Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

7 hours ago, Cooper said:

Pa imali ste i ABA i KLS titule i pre Radonje. Povratkom njega i Kalenica zelje moraju da rastu.

Minimum plejof EL.

Jer je iskreno neuspeh sa njima dvojicom ponoviti uspehe nekog Tomica.

 

Sa druge strane i nama su zelje da se napreduje.

 

Prosle sezone nismo dosli ni do plejofa ABA ni do peljofa EC, tako da je ove sezone cilj minimum uci u oba plejofa, a posle kako se momci izbore.

Kad kazem titule,mislim  na evropsku naravno 🙂

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Cooper said:

Pa imali ste i ABA i KLS titule i pre Radonje. Povratkom njega i Kalenica zelje moraju da rastu.

Minimum plejof EL.

Jer je iskreno neuspeh sa njima dvojicom ponoviti uspehe nekog Tomica.

 

Sa druge strane i nama su zelje da se napreduje.

 

Prosle sezone nismo dosli ni do plejofa ABA ni do peljofa EC, tako da je ove sezone cilj minimum uci u oba plejofa, a posle kako se momci izbore.

 

Da ali ste pretprošle osvojili ABA i EC sa Trinkijem, pa bi po meni bio neuspjeh nazadovati sa jednim Obradovićem.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Kooineeperk said:

Malo spustate ocekivanja ali u ABA morate biti u prva dva, prosto ne vidim ko drugi moze da i vas i nas gurne sa te 2 pozicije.

 

Moze Buducnost - u nastavku sezone obe ekipe docekuju na svom terenu.

 

11 hours ago, Kooineeperk said:

U EC je stvar zeznutija prosto zato sto ide po jedna eliminaciona utakmica ali i tu vas ocekujem u Top4. Sigurno je teze nego biti u Top2 ABA lige. 

 

U EC je kljucno biti u TOP 2 grupe ako se zeli plasman u polufinale, bez toga u 1/4 finalu sledi mec u gostima protiv kvalitetne ekipe.

 

E sad, kako Partizan igra nesto i ne deluje da mogu to i da ostvare - lako je pobedjivati u ABA ligi na "gostovanjima" pred svojim navijacima i protiv ekipa sa 10 puta manjim budzetima, malo je teze vratiti se trijumfalno iz Andorre ili sa Kanarskih ostrva.

 

Sa poslednjom ocenom se slazem, u ABA je to samo Buducnost, u EC i oni i Virtus, Valencia, Joventud, Gran Canaria...

 

11 hours ago, Kooineeperk said:

Ja ipak ocekujem finale u oba takmicenja, pogotovo ako dovedete tog centra. 

 

Sto bi rekao Dzikic, trziste je uzasno.

 

Ja ne vidim da je neki kvalitetan centar osim Lessorta dostupan i ako budu dovodili nekoga, verovatno ce on biti to novo pojacanje.

Link to comment
Share on other sites

Frst imprešns abaut Pariz:

 

Drugari i ja sačekali igrače posle treninga sinoć, iznenadili smo ih prilično. 😄 Bili smo jedini, pa smo se islikala sa svima i sa nekima popričali.

 

Zagor deluje super, kulturica, proćaskao. Kao što sam i očekivao. Doduše morali smo da ga navedemo ka autobusu. Ni njega ne može da pogodi. 😄

 

Avram, Smajli i Danga kul.

 

Miletić i Glas izašli sami. Deluje baš da su fini momci, Glas pogotovo.

 

Onda su stranci izašli + Koprivica i Trifa, ništa im nije bilo jasno, bili su pogubljeni skroz.

 

I poslednji su izašli Željko i Savić. Željko faca. Najduže je ostao, pitao odakle smo, šta radimo, što smo došli. Rekao Zoranu da nam sredi karte kad se vratimo, mi kažemo da imamo sezonske, a kaže on "ajde znam, šta se ložite". 😄

 

Inače, očekuje se puno partizanovaca večeras. Grobari Pariz najavili dolazak velikog broja navijača, mislim da su i pokupovali gomilu karata da podele ljudima.

Pretpostavljam da se ne razlikuju mnogo od najvernijih iz Srbije, ali apeluju da se poštuju mere - maska, vakcina/test, da se ne prave nikakvi problemi i da je sve organizovano u dogovoru sa francuskim timom i da su im zahvalni na tome.

Sve se može kad se... Mora. 

 

  • Like 28
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, uvrnuto said:

Frst imprešns abaut Pariz:

 

Drugari i ja sačekali igrače posle treninga sinoć, iznenadili smo ih prilično. 😄 Bili smo jedini, pa smo se islikala sa svima i sa nekima popričali.

 

Zagor deluje super, kulturica, proćaskao. Kao što sam i očekivao. Doduše morali smo da ga navedemo ka autobusu. Ni njega ne može da pogodi. 😄

 

Avram, Smajli i Danga kul.

 

Miletić i Glas izašli sami. Deluje baš da su fini momci, Glas pogotovo.

 

Onda su stranci izašli + Koprivica i Trifa, ništa im nije bilo jasno, bili su pogubljeni skroz.

 

I poslednji su izašli Željko i Savić. Željko faca. Najduže je ostao, pitao odakle smo, šta radimo, što smo došli. Rekao Zoranu da nam sredi karte kad se vratimo, mi kažemo da imamo sezonske, a kaže on "ajde znam, šta se ložite". 😄

 

Inače, očekuje se puno partizanovaca večeras. Grobari Pariz najavili dolazak velikog broja navijača, mislim da su i pokupovali gomilu karata da podele ljudima.

Pretpostavljam da se ne razlikuju mnogo od najvernijih iz Srbije, ali apeluju da se poštuju mere - maska, vakcina/test, da se ne prave nikakvi problemi i da je sve organizovano u dogovoru sa francuskim timom i da su im zahvalni na tome.

Sve se može kad se... Mora. 

 

 

Jedno bas lepo i prijatno iskustvo 🙂

 

Ako cudom pobedimo veceras, oprostena ti je cela prosla sezona 😁

 

 

30 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Pobeda nam ne donosi mnogo, poraz može da znači ozbiljan raspad..

 

Kako ovo?

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

NIVO 400 za utakmice protiv

@WKS_SlaskBasket

i

@KKCedOL

od sutra u prodajiCena: 400 dinara Od četvrtka, 09.12. u 10 časova na prodajnim mestima Ticketline-a i putem sajta http://ticketline.rs u prodaji će se naći pojedinačne karte za Nivo 400.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...