Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

17 minutes ago, odupri se ludilu said:

Za početak sezone...ja nekako rezonujem da ova ekipa je napravljena da raste tokom sezone uz dva osigurača Pantera i Ledeja kadra za vise. Ne treba Moora zaboraviti.I naravno da se eventualno dopuni dogodine.Čak mislim da bi Mozli trebao da bude treci i to defanzivi osigurač.

 

 

Cilj ove ekipe je napad na Evrokup. Kao što znamo, Evrokup se igra po retardiranom sistemu, gde od 1/8 finala sve ide na jednu tekmu, u kojoj imaš prednost ako si bio najbolji u regularnom delu. Ceo regularni deo je jedna velika grupa, tu će biti pa tu nema "reset" kao prethodnih godina, da kako god odigraš prvi deo, uvučeš se u sledeći krug i tamo se kreće od nule. Tako da nemaš pravo na kiks i te eksperimente u fazonu krenemo ovako, pa će videti.

Ne verujem ni da će u ABA biti puno drugačije, al ajde tu baš ima pravi plejof. 

 

Mozli, koga ja obožavam, je prošle godine u regularnom delu Evrokupa imao 2,9 poena po meču, 5 skokova i 0,8, na kraju to malo bolje izgledalo. Propustio dosta mečeva zbog povreda, na dosta imao 2 faula u prvih 5 minuta,

 

Sve u svemu, ulazak u sezonu sa njime i Balšom na 5 bi bio baš rizičan. Uveren sam da Željko prvi ne bi napravio toliki disbalans između pozicija 1/2 i 5. 

 

Donekle bih mogao da razumem ako Željko  Kuruksa vidi na 4, a Smajlija na 5. 

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Radovanovic i Petrovic idu u Dunav na pozajmicu, sto znaci da Djordjije ostaje sa prvim timom.

Tu mu se odlascima Dresela i Pejdza, a mozda i Dangubica, otvara poprilican broj minuta....

 

 

 

Razigravanje tuđih reprezentativaca.

1 hour ago, Cooper said:

Radovanovic i Petrovic idu u Dunav na pozajmicu.

 

 

Tarlać ?

Marko Vukčević ?

Link to comment
Share on other sites

@realno *w

I ja sam na tom tragu bio samo nešto nisam siguran da je ta priča.  Mozda se ide sa ako su ruže procvetace pričom jer potencijalni gornji limiti nekih neproverenih igrača su veliki. Jedino je sigurno i kada bi zaigrali sa ova tri centra zna se ko bi letio u slučaju potrebe u Dunav (klub naravno ne rijeku).

Eurocup nudi 2 ulaznice ABA 1 a konkurenta je realno 4. Jeste retardiran sistem ali uz prednost domaćeg našeg terena nije to bas nemoguća misija. Volio bih da si u pravu i da će Žoc dovesti zver na pet, ostati Mozli, dopuniti dzebanom na 1 /2 i tako. Ko zna mozd sad kad nam je Trinki "oslobodio" tih 650k evra🤑!

Edit:konačno utakmica večeras!!!

Edited by odupri se ludilu
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 

Hjebote od kako je sns usao u klub i ne evropskim sudovima dobijamo tuzbe.

Elem, kosmata prevara nije uspela da nas izlevati kao celava prevara komsije, hvala bratu batu po prvi put u zivotu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cooper said:

 

Prilika za ostale da se nametnu.

Steta za Pantericu i Smajlija...

 

?

 

U tekstu iznad pise da je otputovao. Odakle sada to? I koji je razlog (ona calma na glavi ili nesto drugo)?

Edited by Klipan
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

 

 

Cilj ove ekipe je napad na Evrokup. Kao što znamo, Evrokup se igra po retardiranom sistemu, gde od 1/8 finala sve ide na jednu tekmu, u kojoj imaš prednost ako si bio najbolji u regularnom delu. Ceo regularni deo je jedna velika grupa, tu će biti pa tu nema "reset" kao prethodnih godina, da kako god odigraš prvi deo, uvučeš se u sledeći krug i tamo se kreće od nule. Tako da nemaš pravo na kiks i te eksperimente u fazonu krenemo ovako, pa će videti.

Ne verujem ni da će u ABA biti puno drugačije, al ajde tu baš ima pravi plejof. 

 

Mozli, koga ja obožavam, je prošle godine u regularnom delu Evrokupa imao 2,9 poena po meču, 5 skokova i 0,8, na kraju to malo bolje izgledalo. Propustio dosta mečeva zbog povreda, na dosta imao 2 faula u prvih 5 minuta,

 

Sve u svemu, ulazak u sezonu sa njime i Balšom na 5 bi bio baš rizičan. Uveren sam da Željko prvi ne bi napravio toliki disbalans između pozicija 1/2 i 5. 

 

Donekle bih mogao da razumem ako Željko  Kuruksa vidi na 4, a Smajlija na 5. 

Biće wild card dogodine, tako da se slažem sa odupiračem :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Mogao je i negde blize, i u kvalitetnije okruzenje. Da je barem zabo neku Grcku ili Italiju, neki tim gde bi imao minute a i jake protivnike. 

 

Ciji je on igrac, mislim na agenta? 

 

Potpisao je on za dobar i ambiciozan klub, prvak Poljske koji ujedno igra i BCL. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Misterija Organizma said:

Pezara Ace Trice ušla u finale turnira u Opatiji,  nadoknadili veliki zaostatak za Ljubljana i trojkom u zadnjim sekundama prošli.

 

Nadoknadili jesu veliki zaostatak u regularnom dijelu, ali nisu prošli s nikakvom trojkom nego su u produžetku prvo otišli na dvoznamenkastu prednost i onda to na kraju sačuvali. Trojku je zabio Pullen za produžetak. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...