Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 minute ago, Patriota iz kauca said:


Centar i skidanje lanaca Madaru i Muru i biće ovo i u napadu odlično.
 

 

Čekaj, hoćeš da kažeš da je u odbrani dobro?

Konstantna ispadanja i gubljenja, protivniku dozvoljeno 100 skokova u napadu po utakmici?

Link to comment
Share on other sites

Decembar mesec mi nemamo i od igre

Odbrana i djene djene nesto se kao trudimo na neku enerigiju kako kad

Ali napad nista, opali za tri pa ako udje tako smo i kod dzileta igrali

Skokovi wtf

 

Drago mi zbog ljudi koji su platili vec one bezobrazno skupe karte da gledaju svoj klub pa eto dobro je da smo iscupali ovo

Link to comment
Share on other sites

Raduje jedino karakter i energija u odbrani u drugom. Čini mi da igramo slabije nego na pocetku sezone. Mislio sam da nam je potreban centar a sad ne znam gde vise skripi. Dva najskuplja f4 igraca nisu konstantna, pleja bez. Mirise mi da je Mur prvi na listi za odstrel.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Marvin said:

Na guzove i sudije. 

 

I da, smarate sa Zagorom, najveću smo seriju napravili s njim na parketu

 

Cenis da je ok ja sam te doveo na ovaj svet, ja cu te sa njega i odvesti razvoj dogadjaja? Da sve ok sto je uradio, nije prosuo svojim (blago receno) maloumnim potezima?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

 

Cenis da je ok ja sam te doveo na ovaj svet, ja cu te sa njega i odvesti razvoj dogadjaja? Da sve ok sto je uradio, nije prosuo svojim (blago receno) maloumnim potezima?

Uzeo je onu glupu trojku iz kontre, totalno nepotrebno. 

Napad pre toga nesrećno izašao zicer. 

Inače imao najveći +/- indeks u celoj ekipi, jer su baš niske petorke sa njim na 4 stizale veliku razliku, gde je on peglao skroz dobru odbranu. 

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

O utisku ne bih pisao puno jer je čudan.

Hvala moja grobarska  Banjaluka i ostala sela. Ranije je domaćin dijelio karte po stranačkoj liniji tako da je mali broj grobara mogao da udje mimo one male tribine gore. Ovoga puta alavi Mile rešio da uzme lovu karta je bila dvajes evra čuo sam.  

Mi smo igrali zonu prvi put ove godine čini mi se.

Zeljkova je želja izgleda da istraje da od ovih momaka napravi igrace i ekipu i to je jedino jasno. Vidljivo je i kroz to da kola kad su krenula nizbrdo je pustio ekipu da sama nadje kočnicu. Mukotrpno je to i hvala mu zbog volje. Vidi se da nije čovek od interneta i većinskog savremenog nestrpljenja kao sto i sam naglašava.Ukoliko uspije da opravi neke od igraca i ekipno ih digne doci ce do izražaja ovi Panteri i Ledeji.

Razumijem Željka u tom smislu dolaska ovdje jer je prošao svijeta napustio se cigara i  zaista istinito je ono ća je život šaka suza vreća smija... tako da smo juče zagrabili iz te vreće malo.

 

Edited by odupri se ludilu
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

nema potrebe ni pominjati koliko je to važan kvalitet. 

kada je igrač u ritmu i zoni, jedva čeka da uzme poslednji šut i reši tekmu. 

 

kada ne ide, jako je malo igrača koji su spremni da uđu u tu ulogu a još puno puno manje onih koji zapravo i pogode, iako promašuju celu tekmu ili više utakmica redom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...