Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Probaj da razmislis malo pa mi reci gde?

 

Jel u pitanju aktuelni igrac Partizana? Jel se zvanicno trazi da igrac bude kaznjen od lige u kojoj nastupa?

 

Gde to moze da se pohrani na ovom krhkom forumu?

 

Ko hoce neka cita, ko hoce neka komentarise, ko prekrsi pravila neka bude sankcionisan i sve super.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Isiah said:

Probaj da razmislis malo pa mi reci gde?

 

Jel u pitanju aktuelni igrac Partizana? Jel se zvanicno trazi da igrac bude kaznjen od lige u kojoj nastupa?

 

Gde to moze da se pohrani na ovom krhkom forumu?

 

Ko hoce neka cita, ko hoce neka komentarise, ko prekrsi pravila neka bude sankcionisan i sve super.

 

Nije u pitanju saopstenje KK Partizana nego drugog kluba pa koristim priliku da se slozim sa misljenjem da tom saopstenju nije mesto na ovoj temi.

 

Sam si napisao da se vise puta potencira da je u pitanju "reprezentativac Albanije". To sigurno nije napisano zbog lamenta oko procesa naturalizacije igraca nego iz sovinistickih pobuda i udvaranju najprizemnjim emocijama koje nemaju veze sa sportom.

 

Slazem se da se moze diskutovati oko situacije da li klub moze ili ne moze biti kaznjen, ali baviti se autorima saopstenja je kao da se neko drugi na KKCZ temi bavi da li je Michael Roll rupa u odbrani nakon onog njegovog cudjenja sto KKCZ ne placa svoje igrace na vreme.

 

Ako ce neko da se bavi mogucim posledicama po klub, onda to jeste za ovu temu, ako cete da se bavite sa KK FMP, moje misljenje je da postoji tata tema za to, cak sam i sam odgovarao na tati kad se povela prica oko broja trofeja tog kluba.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Isiah said:

Kvalitetno saopstenje, cak se vise puta potencira da je igrac reprezentativac Albanije. Nothing to see here.

 

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=11&dd=05&nav_id=2052030

 

posto je moore dao izjavu za partizanov kanal a ne za neku random televiziju, moram da kazem kako je to vrlo neodgovorna provokacija kluba (tj partizana), koja nece doneti nista dobro, ni u totalu, niti mooreu. odrasli ljudi to nisu trebali emitovati. 

 

albanski reprezentativac je naravno ocekivan dno -odgovor od covica ili nekog informer djubreta koga chovo frilensuje ako nema inspiracije. 

 

ali mislim da klub nije trebalo to da dozvoli. a opet, tako ti je to kada ti materijale kreiraju tegi & son. 

 

tugica kako god okrenes. 

  • Like 9
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Od Efesa nisam bio na tekmi i večeras ne bih mogao takođe, ali mi se otvorila šansa. I još juče razmišljam kako se potrefilo da bude baš protiv FMP-a, a inače utakmice protiv njih izbegavam u širokom luku ili se pokajem svaki put kad odem. Al' kao ajde, opet će mi se zalomiti da ne mogu, biće mi krivo ako ne odem na ovu.

 

Kad, propustih sinoć dešavanja, pa sad videh krčka se... Em su se podigle tenzije, em su najneverniji najavili mobilizaciju, mislim da je rezultat ova dva sabirka neodlazak na tekmu.

Link to comment
Share on other sites

Da iskoristim priliku da opljunem po Tegeltiji, ukoliko je izjava Mura, njegova ideja. Nepotrebno dizanje tenzija. Da ima pravde bio bi kaznjen, i ne bi mu palo na pamet da huska i prozivodi tenzije. Drugu stranu ne bi komentarisao, jer smo mi sami krivi,i njihovo nebulozno saopstenje, ne bi se ni desilo, da nismo zapoceli. 

Sto se tice utakmice, ocekujem neizvestan mec. Fmp je lepo startovao, nakupio dosta pobeda. Potencijalna mina svakako. 

Kontra misljenju iznad, nadam se manjoj minutazi Lideja, jer je odigrao celo drugo poluvreme protiv Spanaca. To je moguce ukoliko se rezultatski odlepimo na vreme, ali nisam bas siguran u to. 

Ne nadam se utakmici bez tenzija na tribinama, jer smo zakuvali , pa sad istrpimo repertoar tribine o porodici... Bice svakako mucno. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...