Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

5 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Ova ekipa nema pleja. Sa nekim prosečnim pass first plejmejkerom bili bismo druga dimenzija.

I bez pleja ovo moze i mora bolje

I bez lesora je moralo bolje da izgleda

Jednostavno nesto debelo ne stima jedan plej tu nece mnogo pomoci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Respekt Zocu za sportski odnos prema mnogo boljem.

 

Hvala veliki Zeljko.

2 minutes ago, dekifisher said:

 Zvezda igra nestvarno moćnu odbranu i mnogo bolji timovi od nas se muče sa njima. Naša timska odbrana je kriminal i to je osnovni problem. Kakav plej, kakvi bakrači...

Jebiga, to ti je stvar kako trener koncipira tim, mi nemamo takvog strelca kakvi su Punter, Moore... Ali je pitanje da li vise gubite time, jer je njihova odbrana, posebno Punterova, veoma upitna.

Link to comment
Share on other sites


Ovaj tim je bez glave i repa zbog nedostatka iskusnih i kvalitetnih domacih igraca čiji BBIQ nije na nivou amebe.
Pokusaj improvizacije sa Avramovićem je nažalost fijasko, momak ne razume elementarne stvari.

Pokazalo se da u utakmicama za trofej mnogo vise znace Markovic i Kalinic nego Panter i Ledej jer su prva dvojica takmičari, a naši Ameri.. pa reći ću za sad puki statističari.
Rešavaju nas po istom principu kao mi njih nekada.

Što kaže jedan, Kuzmići, Davidovci i Lazići kao pandani Vranešima,  Milosevićima i Božićima.
 

Loše izgledamo, dva puta nas metlaju na istu foru, a mi ništa nismo izvukli iz prvog meča sa njima.

Radonjić je sa druge strane ponovo fenomenalno postavio utakmicu, svaka čast. 

Nema šta, u ovom trenutku su bolja ekipa prilično. 

 

Nazad u halu, i treniraj, treniraj, treniraj..

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Zeljku Obradovicu svaka cast! Mogu da mu pljunu pod prozor! Ostao je do kraja sa svojim kolegama i aplauzom ispratio dodelu medalja i pehara, iako su svi igraci vec otisli. Bukvalno im daje primer, a oni ne zele da ga slede. Ubedjen sam i da je medalju skinuo, jer su to uradili svi igraci, iz postovanja prema njima.

Inace po meni idiotski trend koji je zavladao celim svetom i veliko nepostovanje. Sad vec to rade svi.

Vidi se i normalno da mu je krivo. jer je veliki navijac svog kluba, ali uvek ispostuje.

Zbog toga je on to sto jeste, jedan veliki pobednik. Divim se tom coveku i sve najbolje mu zelim u zivotu!

Edited by Bode
  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bode said:

Zeljku Obradovicu svaka cast! Mogu da mu pljunu pod prozor! Ostao je do kraja sa svojim kolegama i aplauzom ispratio dodelu medalja i pehara, iako su svi igraci vec otisli. Bukvalno im daje primer, a oni ne zele da ga slede. Ubedjen sam i da je medalju skinuo, jer su to uradili svi igraci, iz postovanja prema njima.

Inace po meni idiotski trend koji je zavladao celim svetom i veliko nepostovanje. Sad vec to rade svi.

Vidi se i normalno da mu je krivo. jer je veliki navijac svog kluba, ali uvek ispostuje.

Zbog toga je on to sto jeste, jedan veliki pobednik. Divim se tom coveku i sve najbolje mu zelim u zivotu!

 

Slazem se da je skidanje medalje sramotno ponasanje. I to je dostignuce, uspeh. Ne moze se uvek biti prvi, i nicim se nisu obrukali da bi skidali medalje. Zapravo, to skidanje je bruka, a ne srebro.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ocekujem reakciju Zoca. Ne u smislu doselekcije (ne znam ima li za to uopste vremena) nego da cemo od sledecih utakmica videti na koga ne racuna. Smanjenje rotacije. Dobra stvar za vas je sto je Mur zivnuo. Moze da se desi da Avramovic (koji izgleda uopste nije kliknuo sa Zocom) bude klupiran. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Respekt Zocu za sportski odnos prema mnogo boljem.

 

Hvala veliki Zeljko.

Jebiga, to ti je stvar kako trener koncipira tim, mi nemamo takvog strelca kakvi su Punter, Moore... Ali je pitanje da li vise gubite time, jer je njihova odbrana, posebno Punterova, veoma upitna.

U pravu si ali zato vi protiv ozbiljnih odbrana retko predjete 65 poena. Protiv nas Kalina i Marković šutiraju trojke 70% i dajete nam 50 poena za poluvreme.

Nije naš problem u individualnoj nego kolektivnoj odbrani. Svi osim Mura su dobri defanzivci 1-na 1, čak mnogi i vrhunski. Nemam pojma šta Željko pokušava, ne poznajem košarku toliko. Ono što je laički utisak je da vi u odnosu na nas delujete defanzivno kao Baksi da igraju protiv neke koledž ekipe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kooineeperk said:

Ocekujem reakciju Zoca. Ne u smislu doselekcije (ne znam ima li za to uopste vremena) nego da cemo od sledecih utakmica videti na koga ne racuna. Smanjenje rotacije. Dobra stvar za vas je sto je Mur zivnuo. Moze da se desi da Avramovic (koji izgleda uopste nije kliknuo sa Zocom) bude klupiran. 

avramovic je u acb-u, koja je druga najjaca liga u evropi posle el, imao preko 16 poena u proseku(36 utakmica)..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cooper said:

Jednostavno smo još zeleni.

Dosta su iskusniji, skuplji, prljaviji u duelu i imaju znatno širu rotaciju. Plus se njihova ekipa pravila godinama, dok smo mi na samom početku.

Sve u svemu, ne treba padati u bedak. Ovo će, kao što sam i najavio biti proces za koji se mora imati strpljenja.

Zaliva se, đubri, okopava, brzo će prvi pupoljci.

Na Cinemaniji ima "Kako izgubiti dečka za 10 dana", odlični Mekonahi...

 

Mi bogatiji a vi imate novaca da placate tebe i slicne da pisu gluposti po internetu.Zeljko imao odresenu kesu i ruke i napravio-nista.To treba da znate.

Eventualno i da se skupite zajedno sa ostalim gradjanima ove zemlje i trazite svoje pare nazad,potrosene goleme pare a roster kao sa povezom preko ociju da je sastavljan.Ne placa ovo Ostoja i uspesi kluba.

A vala ni Zeljkova plata sigurno nije mala a vi jedan jedini napad niste odigrali na mecu,da vam nije tih igraca koje pljujete ne bi vi videli obruc,svi poeni cista kreacija Mura zatim Pantera i Kuruca.Covek uspeo da obesmisli jednog Ledeja....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Bode said:

Zeljku Obradovicu svaka cast! Mogu da mu pljunu pod prozor! Ostao je do kraja sa svojim kolegama i aplauzom ispratio dodelu medalja i pehara, iako su svi igraci vec otisli. Bukvalno im daje primer, a oni ne zele da ga slede. Ubedjen sam i da je medalju skinuo, jer su to uradili svi igraci, iz postovanja prema njima.

Inace po meni idiotski trend koji je zavladao celim svetom i veliko nepostovanje. Sad vec to rade svi.

Vidi se i normalno da mu je krivo. jer je veliki navijac svog kluba, ali uvek ispostuje.

Zbog toga je on to sto jeste, jedan veliki pobednik. Divim se tom coveku i sve najbolje mu zelim u zivotu!

bold - plus zilion.

jedva čekam da se kolektivno podigne svest da je skidanje medalje loš čin.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo kao devojka koja je već pristala na sve, tvoje je samo da pitaš. Kada nas napadnu pikom,bilo koja ekipa, možda se ne raspadnemo u prvom pokušaju, ali u drugom i trećem sigurno hoćemo. I to eksploatišu svi iole pismeni treneri u svim takmičenjima koje igramo (glede utakmice protiv jebenog Zemuna). Ni u februaru, još uvek nismo u stanju da normalno izvedemo loptu iz auta, pa je besmislino pričati o odbrani,napadu ili bilo kom drugom segmentu košarkaške igre. 

 

Za početak, da bi smo iole zaličili na košarkaški tim, trebalo bi da se koliko juče, rešimo Alekse Avramovića. Drugo, od prvog sledećeg treninga, promeniti/uprostiti kompletan sistem odbrane, jer za ovo što se trenutno pokušava uspostaviti, ovi igrači jednostavno nisu sposobni. Što se pre priznaju ove činjenice, pre ćemo ozdraviti.

 

Čestitam navijačima CZV na više nego zasluženoj pobedi. 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...