Jump to content

Jokić u reprezentaciji


Darko

Recommended Posts

24 minutes ago, Beonegro said:

 

Baš tako, uz sitnu razliku što Dire Straits nisu soundtrack za pozvjeravanje čitavog jednog naroda.

 

eh, pa vidis da su sad dva od tri stubova svega u zivotu, a/ o ukusima se ne raspravlja i b/ sve je u percepciji, umesto recepciji 😕

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smrtokapa said:
40 minutes ago, fancy said:

Bruka :classic_ninja:

Pijete a meni je muka

Hajde reci da je voliš

Ako ti se ne gadi

 

Čitaš me ko knjigu, to je jedina narodna stvar koju sam ikad pevao, i to u pank aranžmanu... na svojoj svadbi :100:a video te bruke (pun intended) je pod :lol_2: vetom otvaranja dok mi sin ne postane punoletan... po zapadnom standardu :default_coffee:

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ceca ima odličnih tekstova na starim stvarima, zahvaljujući pokojnoj Marini Tucaković, koja je od žene kriminalca sa nula harizme napravila regionalnu muzičku zvezdu. Evo jedan primer:

 

S koliko godina postaješ
umoran, sam i star
kad nemaš kad
da budeš mlad

Moja si sreća i nesreća
koja od vas dve je bar minut starija
na početku i na kraju ti
a u pauzi jedna decenija

 

No, tema one objave ne bi trebalo da bude Jokićev muzički ukus, već da se malo nasmejemo ovim sprdnjama ;D 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, DameTime said:

Ceca ima odličnih tekstova na starim stvarima, zahvaljujući pokojnoj Marini Tucaković, koja je od žene kriminalca sa nula harizme napravila regionalnu muzičku zvezdu. Evo jedan primer:

 

S koliko godina postaješ
umoran, sam i star
kad nemaš kad
da budeš mlad

Moja si sreća i nesreća
koja od vas dve je bar minut starija
na početku i na kraju ti
a u pauzi jedna decenija

 

No, tema one objave ne bi trebalo da bude Jokićev muzički ukus, već da se malo nasmejemo ovim sprdnjama ;D 

Nije samo žena kriminalca, i ona sama je kriminalac

  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Ma lik je debil, šta da se radi.

 

Šteta što nas je on zapao a ne Dončić jbg.

Ne znam da li si upoznat sa muzičkim ukusom dotičnog, i on sluša narodnjake po svlačionicama. 

 

Što znači, ako hoćeš da budeš mega košarkaš Ceca mora da ti bude u muzičkom repertoaru. Ne mrzite me, I don't make the rules.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darko said:

Ne znam da li si upoznat sa muzičkim ukusom dotičnog, i on sluša narodnjake po svlačionicama. 

 

Što znači, ako hoćeš da budeš mega košarkaš Ceca mora da ti bude u muzičkom repertoaru. Ne mrzite me, I don't make the rules.

spacer.png

 

Say wuuuuut??

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Dok se ostali igrace spremaju citavo leto 24/7 Jokica bole uvo. Filter radi 1/1. Spremace se kad pocnu klupske pripreme. I opet ce biti u konkurenciji za MVP-a...

E sada ... izgleda da mu je telo u dobrom stanju. To što lumpuje svakih par nedelja ne znači da ne radi u međuvremenu. To što se ne kurči na Instagramu Ben Simmons style, ne znači da mu je jedina vežba trzanje piva.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Nicklord said:

Bukvalno 99% naših sportista sluša narodnjake i/ili domaći rep 😄 Isto i u Hrvatskoj (mada oni umeju i Thompsona, kod nas nisam čuo skoro BMKa čini mi se) i Sloveniji

Zato Maksimu Kovačeviću i Raduljici neostvareni san ulazak u Berghain.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Darko said:

E sada ... izgleda da mu je telo u dobrom stanju. To što lumpuje svakih par nedelja ne znači da ne radi u međuvremenu. To što se ne kurči na Instagramu Ben Simmons style, ne znači da mu je jedina vežba trzanje piva.

Vezba se - ko je lagao da se ne vezba?

 

giphy.gif

 

Nece ono bacanje lopte samo od sebe.

giphy.gif

 

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Darko said:

E sada ... izgleda da mu je telo u dobrom stanju. To što lumpuje svakih par nedelja ne znači da ne radi u međuvremenu. To što se ne kurči na Instagramu Ben Simmons style, ne znači da mu je jedina vežba trzanje piva.

Pa to. Ne izgleda kao da se zapustio I nabacio ko zna koliko kg. Jbg, on je ocigledno takav, dok ima odmora odmarace, kad pije pice, kad trenira trenirace kad je u igri igrace I bice najbolji na terenu kad zatreba. On ce isto da radi sto I prosle sezone, tako da nema tu za njega neke filozofije. Ne zavisi od atleticizma tako da ni tu ne mora puno da se cima.. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...