic
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ja se obično ne predajem dok ima i promil šanse ali sinoć sam se na 33-22 pomirio sa sudbinom.

Što ne znači da i dalje ne vjerujem procesu!

Dobro vrijeme za upasti u krizu, još kad ne bi davali igrače za one nesretne prozore bilo bi idealno.

Nije mi jasno npr zašto se toliko forsira preuzimanje u odbrani kad nije dalo nikakvog rezultata a i u napadu smo gurali u reket preko svako mjere iako su oni skupljali koliko god su mogli.

Valjalo bi odraditi Unikahu, ali nije kraj svijeta i ako izgubimo ... uglavnom, tamo od marta očekujem bolju igru i jasnije podjeljene uloge.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...