Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

15 hours ago, Milos 3.14 said:

Da ponovim opet Lidej je vrhunski šljaker koji poene postiže iz drugog plana. Sa dobrim plejom ili u ekipi koja igra timski njegovi kvaliteti dođu do izražaja. Ovako izgleda kao da ga je nadigrao Deda, a i stvari je samo od njega traženo da igra nešto  šta on nije nikad igrao , a samo na osnovu toga koliko je plaćen. Mi smo sličan problem imali sa Holinsom kada je bilo očekivanje da iskoči iz cipela jer je stranac i u vrhu po primanjima.

 

Meni je enigma kako ste dozvolili da vas zvezda nadtrči u tranziciji, mislim da nam je to pošlo za rukom samo protiv vas i dilema mi je Panterova odbrana. Ja njega pamtim kao top defanzivca, bukvalno bi se Radonjić upiškio u gaće da ga ima u timu.

 

Bob s tobom sinko, kakav top defanzivac i Panter u istoj rečenici???

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Bob s tobom sinko, kakav top defanzivac i Panter u istoj rečenici???

 

kod nas je bio odličan 1na1 defanzivac.

doduše, imao je nešto manji usage i nije bio još etabliran kao euro igrač pa se možda i više cimao.

 

ali i ja sam ga zapamtio kao vrlo vrlo dobrog u tom departmanu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cak i da ste najmladji klub svih vremena, koga to interesuje??? Nemate rezultat skoro deceniju i sad kad su vam dosli svi igraci ide prica kako niste uigrani.

 

Na kecu jedan neiskusan igrac koji neki prajm moze cekati jako dugo i dobri Amer ali kao sto kaze Djurovic nije to njegov level ipak jer ne pravi nikakvu razliku na terenu.

Na beku imate Pantera i Avramovica, jednog cuvaju,udvajaju,drugi ciglari za sve pare, cak i oko obruca lose zavrsava,sporadican skorer i nije izgleda ovaj level.

Na pet idu bajke o Koprivici, a realnost je da nikad nece dosegnuti nivo pa ni EC da bude prvi centar. Cak mislim da je Miletic bolji centar, ali nema tatu.

Igra vam se svodi ko nabije taj dobije. Kuruc sam tek sad video da da se opustio i malo uzeo loptu. Lejdej je proigrao kad je mec vec zavrsen.  Od navedenih igraca i da dodam i ostale sem Smajlagica mada je i on na ivici, niko nije pokazao svoje najbolje lice u kontinuitetu u KKP , neki na mahove, broj asistencija jako mali.

 

Imate jos jako malo vremena da se popravite, ali vas na jedan mec u EC moze da izbaci svako, nemate svoj pecat u igri. Da budem iskren da je trener Saso Filipovski,  vec bi ga terali i zvizdali. Obradovic se ceo mec zalio na sudije, pa jel ste gledali ostala finala. Tuca, povrede, u meso..cak su i Real pokrali al svi su odigrali maksimum. Vasa je jedina nada da je Zelimir iz ova dva poraza nesto naucio, ali stvarno sumnjam u to, pregazice ga ego ako ovako nastavi i ostavice mrljoj u svojoj dobroj karijeri.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

mene to interesuje.

Pa nemaju igrace starije od 28. godina, dosta njih su srednjih godina, a nesto ima i bas mladih. Verujem da ozbiljnih ekipa koja igraju neko od evropskih takmicenja sigurno nema mladji tim. U Evropi uopste sanse nema da su najmladji ali mislim da je na to aludiro Zelimir.

 

NJihov prosek je 22.7g ko je prijavljen za prvi tim, za prvih dvanaest sigurno je oko 24-25g..bar ja tako mislim, sto je izuzetno mlad tim, pa cak i da je 26, sigurno u evropskim takmicnjima ne postoji mladji. Sto u principu nista ne menja

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fillam said:

 

Ti bi imao nula upisa na ovoj temi.

Nije istina,meni je drago da imate jak tim posle duze vremena. Niti sam bio kao neki da je zeleo daigramo finale sa FMP-om. Zelim fer i musku borbu..da uslovi budu skoro pa jednaki. Pisao sam vam i za Angolu da je bolji od Zagorca itd...Nije da vas gledam ostrasceno u tom smislu da zelim da bude gori.

Link to comment
Share on other sites

Cak i da ste najmladji klub svih vremena, koga to interesuje??? Nemate rezultat skoro deceniju i sad kad su vam dosli svi igraci ide prica kako niste uigrani.
 
Na kecu jedan neiskusan igrac koji neki prajm moze cekati jako dugo i dobri Amer ali kao sto kaze Djurovic nije to njegov level ipak jer ne pravi nikakvu razliku na terenu.
Na beku imate Pantera i Avramovica, jednog cuvaju,udvajaju,drugi ciglari za sve pare, cak i oko obruca lose zavrsava,sporadican skorer i nije izgleda ovaj level.
Na pet idu bajke o Koprivici, a realnost je da nikad nece dosegnuti nivo pa ni EC da bude prvi centar. Cak mislim da je Miletic bolji centar, ali nema tatu.
Igra vam se svodi ko nabije taj dobije. Kuruc sam tek sad video da da se opustio i malo uzeo loptu. Lejdej je proigrao kad je mec vec zavrsen.  Od navedenih igraca i da dodam i ostale sem Smajlagica mada je i on na ivici, niko nije pokazao svoje najbolje lice u kontinuitetu u KKP , neki na mahove, broj asistencija jako mali.
 
Imate jos jako malo vremena da se popravite, ali vas na jedan mec u EC moze da izbaci svako, nemate svoj pecat u igri. Da budem iskren da je trener Saso Filipovski,  vec bi ga terali i zvizdali. Obradovic se ceo mec zalio na sudije, pa jel ste gledali ostala finala. Tuca, povrede, u meso..cak su i Real pokrali al svi su odigrali maksimum. Vasa je jedina nada da je Zelimir iz ova dva poraza nesto naucio, ali stvarno sumnjam u to, pregazice ga ego ako ovako nastavi i ostavice mrljoj u svojoj dobroj karijeri.
Ne preteruj...imaš Tatu za ovakve upise. Nelagodno nam iako smo cigani.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

mene to interesuje.

26.5 godina prosek godina igrača KKP koji su igrali u finalu KRK

 

e sad ako računate i Miletića i Vukčevića i Smajlagića i Madara koji nisu igrali onda je prosek manji, ali ovi što su igrali nisu mladi nikako...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki21 said:

 

Bob s tobom sinko, kakav top defanzivac i Panter u istoj rečenici???

Solidan u timskoj odbrani, odličan u individualnoj, duge ruke pokretljiv i hteo je da se cima, dakle sve suprotno od pre neko veče.

Ne gledam toliko partizan, možda do sada 4-5 utakmica, od toga dve protiv nas i to mi je baš bilo iznenađenje. I u Armaniju je bio dobar defanzivno.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uini said:

 

kod nas je bio odličan 1na1 defanzivac.

doduše, imao je nešto manji usage i nije bio još etabliran kao euro igrač pa se možda i više cimao.

 

ali i ja sam ga zapamtio kao vrlo vrlo dobrog u tom departmanu.

 

4 hours ago, Milos 3.14 said:

Solidan u timskoj odbrani, odličan u individualnoj, duge ruke pokretljiv i hteo je da se cima, dakle sve suprotno od pre neko veče.

Ne gledam toliko partizan, možda do sada 4-5 utakmica, od toga dve protiv nas i to mi je baš bilo iznenađenje. I u Armaniju je bio dobar defanzivno.

 

Nemojmo se zajebavati. Panterova dobra™ odbrana se završava na tome da iščačka neku loptu pri presecanju pasa. Jedan na jedan ne može da zadrži bilo kog ozbiljnog beka, probijaju ga sa lakoćom a pri piku ostaje zalepljen na centru ko taksena marka. Otprilike ko Rakočević u Mariću.

 

I Mur je slična priča.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, propolis said:

To što su Zveza i TT napadali Pantera ne znači da je loš defanzivac, nego da su želeli što više da ga umore kako bi u napadu bio što neprecizniji.

 

Objavio je Toni Lazarušić na tviteru analizu Zvezdinog napadanja Pantera. Ukupno je direktno napadnut u 11 poseda, od čega su 4 ili 5 završeni uspešno -- što i nije visok procenat. Međutim, svaki od tih poseda je podrazumevao da je Panter u stavu, u borbi sa blokovima, da brani prodor.. i da se posledično umara pred fazu napada u kojoj ga već na pola čekaju Holins ili Lazić. Naročito će se koristiti akcija u kojoj Kalina igra pik sa Panterovim čuvarem i napada Pantera leđima. Panter tu mora dosta fizički da odgovori, mora da se čuva faulovima i često će biti potrebna pomoć, odakle sledi povratni pas.

Edited by medobrundo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Laki21 said:

 

 

Nemojmo se zajebavati. Panterova dobra™ odbrana se završava na tome da iščačka neku loptu pri presecanju pasa. Jedan na jedan ne može da zadrži bilo kog ozbiljnog beka, probijaju ga sa lakoćom a pri piku ostaje zalepljen na centru ko taksena marka. Otprilike ko Rakočević u Mariću.

 

I Mur je slična priča.

Da ove godine jer se verovatno šteka pošto igra na poziciji Alfa mužjaka, ja ga takvog ne pamtim

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...