Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Mnogo ozbiljnija rotacija igraca od strane Žoca i odma druga priča.

 

Smailagic otkrovenje, ozbiljno pojacanje.

Zagorac samo bez lopte da igra i onda to izgleda odlicno,a pogotovo ako ovako bude pogađao za tri. U odbrani je uz Lideja bio najbolji u ekipi.

 

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

I kakve zakljucke mozemo izvesti nakon druge pripremne? Jel ponovo osvajamo sve? :classic_biggrin:

 

Alen otkrovenje, kakva razlika sa njim u ekipi. Kuruc za sada izgubljen u vremenu i prostoru, nadam se da ce se uskoro adaptirati i proigrati nesto. Balsa mora jos mnogo pasulja da pojede za seniorsku kosarku. Zagor kapitenski danas, u oba pravca.

 

P.S. Jel jos nekoga Avramovic gradjom i nekim kretnjama podseca na Sveda? :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

 

da, jbt, ne mislim stilom košarke, nego nekako držanjem i stavom tela kada vodi loptu... ima stvarno


Ma skinuo je i onaj specifican lagani trk nazad posle postignutih poena, sa cudno podignutim laktovima i pogledom sa strane…bem li ga ako ima smisla ovo sto sam opisao, ali je bas specificna kretnja za Sveda.

Edited by Klipan
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kronostime said:

Vidi se neki nagovestaj igre: poen vise, brzi napadi i asistencije....

Igraci su dovoljno mladi da se uklope u to i to mi daje neki spokoj u ocekivanju sezone.

Naravno, treba nam jos dobar mamojeb centar, pa da se posibamo sa svima.

:default_coffee:

Ova ekipa je iz bez Pantera vrlo respektabilna ekipa, a kamoli sa Panterom i novim centrom. 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Polako ljudi fino je ovo izgledalo i vide se obrisi na šta bi moglo da liči ali COL su se skoro spustili sa planine imaju neke igrače koji su bili  na OL neke nove Pulena i onog drugog "divljaka" ...tako da ni oni nisu baš u takmicarskoj formi. Mi imamo atletiku i polivalentnost igrača a čini mi se i napadačke setove da nama teški centar mozda i ne treba. Mislim da bi Lazmoliki završio posao.

Utisci ...Madar na klupi 2/3 utakmice, Madar poludistanca bas segsi i utisak večeri Rolling by Danga wtf momenat.

Da zaboravi u prvom se jasno čuo Zoc kako viče :Rade glava, Rade glava razmišljaj!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...