Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

47 minutes ago, Kooineeperk said:

Eh da je oko rostera, nego nije. Raspravljamo se jer golberg upada sa nekom pricom koja je "nidje veze" s onim o cemu se pise. 

Velika je razlika da li je stranac Amer ili Evropljanin ili Ex Yu to pokušava Goldberg da ti napiše.

Ako pogledaš kako su razmišljali naši veliki treneri od Obradovića, preko Dude to Pešića videćeš da su ekipe retko ili nikada imale više od 2-3 Amera. To je posebno kod Dude karakteristično.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milos 3.14 said:

Velika je razlika da li je stranac Amer ili Evropljanin ili Ex Yu to pokušava Goldberg da ti napiše.

 

 

Goldberg svesno ili ne, skrece pricu u to sto pominjes, ali o tome se uopste nije diskutovalo, vec samo o strancima (generalno) i domacim igracima, i zameni celog tima (a ugovori?) ili ostaviti nekoga od prosle sezone.

 

I onda dolazi goldberg sa pricom "Ali Zoc nije igrao nikada sa toliko Amerikanaca". Dobro nije, pa? Igrao je sa 10 stranaca. A mi ovde i pricamo o strancima, ne iskljucivo o Amerikancima i ja to pokusavam da mu objasnim vec 3x i ne vredi. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Milos 3.14 said:

E pa dobro to je druga stvar. Problem je verovatno bio što su ugovori naših igrača višegodišnji plus im je teže naći angažman u inostranstvu za sličnu lovu. Pejdž i Tomas nemaju tu muku dok bi za Zagora i Dangubu to bio problem.

 

Pa da, upravo to sam isto i ja rekao, bas za Pejdza. Dogovorili se verovatno da bude dobro i Parizanu i njemu. I o tome je i bila prica. Prvo, ne mozes da otpustis bas ceo tim (bez finansijskih posledica), a drugo onda treba nekoga i dovesti.

Link to comment
Share on other sites

 
jel treba partizanski pasoš da se neko raspravlja ovde oko partizanovog rostera?

Calm ya tits.

Samo mi je interesantno koliko daleko može da ide mjerenje patke oko nečega što u principu ne zanima nijednog od njih dvojice.

Da se ne uvrijede, ok su momci i ne češem se kad vidim da nešto pišu na topicu.

Stvarno ovdje više nema zaebancije, sve je mrtvo ozbiljno kao da je na talonu Evroliga ni manje ni više.

Ili bar učešće u istoj. [emoji4]
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Calm ya tits.

Samo mi je interesantno koliko daleko može da ide mjerenje patke oko nečega što u principu ne zanima nijednog od njih dvojice.

Da se ne uvrijede, ok su momci i ne češem se kad vidim da nešto pišu na topicu.

Stvarno ovdje više nema zaebancije, sve je mrtvo ozbiljno kao da je na talonu Evroliga ni manje ni više.

Ili bar učešće u istoj. emoji4.png

 

Neces verovati, ali postoje ljudi koje zanima kosarka i koji generalno mogu da diskutuju i o igrackom kadru tima za koji ne navijaju. Znam da zvuci neverovatno, ali nema na cemu. 

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Markoss said:

 

Neces verovati, ali postoje ljudi koje zanima kosarka i koji generalno mogu da diskutuju i o igrackom kadru tima za koji ne navijaju. Znam da zvuci neverovatno, ali nema na cemu. 

U pravu si. Postujem. Ali mene isto realno boli paja za igracki kadar Zvezde, a kamoli da razglabam o njemu.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Alek The Great said:

Malo ozbiljnosti nije naodmet.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Čemu? Kad svi ovde uglavnom lupaju ko Maksim po diviziji što ja da budem izuzetak? :whistling:

 

Naravno da nije za ozbiljnu košarku već neko vreme, ali em je domaći em je skoro pa mufte, neko će ga pokupiti sigurno. Samo da to ne bude Ostoja. 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...