Jump to content

Juventus FC


Alek The Great

Recommended Posts

Fudbaler Juventusa Pol Pogba priznao je da je platio vrača kako bi pomogao jednoj humanitarnoj organizaciji, a ne da bacio čini na Kilijana Mbapea.

 

covek vidi gde je problem i reaguje. steta sto ostali u djubrentusu ne dele istu viziju. ili je razgovarao sa nasim kijakuom.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/4/2022 at 7:51 PM, Drug Crni said:

Moje misljenje je da to ne moze. Moze igrati onog wing-beka u nekom 3-5-2 ili slicnom sistemu..mislim da klasicnog beka u liniji sa 4 pozadi cak nikada u karijeri nije ni igrao.

Sad kad si to napisao, pao mi Bočkaj na pamet. Isti problem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dakle Pogba pauza blizu dva meseca. Sad ce na operaciju umesto da se operisao odmah. Kakva je ovo sprdnja. Najjace bi bilo da se oporavi za SP i onda se tamo sjebe i ne odigra nijedan mec u sezoni za nas.

Kostic se nije snasao za sada, ali videcemo. Ja sam rekao i kad je dolazio da mislim da nije kvalitet za Juventus (odnosno za ambicije Juventusa, a u ovom Juventusu igraju i losiji od njega), ali da mi je drago da ce doci i okusati se. Ne pomaze mu sigurno sto igra krilo, to nije njegova pozicija. Beka ne moze da igra, mnogo bi duvalo pozadi.

Sto se tice Allegria, i ja sve vise naginjem da je ovo do njega. OK, ekipa ima ocigledne nedostatke, ali ne postoji valjani razlog da se igra ovoliki antifudbal. Ovo je preslo sve granice, cak i za navijace Juventusa koji su navikli na neki dosadan fudbal sa puno taktike i opreza, ali ovo je ludilo na sta licimo. Bukvalno igramo bunker protiv svake ekipe. Da Allegri ima rezultat onda ne bi imao sta da mu kazes, ali nova sezona i sve je po starom, 3 remija u 5 kola i nikakav napredak u igri. Za mene svaki gol Vlahovica vredi kao 3, toliko je odsecen i odvojen od ekipe da je to nenormalno. Nekad mi je neverovatno koliko zivaca ima i kako moze da apludira saigracima kad mu posalju dug pas 20 metara od njega. I tako iznova i iznova u svakom mecu. Ali i njemu ce da dopizdi jednom, samo je pitanje vremena.

Link to comment
Share on other sites

Allegri: "We had never been behind, I wanted to see the reaction. We have to manage better at times but I'm happy with the boys."

 

Allegri: "A very bad first half? You say so, you might watch the game, but you didn’t see it."

 

Hahha sprda vas pacov. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Alek The Great said:

Smesno je bilo ovo ponistavanje. Razumeo bi da je Bonuci igrao glavom, ali da je uticao na golmana nikako.

 

8 hours ago, suptil said:

Ali ponistavanje je stvarno skandalozno. Bonuci u ofsajdu a na snimku mu ovaj razvlaci dres u borbi za poziciju. Em nije uticao na golmana niti bilo sta.

 

Nije ni bio ofsajd. Nadjite snimak gde se vidi igrac koji je stojao kao "zivi zid" kod kornera, zbog njega je gol regularan.

 

Link to comment
Share on other sites

Kako je moguce da su takvu gresku napravili a tu je VAR.

 

Kada je Milik postigao gol, nadoknada je vec bila pri kraju i mislio sam da ce odmah kraj utakmice biti oznacen. Prebacim odmah kanal i poslije pet minuta slucajno opet vratim na isti kanal i nista mi nije jasno sta se desava, utakmica jos traje, tri crvena kartona....😀

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sta vise treba da se desi da ovaj covek dobije otkaz?! To sto danas nije bio na klupi mu je los alibi. 

A bilo je samo pitanje vremena kad cemo primiti gol. I ovaj danac i onaj pre toga su ulazili u sanse pored Gatija i Bremera. Stoji to da ekipa nije najbolja, ali da se ne moze dobiti ova Monza... Sa 2 igraca manje treba da se dobije, a ne sa jednim. Ja ne znam sta ovaj Danilo igra - kao moze sve, a ne igra nista. A onaj momenat kada on i Bremer trce kontru i umesto da posalje levo loptu, mislim ka Miretiju, on salje Bremeru?!!! Ovde i da pravi Ronaldo igra umesto Vlahovica ne bi nista uradio. 

Link to comment
Share on other sites

Jaoj, pa ovi skinuli mrak protiv nas. 

Moracemo jos da se blamiramo da bi Allegri dobio otkaz. Godinama placamo trenere koji nisu tu vise. Tako je bilo sa Sarijem, pa sa Pirlom, tako da mislim da ce pokusati do poslednjeg trenutka da ostave Maxa na klupi jer ima veliki ugovor. A ovaj start sezone je sigurno jedan od najgorih u istoriji kluba, sa sve laganim rasporedom u ligi. A u LS smo uspeli da ispadnemo posle 2 kola. I na sve to igramo potpuno govno od fudbala. Mislim da je vec i igracima dosadilo ovo, nismo bas ni ovoliko losi kako izgledamo, ali tako to ide.

Jednostavno ima previse losih poteza uprave u poslednjih nekoliko godina i to je nesto sto je tesko ispraviti. Ja sam se pomirio sa tim da tonemo u prosek i u neku situaciju u kojoj su bili Milan i Inter sredinom prethodne decenije. Tako da se ne nerviram previse, a ako prodjemo bolje od njih onda super.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Poketinjo i Tuhel cekaju

Ja sam vise za ZiZi-ua. Nekako vise volim trenere koji su nekada igrali uglavnom na protivnikovoj polovini, racunajuci da bi igrali napadacki fudbal. Vrv je moj trip. Ma koliko delovalo neverovatno, ali vrv bi bio i jeftiniji od gore pomenutih. Svi znamo da se u Premijer ligi dobro placa, mozda i preplacuje. Ali bez 10m godisnje sigurno se ne moze dovesti niko od ovih. Mozda je i najrealnije da ostane ovako do leta jer Alegri ima ugovor do 2025. Bice bolje to kad se vrate ovi najbolji, ali onda bi i ja mogao da vodim ekipu. Do tada ostati u manje od 10 bodova u odnosu na vodece i moglo bi se stici.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nadam se da mozemo pristojno da odradimo ove 3 preostale utakmice do SP iako je raspored dosta tezak. Pa malo da se pregrupisemo i saberemo do nastavka sezone. Ovaj broj povreda je stvarno neverovatan, ali tesko da je sve to slucajnost, nesto se ne radi kako treba. Chiesa bi do pocetka 2023. trebalo da bude skroz spreman, lepo je sto je igrao juce i vidi se koliko fali. Ne samo zbog fudbalskih kvaliteta, nego i tog karaktera, malo da pokrene ekipu. Pogba ce valjda da se oporavi za mesec i po dana, nisam siguran koji je njegov status trenutno. 

Iz svih ovih povreda izaslo je nesto dobro, a to je sto su klinci dobili sansu. Fagioli mi se svidja vise od Miretija (mada je i dve godine stariji) i svaki minut koji Mckennie dobije pre njega je zlocin. To je samo primer koliko se lose radi u klubu. Imas vrlo talentovane igrace i bar da sede na klupi zbog nekih majstora na terenu, a ono razni mediokriteti igraju pre njih. Soule je protiv Macabia u Haifi imao vise driblinga nego sva nasa krila i bekovi za 3 meseca sezone. Onaj mali Iling je isto zanimljiv. Vidis da ima nesto u njemu, da je krilo, da je prodoran i da nesto pokusava. Fali nam brzine, energije, da unese neko zivost i kreaciju. Allegri je uspeo posle onog sjajnog gola Fagiolia da kritikuje klinca kako se nije dobro namestio za sut, a mali ga dao kao Pirlo. Ali odavno se ne obazirem sta Allegri prica, covek fura neku svoju pricu i to je to. Ali sada nema rezultate i nema pravo da glumi nekog filozofa. Nema igra, nema rezultata, nema napretka, nema nicega i daj bar onda da se ubace neki novi igraci. Videcemo kako ce tretirati ove mlade igrace kad bude veca konkurencija, a i bitnije utakmice. Juce jeste bio PSG, ali poprilicno nebitna utakmica. Cak i posle Leccea se pominjalo da je plan za Fagiolia i dalje da se posalje na pozajmicu u januaru, pa ajde da vidimo sta ce da bude. Ne vidim zasto Fagioli ne bi poceo i protiv Intera, uz Lokatelija i Rabiota. Ali nazalost ocekujem Mckenniea, ali mozda me Allegri iznenadi. Ne mora Fagioli, moze i Miretti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...