Jump to content

Jokić u reprezentaciji


Darko

Recommended Posts

2 hours ago, Smrtokapa said:

Paz', ako bi Vasilije i najmanje kvario hemiju i hijerarhiju u ovoj ekipi, rado bih ga se odrekao.

 

Jokić ipak donosi neverovatnu količinu individualnog kvaliteta. Ekipa koja ima Jokića i Bogdana je jedna od favorita na bilo kom reprezentativnom takmičenju. Potencijalna dobit mi izgleda veća od potencijalnog gubitka.

 

Moje mišljenje se nije promenilo od početka priprema - za rezultate u reprezentativnoj košarci potreban je kontinuitet. Iz ovih ili onih razloga mi to poslednjih godina nemamo. Ako Jokić nije spreman da se tome posveti, što je potpuno u redu jer ima svoje prioritete, onda se treba okrenuti onima koji jesu. Sada sa ovom ekipicom imamo šansu da zakoračimo u novi period i to nikako ne treba razjebati kad Jokić odluči da se opet pridruži (što bi se neminovno desilo), već brižljivo negovati. Mi smo u specifičnoj situaciji da najbolji košarkaš u istoriji sa ovih prostora ne želi da se takmiči u reprezentaciji, i onda se atmosfera oko tima potpuno promeni ako jeste ili nije tu. Za mene je reprezentacija iznad pojedinca, pa makar taj pojedinac bio MVP NBA lige. 

P.S. Lud je svako ko ne misli da bi s Jokićem bilo neuporedivo lakše, pa Bogdan je rekao meni je najviše krivo što nije tu jer bi meni to olakšalo posao.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DameTime said:

 

Moje mišljenje se nije promenilo od početka priprema - za rezultate u reprezentativnoj košarci potreban je kontinuitet. Iz ovih ili onih razloga mi to poslednjih godina nemamo. Ako Jokić nije spreman da se tome posveti, što je potpuno u redu jer ima svoje prioritete, onda se treba okrenuti onima koji jesu. Sada sa ovom ekipicom imamo šansu da zakoračimo u novi period i to nikako ne treba razjebati kad Jokić odluči da se opet pridruži (što bi se neminovno desilo), već brižljivo negovati. Mi smo u specifičnoj situaciji da najbolji košarkaš u istoriji sa ovih prostora ne želi da se takmiči u reprezentaciji, i onda se atmosfera oko tima potpuno promeni ako jeste ili nije tu. Za mene je reprezentacija iznad pojedinca, pa makar taj pojedinac bio MVP NBA lige. 

P.S. Lud je svako ko ne misli da bi s Jokićem bilo neuporedivo lakše, pa Bogdan je rekao meni je najviše krivo što nije tu jer bi meni to olakšalo posao.

Cak i da se Jokic odazvao, i bio fizicki potpuno spreman za SP, verujem da bi doziveo dobar burn out posle onakve NBA sezone i pritiska koji je on nosio na ledjima. lose bi se osecao na terenu, ne bi pruzio ni delic onoga sto moze, svi bi ga razapinjali kako se vise trudi u NBA nego u svetom srpskom dresu, i verovatno bi ugrozio celu sledecu NBA sezonu. Videlo se posle finala sa Majamijem da mu je kosarke preko glave i da mu treba dobro i drugo praznjenje kako bi se resetovao za sledecu sezonu. Zar se Marej nije odazvao pozivu za kanadsku reprezentaciju, odradio par treninga i reko Sorry, bi ja ali... Veliki je to bio pritisak i fizicki i psihicki napor, ima covek prava da sebi bude najbitniji. Zato ne vidim razloga za toliko nerazumevanja, ovde na forumu, za njegovu odluku. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, dali_man said:

Cak i da se Jokic odazvao, i bio fizicki potpuno spreman za SP, verujem da bi doziveo dobar burn out posle onakve NBA sezone i pritiska koji je on nosio na ledjima. lose bi se osecao na terenu, ne bi pruzio ni delic onoga sto moze, svi bi ga razapinjali kako se vise trudi u NBA nego u svetom srpskom dresu, i verovatno bi ugrozio celu sledecu NBA sezonu. Videlo se posle finala sa Majamijem da mu je kosarke preko glave i da mu treba dobro i drugo praznjenje kako bi se resetovao za sledecu sezonu. Zar se Marej nije odazvao pozivu za kanadsku reprezentaciju, odradio par treninga i reko Sorry, bi ja ali... Veliki je to bio pritisak i fizicki i psihicki napor, ima covek prava da sebi bude najbitniji. Zato ne vidim razloga za toliko nerazumevanja, ovde na forumu, za njegovu odluku. 

 

Imam ja razumevanja za njegovu odluku, samo iznosim kako vidim reprezentaciju i hijerarhiju u istoj.

Edited by DameTime
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Imam ja razumevanja za njegovu odluku, samo iznosim kako vidim reprezentaciju i hijerarhiju u istoj.

Ma ok, samo sam se oslonio na tvoj post. Slazem se da treba graditi pricu oko igraca koji zele da igraju ali ne verujem da bi buduce odazivanje Jokica sjebalo bilo sta u reprezentaciji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dali_man said:

Ma ok, samo sam se oslonio na tvoj post. Slazem se da treba graditi pricu oko igraca koji zele da igraju ali ne verujem da bi buduce odazivanje Jokica sjebalo bilo sta u reprezentaciji.

 

Da se razumemo, ne mislim da je on neki zlikovac ili negativac pa bi se to sjebalo, već da ta nedoumica da li će ili neće igrati maltene svake godine, iz korena menja koncept naše igre. A gde god dođe on mora biti prvi igrač. Jednostavno mislim da to nije luksuz koji možemo sebi da dozvolimo.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Razumem logiku, ali... Mi smo se sada plasirali za Olimpijske igre, koje su ipak kruna jednog perioda i najprestižnije takmičenje. Zamisli da imaš mogućnost da napraviš tim koji je potencijalno u stanju da se bori čak i za zlato! U takvoj situaciji, pod uslovom da postoji želja da se igra, mislim da ovo:

1 hour ago, DameTime said:

P.S. Lud je svako ko ne misli da bi s Jokićem bilo neuporedivo lakše, pa Bogdan je rekao meni je najviše krivo što nije tu jer bi meni to olakšalo posao.

ipak ima veću težinu nego ovo:

1 hour ago, DameTime said:

i to nikako ne treba razjebati kad Jokić odluči da se opet pridruži (što bi se neminovno desilo)

 

Pritom uzimam u obzir da Jokić ipak, na stranu njegovi prioriteti kada ne igra, ne deluje kao neko ko je težak čovek ili neko ko će na silu da šutira 26 puta i ako mu ne ide, a la Denis Šruder na današnji dan, već kao košarkaš koji je spreman da se podredi timu i koji bi čak igrao i četvorku ako bi kojim slučajem duh Sala ušao u Pešića.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Mislim da savez/selektor treba da obavi razgovor sa Jokićem, na temu da li je spreman da u kontinuitetu igra za reprezentaciju u budućnosti i koji su uslovi za to. Podrazumeva se, da nije povređen.

Ako će odluka da se donosi na kraju svake sezone, u zavisnosti od umora, opterećenja ili nečeg trećeg, onda je bolje da više ne igra. Ne zbog ljutnje i inata, nego što je specifičan igrač, da bi dao maksimum igra mora potpuno da se prilagodi njemu (sasvim ispravno, najbolji je na svetu). Što znači da mora da se razbuca i okrene naglavačke sve ono što je pravljeno u godinama u kad on nije tu. A to nije lako ni za selektora (ko god bio), ni za ostatak tima, reprezentativna okupljanja su kratka, pa su kakva-takva uigranost i kontinuitet dragoceni.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Smrtokapa said:

Razumem logiku, ali... Mi smo se sada plasirali za Olimpijske igre, koje su ipak kruna jednog perioda i najprestižnije takmičenje. Zamisli da imaš mogućnost da napraviš tim koji je potencijalno u stanju da se bori čak i za zlato! U takvoj situaciji, pod uslovom da postoji želja da se igra, mislim da ovo:

ipak ima veću težinu nego ovo:

 

Pritom uzimam u obzir da Jokić ipak, na stranu njegovi prioriteti kada ne igra, ne deluje kao neko ko je težak čovek ili neko ko će na silu da šutira 26 puta i ako mu ne ide, a la Denis Šruder na današnji dan, već kao košarkaš koji je spreman da se podredi timu i koji bi čak igrao i četvorku ako bi kojim slučajem duh Sala ušao u Pešića.

 

Poenta je ovo što @MarioKempes kaže. Sa Jokićem se mora sesti i iz njega ozbiljno izvući informacija da li je spreman da narednih godina igra za reprezentaciju ili ne. Ako ta mogućnost tima za zlato zavisi od toga da li će mu se to leto igrati košarka ili gledati konji, jbg, ne može tako. Mislim ako nam je kontinuitet cilj. Nije Bogdanović lider ove reprezentacije jer je bolji igrač od Jokića, nego zato što ostalih 11 zna da će on dati 100% od sebe i biti tu svako okupljanje (sem ako je povređen) kao i oni. Ukoliko saigrači ne znaju da li će lider biti na raspolaganju ili ne, da li će mu se igrati ili ne, onda to nije dobar tim. 

Edited by DameTime
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DameTime said:

 

Poenta je ovo što @MarioKempes kaže. Sa Jokićem se mora sesti i iz njega ozbiljno izvući informacija da li je spreman da narednih godina igra za reprezentaciju ili ne. Ako ta mogućnost tima za zlato zavisi od toga da li će mu se to leto igrati košarka ili gledati konji, jbg, ne može tako. Mislim ako nam je kontinuitet cilj. Nije Bogdanović lider ove reprezentacije jer je bolji igrač od Jokića, nego zato što ostalih 11 zna da će on dati 100% od sebe i biti tu svako okupljanje (sem ako je povređen) kao i oni. Ukoliko saigrači ne znaju da li će lider biti na raspolaganju ili ne, da li će mu se igrati ili ne, onda to nije dobar tim. 

Ovo jednostavno ne moze da se zna dok se ne zavrsi NBA sezona. Ukoliko Jokic kaze "OK spreman sam da igram ovog leta" verujem da ce najmanji problem da bude da se uspostavi sistem koji ce se vrteti oko njega i koji ce nas dovesti do uspeha. Of skroz, nije iskljuceno, i ja licno ne bi imao nista protiv, da Jokic sutra odjavi reprezentaciju i da se u potpunosti  posveti NBA karijeri i to treba postovati. Ali sve dok postoji mogucnost da on igra za reprezentaciju, pod uslovom da se on oseca 100% spremnim, to treba oberucki prihvatiti. 

 

Super je sto se Doncic, za razliku od Jokica, odazvao pozivu reprezentacije. Ali onolika kolicina negativne energije, nervoze, nadrkanosti, koju je on pokazao na ovom prvenstvu i preneo na ostatak ekipe, ja u zivotu video nisam. Klasican primer burn outa o kome sam pisao, i to ne treba nikome.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem, da ima ljudi koji stvarno misle, kako bi neko naredno Jokićevo ponovno igranje za repku moglo da bude neki problem, bilo tako da on narušava neke hijerarhije, bilo da saigrači eventualno ne vide u njemu pravog lidera ili šta ti već. Kvalitet koji on donosi je takav i toliki, da su to sve lažne brige i nebitne stvari, naprosto toliko je neuporedivo bolji od svakog drugog igrača kojeg imamo: I na svojoj poziciji, i uopšte u svakom mogućem smislu. On je lik koji je baš takav kakav je, plus igra gde igra, i čini mi se da to ljudi ne uzimaju dovoljno u obzir, a kada se sudi o njegovom (ne)igranju u nacionalnom dresu, tj dopuštaju da im loženje na reprezentaciju debelo pomuti rasuđivanje, i inače, a pogotovo kada se ovom slučaju radi. Realnost je da Srbija igra tri reprezentativna takmičenja i da je Jokić ove godine ispalio upravo na onom najmanje bitnom/kvalitetnom - (Znam ja da će se ljudi kod nas uvek ložiti kad igra repka, ali SP jeste najmanje relevantno od tri turnira koje ciljaju Evropske selekcije, i sa ovih 32 učesnika, izgleda tako kao da je primarni cilj da se eto i neka sirotinja igra košarke, a da je kvalitet iste na poslednjem mestu. 3rd tier international tournament svakako, ma koliko imao u imenu World Cup). Lično ne zameram Jokiću ništa, između ostalog i zbog ovoga.   

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nema kontinuiteta ni u ovoj ekipi, jer smo ih em jedva skupili, em su morali da uđu u bitnije uloge nego pre, pa smo dogurali do 1/2f, uz dobar žreb, malo sreće i činjenicu da smo odigrali najbolje kad je bilo najvažnije. Uostalom, svi se oni poznaju, nije da ćemo iskopati nekog debitanta od 27 godina.

 

E, da, nevezano samo za njega, mislim da nije korektno da od bilo koga očekujemo pristanak za reprezentaciju pre nego što se završe lige i vide na čemu su sa sobom. Preliminarni razgovori svakako, da bi se saznalo ko je zainteresovan ali to je sve. I ništa.

 

Kad je hijerarhija u pitanju, ona se gradi na terenu. Naši igrači uglavnom nisu neka samozaljubljena telad pa da guraju svoje bez obzira na to s kim su u sastavu. S druge strane, Jokić je poslednjih sezona prevazišao bubice i postao je maltene savršen saigrač, posebno kad se u kontekst stave uloga i status koje ima. I na EP je imao odličan pristup, ne samo u klubu.

 

Ako ništa drugo, bar iz ovog iskustva vidimo da neće doći da čašćava prisustvom, ako nije fizički i glavom spreman za takmičenje i zabole ga za pritisak javnosti.

 

Jedini rizik kad imaš takvog igrača u timu vidim u potencijalnom, podsvesnom opuštanju nekih od ostalih igrača, zbog očekivanja da će on izmisliti koš baš uvek. Kao što se videlo u Denveru, on će napraviti haos na terenu ali svi moraju da budu u fokusu i tada nema zime. Nama ova utakmica sa Lje-tu-vom mora da bude etalon koncentracije i borbenosti, ko god da je u dresu reprezentacije i koliko god da je na terenu. Svojevremeno smo dobijali utakmice na srce i kad smo imali srpski Hol of fejm u reprezentaciji, a sad je to pod moranje, jer ipak nismo tako prepunjeni vrhunskim majstorima.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Meni je samo simptomatično da smo 2x Jokića imali na velikim takmičenjima i oba puta je bilo neko sranje. Hajde da kažemo 2019. ga je Sale stavio na 4, ali i on je pokazao maksimalno nepoštovanje prema dresu. Prošle godine ne znam šta je bio problem, dati su mu ključevi tima, sve 5. Ne može tu samo Kari da bude kriv i uvek da bude krivica na selektoru. Nisam pametna, znam samo da mi daleko više poverenja uliva saznanje da su tu S. Jović i Avramović nego Jokić, iako je on unarguably najbolji košarkaš na svetu. Žalosno, ali je tako. I kad već pominjete fokusiranost i odbranu, u trenutnoj ekipi sve u odbrani kreće od Milutinova. Zamislite kako bi to izgledalo sa Jokićem umesto njega kao prvim centrom.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Odavno bilo da najbolji tim ne dobijaš pukim guranjem najboljih igrača u isti.

Prošle godine nas hrpa MVPova plus par 3/4 iz snova nisu odveli nigde....  Ove godine smo ispratili tim koji smo doživljavali bukvalno ko družinu TNT (sa sve Jeremijom na pleju, lepim Alan Fordom i Bob Rockom na 2, Sir Oliverom na 4 i šefom na 5 plus Brojem 1 kao selektorom :lol_2:)... i - gle qrca :classic_rolleyes:

 

Edit - kako sam samo mogao da zaboravim Nosonju ❤️i Skvikija :classic_tongue:

👇

 

Spoiler

19:42:36_2023080819421752128_original_am

 

Edited by fancy
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

Meni je samo simptomatično da smo 2x Jokića imali na velikim takmičenjima i oba puta je bilo neko sranje. Hajde da kažemo 2019. ga je Sale stavio na 4, ali i on je pokazao maksimalno nepoštovanje prema dresu. Prošle godine ne znam šta je bio problem, dati su mu ključevi tima, sve 5. Ne može tu samo Kari da bude kriv i uvek da bude krivica na selektoru. Nisam pametna, znam samo da mi daleko više poverenja uliva saznanje da su tu S. Jović i Avramović nego Jokić, iako je on unarguably najbolji košarkaš na svetu. Žalosno, ali je tako. I kad već pominjete fokusiranost i odbranu, u trenutnoj ekipi sve u odbrani kreće od Milutinova. Zamislite kako bi to izgledalo sa Jokićem umesto njega kao prvim centrom.

Bio je Jokić i deo ekipe koja je uzela srebro. Između ostalog dao je bitna bacanja protiv Hrvatske.

 

2019. je elaborirana, razdvojena je njegova krivica od Saletove. Ne vidim zašto bismo se vraćali na tu godinu kad je on potpuno drugačiji igrač u smislu pripreme i koncentracije. Nije relevantno više.

 

Eto, protiv Italijana gubimo i sa njim i bez njega već triput. Kako nam ta odbrana sa Miutinovim nije ništa donela protiv njih? A sigurno neću Jokićevu relevantnost za ekipu da ocenjujem na osnovu jedne utakmice, u kojoj je uzgred, bio najbolji na terenu.

 

Razumem ja emocije i sklonosti prema nekim igračima odnosno mrštenje na druge, ali daj da ne odlazimo u krajnost. Osećaj je jedno, a suvi kvalitet ipak nešto drugo. Spreman Nikola Jokić može da donese samo ogroman doprinos svakoj ekipi na svetu i to je aksiom.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Mi nemamo luksuz da se odričemo bilo kog kvalitetnog igrača, posebno ne najboljeg na svetu.

Niti je ovaj skrpljeni tim postao "vau" nakon jedne (velike i kvalitetne) pobede protiv polovne Litvanije.

Ipak mislim da sa Jokićem treba da se razgovara o malo dugoročnijem planiranju, jer je zaočekivati da će on i narednih sezona igrati plej of (možda ne baš do samog kraja) i biti prilično slično umoran i psihički i fizički.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mi nismo osvojili zlato na velikom takmičenju 21 godinu, a bez Jokića teško da to možemo izvesti. Ja želim da Srbija ponovo bude najbolja na velikom takmičenju kao nekad, želim da se svi useru već u tunelu kad treba da igraju protiv nas, želim da budemo ono što su Španci bili nakon naše zlatne generacije. To je bez najboljeg igrača na svetu nemoguće. Nije Jokić nikoga zajebao, zavrnuo, pokrao ili ubio da mu se neigranje ovog leta tretira kao neoprostiv zločin, ovi koji to rade su po meni nezreli i neracionalni ljudi. Takođe mi je debilan ovaj stav da ova ekipa sa SP treba da igra i OI jer ih je izborila (uz ozbiljan user sa žrebom) a iz aviona se vidi da tu ima igrača koji nisu reprezentativni kalibar. To bi bilo isto kao kad bismo rekli da ekipa iz kvalifikacija treba da igra na SP, a Ristić da bude glavni igrač jer su njegove trojke u kvalifikacijama bile presudne. A zapravo je presudan bio meč protiv Grčke u Areni sa napaljenim Janisom gde je Jokić pokazao nivo koji nijedan naš drugi igrač ne može da dosegne. 

 

Po meni jedini igrač koji je zauvek otpisan bez obzira na kvalitet je Nedović. Imao je priliku da se u ovom timu nametne kao prvi među jednakima od ovih "sporednih igrača", ali rešio je da glumi šminkera i veličinu i sad su neki manje talentovani momci ali mnogo veći borci zauzeli mesto koje bi njemu, prema kvalitetu, pripadalo. Ko ga jebe. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barkley#34 said:

Bio je Jokić i deo ekipe koja je uzela srebro. Između ostalog dao je bitna bacanja protiv Hrvatske.

 

2019. je elaborirana, razdvojena je njegova krivica od Saletove. Ne vidim zašto bismo se vraćali na tu godinu kad je on potpuno drugačiji igrač u smislu pripreme i koncentracije. Nije relevantno više.

 

Eto, protiv Italijana gubimo i sa njim i bez njega već triput. Kako nam ta odbrana sa Miutinovim nije ništa donela protiv njih? A sigurno neću Jokićevu relevantnost za ekipu da ocenjujem na osnovu jedne utakmice, u kojoj je uzgred, bio najbolji na terenu.

 

Razumem ja emocije i sklonosti prema nekim igračima odnosno mrštenje na druge, ali daj da ne odlazimo u krajnost. Osećaj je jedno, a suvi kvalitet ipak nešto drugo. Spreman Nikola Jokić može da donese samo ogroman doprinos svakoj ekipi na svetu i to je aksiom.

 

Žao mi je, ali ja ne mogu protiv sebe i svojih osećanja prema reprezentaciji. Smatram da neko koga očigledno boli k za taj dres ne treba da bude njen lider. So sue me, baš me briga... 

I već dva puta smo imali priliku da budemo najbolji sa Jokićem i nismo bili. Ko zna, možda budemo najbolji bez njega.

Edited by DameTime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Žao mi je, ali ja ne mogu protiv sebe i svojih osećanja prema reprezentaciji. Smatram da neko koga očigledno boli k za taj dres ne treba da bude njen lider. So sue me, baš me briga... 

I već dva puta smo imali priliku da budemo najbolji sa Jokićem i nismo bili. Ko zna, možda budemo najbolji bez njega.

Poštujem tvoja osećanja ali ona ne igraju.

 

Gledao sam nominalno slabije timove koji su bili uspešni zato što su se neke stvari poklopile kao i obrnuto, tako da znam da je sve moguće (uostalom, ovo nam je prvo polufinale nakon dugo vremena i različitih timova), ali to se ne dešava svakog dana i ne bih na svakom takmičenju da to isprobavam. Ako možemo da sastavimo bolji tim super, ako ne, opet ćemo gurati s oni m šta budemo imali. Samo nisam za to da sami sebe sputavamo iz nekih emotivnih razloga ako svi budu orni za takmičenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma sve 5, nek igra Jokić na OI, ne brani mu niko pa ni diskutanti na ovom časnom topiku koji krasi njegovo ime, nego... 

Videste li Jokarine čestitke i podršku drugarima iz reprezentacije na društvenim mrežama? 

Tople reči za povređenog drugara u bolnici? :thumbsup:

 

Exactly.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Smrtokapa said:

Pošto se DameTime i hardkor ekipa ne daju ubediti ovako, moraćemo da potegnemo najjači argument: da na OI okupimo pun tim sa sve Jokićem i uzmemo zlato pobedom protiv Amera u finalu.

 

Eto i to smo rešili.

 

36 minutes ago, Barkley#34 said:

Poštujem tvoja osećanja ali ona ne igraju.

 

Gledao sam nominalno slabije timove koji su bili uspešni zato što su se neke stvari poklopile kao i obrnuto, tako da znam da je sve moguće (uostalom, ovo nam je prvo polufinale nakon dugo vremena i različitih timova), ali to se ne dešava svakog dana i ne bih na svakom takmičenju da to isprobavam. Ako možemo da sastavimo bolji tim super, ako ne, opet ćemo gurati s oni m šta budemo imali. Samo nisam za to da sami sebe sputavamo iz nekih emotivnih razloga ako svi budu orni za takmičenje.

 

Vidite ovako, znate da ja ne ljubim Jokića, ali ako je on rešenje polivaću se sivim pepelom. Kao što ću to da uradim za Guduru, Dobrića, bila sam spremna i za Nedovića... Smrtokapin bold: ako i samo ako Jokić dođe svojevoljno, motivisan da radi sa reprezentacijom kako bi došao do tog cilja i pruži pozitivan primer odnosa prema dresu mlađima (N. Jović, Petrušev, Smailagić, Pokuševski, Topić). 

 

Problem je što ja ne verujem da on to želi :)) Dule Vujošević je izgovorio mnogo gluposti pre neki dan, ali jednu stvar je pogodio. Najbolji igrač tima postavlja primer ostalima, znači 12. na klupi se ponaša kao onaj 1. na terenu. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...