Jump to content

Jokić u reprezentaciji


Darko

Recommended Posts

4 minutes ago, Indig0 said:

veća šansa da privolimo A Gordona

 

Nema tu šta da se privoli, dečku očigledno prija ovde... još neku snašu da mu smesti Jokara i konja da kaubojski odjaše u zalazak ko Šejn, ima sâm duzme pasoš, neki salaš plus gajbu pored Arene (zbog treninga :classic_tongue:)

Zaboravićemo i Luču i Kalinu dok si reko Splav :default_coffee:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, fancy said:

Ma sve 5, nek igra Jokić na OI, ne brani mu niko pa ni diskutanti na ovom časnom topiku koji krasi njegovo ime, nego... 

Videste li Jokarine čestitke i podršku drugarima iz reprezentacije na društvenim mrežama? 

Tople reči za povređenog drugara u bolnici? :thumbsup:

 

Exactly.

Јокић нема друштвене мреже па ту и не можеш да видиш, а доста тих момака у репрезентацији су његови другари тако да не сумњам да им је упутио честитке. Да Јокића боли уво за репрезентацију та прича не пије воду, његов приступ прошлом еп је приступ какав сваки репрезентативац треба да има, а ако он није у стању да понови приступ сасвим је ок да прескочи, када буде ту не сумњам да ће бити 100% фокусиран.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

 

Vidite ovako, znate da ja ne ljubim Jokića, ali ako je on rešenje polivaću se sivim pepelom. Kao što ću to da uradim za Guduru, Dobrića, bila sam spremna i za Nedovića... Smrtokapin bold: ako i samo ako Jokić dođe svojevoljno, motivisan da radi sa reprezentacijom kako bi došao do tog cilja i pruži pozitivan primer odnosa prema dresu mlađima (N. Jović, Petrušev, Smailagić, Pokuševski, Topić). 

 

Problem je što ja ne verujem da on to želi :)) Dule Vujošević je izgovorio mnogo gluposti pre neki dan, ali jednu stvar je pogodio. Najbolji igrač tima postavlja primer ostalima, znači 12. na klupi se ponaša kao onaj 1. na terenu. 

Govoris o coveku koji je minut nakon sto je, liderski, doneo titulu Denveru reko Job is done, odo ja kuci 😀

Mnogo ti gledas romantizovano na reprezentaciju, sto je sasvim ok, ali, ono, teoretski ljubav lepo zvuci... :classic_smile:

 

Postoje milion faktora, u svacionici, na terenu i van njega koji mogu da te odvedu do vrha ili u provaliju, i koje niko ne moze unapred da predvidi. Da Litvanci nisu, nicim izazvani, dobili USA, tesko da bi smo mi sad velicali Bogdanovo liderstvo. Vise bi se pominjalo njegovo 1/12 za 3. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Neko je kao Jokić, a neko kao moje dete od osam godina kome je motiv treniranja badmintona da jednog dana bude reprezentativac Srbije... Ne budi kao Jokić, budi kao moj sin...

Razlog zbog čega ga ne treba zvati, je upravo taj.... Zašto ga terati da radi ono što ne voli, što mu ne prija i od čega ne bi imao materijalnu korist...

36 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Јокић нема друштвене мреже па ту и не можеш да видиш, а доста тих момака у репрезентацији су његови другари тако да не сумњам да им је упутио честитке. Да Јокића боли уво за репрезентацију та прича не пије воду, његов приступ прошлом еп је приступ какав сваки репрезентативац треба да има, а ако он није у стању да понови приступ сасвим је ок да прескочи, када буде ту не сумњам да ће бити 100% фокусиран.

Ali zato uredno možeš da vidiš na kom je koncertu, koliko je piva popio, na kom je hipodromu zanoćio....

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Azazelkg said:

 

Ali zato uredno možeš da vidiš na kom je koncertu, koliko je piva popio, na kom je hipodromu zanoćio....

Мислим да је сасвим легитимно да било који човек на свом одмору ради шта он хоће или пошто је отказао репрезентацију не треба да излази из куће?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Мислим да је сасвим легитимно да било који човек на свом одмору ради шта он хоће или пошто је отказао репрезентацију не треба да излази из куће?

Apsolutnontreba da radi šta god hoće. Slažem se s tobom. Zato mu i ne treba zameriti što nismo nigde videli podršku reprezentaciji ili Simaniću... 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, dali_man said:

Govoris o coveku koji je minut nakon sto je, liderski, doneo titulu Denveru reko Job is done, odo ja kuci 😀

 

 

Daj da mi uzmemo zlato na velikom takmičenju pa nek svako proslavi kako mu je volja, Jokić može odmah u štalu a Aleksa da radi pečurke, šta me briga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, dali_man said:

Govoris o coveku koji je minut nakon sto je, liderski, doneo titulu Denveru reko Job is done, odo ja kuci 😀

Mnogo ti gledas romantizovano na reprezentaciju, sto je sasvim ok, ali, ono, teoretski ljubav lepo zvuci... :classic_smile:

 

Postoje milion faktora, u svacionici, na terenu i van njega koji mogu da te odvedu do vrha ili u provaliju, i koje niko ne moze unapred da predvidi. Da Litvanci nisu, nicim izazvani, dobili USA, tesko da bi smo mi sad velicali Bogdanovo liderstvo. Vise bi se pominjalo njegovo 1/12 za 3. 

 

 

Kult reprezentacije je postojao baš zato što smo na nju gledali prilično romantizovano. Odatle osećaj radosti kad smo dobili Litvaniju, zato smo kupili Nedeljnik da se prisetimo šampionske priče od pre 25 godina, zato se sa radošću sećamo Indijanapolisa... Da nije te romantike iliti ljubavi, ne bi bilo ni naše košarkaške reprezentacije, niti bi nam sve ovo toliko značilo. Na kraju krajeva, bez te ljubavi ni ovih 11 momaka ne bi dobilo Litvaniju na način na koji jesu.

 

Kad je Kari objavio širi spisak ovde je bilo prilično drvlja i kamenja, ali sad se vraćamo na stare staze: nek igra na OI, napadamo zlato, nema veze on ima obaveze u NBA itd. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Luchifer89 said:
31 minutes ago, Duh koji lebdi said:
Pustite vi Jokica, jeste li videli na sta lici Boban Marjanovic??? emoji54.png

Nemojmo o fizičkom izgledu, nije politički korektno

 

https://sportal.blic.rs/kosarka/bobi-balboa-a-ne-roki-marjanovic-spreman-za-novi-film-bez-filtera-bez-sminke/2023090707222630170

 

Istepao bi tebe, mene i lucifera licno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo mi je bezveze ova opsta uvredjenost Jokicevim nedolaskom za ovo SP. I mene je zabolelo, jer mi je reprezentacija kao i svima vama, nesto sto gledam sa puno strasti i ljubavi - ali odreci se najboljeg igraca na svetu zbog toga sto "nisi dosao kad smo mi hteli, e pa neces ni kad ti hoces" je u najmanju ruku detinjasto.
Drugacije je vreme, manji nacionalni naboj kod sportista nego devedesetih, i mozda je i bolje sto je tako.

Nece doci uvek, ali - za OI, pa i EP verujem , odazvace se covek, odigrace najbolje sto bude umeo - i mozda nas obraduje ili ne - do njega je i srece. Hajde samo da ne koristimo uspeh ove grupe momaka kao oruzje u dokazivanju kako nam toboze sad vise i ne treba. Samo blesav covek ne bi radije video Jokica u ovom timu, pa i Kalinica. Pa i nesretni Vasa, kojeg zbog manjka muda u svakoj kriznoj situaciji ikada ne volim da gledam u reprezentativnom dresu je cist no-brainer, samo ako zeli da igra.

Zato, budimo ljudi iako smo Srbi - Jokicu je mesto u reprezentaciji, i tacka. To sto daje sebi za pravo da bira kada mu se igra ili ne - njegovo je pravo. Ni Dzordan nije provodio svako leto u reprezentacij, ali ona koja jeste se pamte.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da sam zamerao Jokiću zbog nedolaska,pogotovo što treba da igra dok je u naponu snage..

Ali je potpuna budalaština da ga ne zanima reprezentacija.

Realno,prošle godine i u utakmicama kvalifikacija i na EP je izgledao naloženo sa željom nešto da napravi.

Nije imao saigrača spremnog da povuče zajedno sa njim,Vasa kao taj broj dva u timu je žestoko podbacio.

Sa Bogdanom bi bila druga priča sigurno.

Verujem da će se naredne godine odazvati i igrati OI.

Link to comment
Share on other sites

Da vam kazem iskreno, meni je mnogo postenije to sto je Jokic uradio ovog leta, nego onaj Doncicev cirkus od juce. Jokic kad je tu uvek je maksimalno podredjen timu, ni na jedan nacin ne iskace i ne istice se, ne trazi tretman zvezde na turniru niti proteziranje kod sudija. Kad nije tu cuti, kad je tu jednak je drugima. Doncic mi iskreno duze vreme ide na zivac zbog gestikuliranja i pritiska na sudije ali u poslednje vreme je prevazisao svaku meru ukusa. To vise nema veze sa sportom i zdravom zeljom za pobedom. Valjda je umislio da cascava sve na turniru svojim prisustvom, da je on superzvezda koja zasluzuje specijalan tretman sto nije odlika pravih sampiona. To je postalo toliko toksicno da i njegovi saigraci skacu na svaku odluku sudija, bune se, gestikuliraju. Iskreno za njih zbog toga ne mogu da navijam i zelja mi je samo da mi ne postanemo takvi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Duh koji lebdi said:

Da vam kazem iskreno, meni je mnogo postenije to sto je Jokic uradio ovog leta, nego onaj Doncicev cirkus od juce. Jokic kad je tu uvek je maksimalno podredjen timu, ni na jedan nacin ne iskace i ne istice se, ne trazi tretman zvezde na turniru niti proteziranje kod sudija. Kad nije tu cuti, kad je tu jednak je drugima. Doncic mi iskreno duze vreme ide na zivac zbog gestikuliranja i pritiska na sudije ali u poslednje vreme je prevazisao svaku meru ukusa. To vise nema veze sa sportom i zdravom zeljom za pobedom. Valjda je umislio da cascava sve na turniru svojim prisustvom, da je on superzvezda koja zasluzuje specijalan tretman sto nije odlika pravih sampiona. To je postalo toliko toksicno da i njegovi saigraci skacu na svaku odluku sudija, bune se, gestikuliraju. Iskreno za njih zbog toga ne mogu da navijam i zelja mi je samo da mi ne postanemo takvi. 

Priblizan je i Jokic bio po tom pitanju do prije neke 2 godine. I on je bio izuzetno naporan sa kmecanjem sudijama konstatno i bilo ga je lako isprovocirati. 

 

I Luka ce u nekom trenutku sazrijeti i fokusirati se samo na igru jer mu ovo odvlaci paznju ali mora se priznati da su npr juce dozvolili da ga prebiju i nista nisu uradili da ga zastite. 

 

Mislim da svi zaboravljamo koliko je Luka mlad, tek ce napuniti 25 godina za nekih 6 mjeseci.

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...