Jump to content

Juventus FC


Alek The Great

Recommended Posts

Ne mogu da kazem da sam presrecan potpisom, ali mi je drago sto ce jedan Srbin posle dugo vremena igrati za Juve. Ovo mu je idealna sansa jer ce minute imati. Na njemu je da se dokaze.
Ali pre toga se treba otarasiti Morate. Ne znam kako je dogovorena ta pozajmica i da li postoji sansa za raniji prekid. Plata koju smo preuzeli od ATM je u sustini ona koju ce dobiti Vlahovic. Sledeca stvar je da se pored Morate resimo i ugovora Arthur-a (pominje se cifra od 6,5m po sezoni), Ramsey-a (oko 8m po sezoni) i Kulusevskog (oko 3m po sezoni). I Rabiot je u slicnom finansijskom rangu kao pomenuti pa bi i s njim mogli da se rastanemo. Ugovori isticu Cuardado-u (trenutno ima 4m po sezoni), Dybala-i (trenutno na 8m po sezoni), De Sciglio-u (2m po sezoni) i Bernardeschi-u (3,5m po sezoni). Sa prvom dvojicom se moraju produziti ugovori, sa trecim nikako, a sa poslednjim ako pristane na smanjenje.
U zavisnosti od svih ovih odlaska i smanjenja budzeta za plate bice i dolaska. Nadam se dolasku Depay-a koji u Barsi ima oko 6m po sezoni i to mozemo da priustimo.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pravi potez Vlahovica. Ostaje u istoj ligi a trebalo bi da bude u klubu koji svake sezone ima ambicije za sve titule.

 

Sto se tice Morate i Barce, mislim da je to trenutno komplikovano bez obzira sto Juventus ne bi imao nista protiv njegovog odlaska, cak bi vjerovatno i htjeli da se rijese njegove pozajmice jer ako ne grijesim Juventus se obavezao na otkup ugovora na kraju sezone. Barca, da bi dovela Moratu, mora da napravi prostor na platnom budzetu a treba se dogovoriti i sa Atletico Madridom. Nema jos puno vremena do kraja ovog prelaznog perioda tako da je veliko pitanje moze li to sve da se stigne na vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

DV7️⃣⚪️⚫️ __vlahovicdusan(image0).jpg[emoji836]️[emoji835]️ __vlahovicdusan(image0).jpg]È NOSTRO_▫️_▪️__calciomercato _vlahovic _jupassion _champions _championsleague _juventus _forzajuve _juve _finoallafine _tilltheend _adidas _seriea _calciomercato _juventusstadium _cristianoronaldo _cr7 _adidasfootball _turin(image1).jpg_[emoji3502]__calciomercato _vlahovic _jupassion _champions _championsleague _juventus _forzajuve _juve _finoallafine _tilltheend _adidas _seriea _calciomercato _juventusstadium _cristianoronaldo _cr7 _adidasfootball _turin(image1).jpg]È NOSTRO_▫️_▪️__calciomercato _vlahovic _jupassion _champions _championsleague _juventus _forzajuve _juve _finoallafine _tilltheend _adidas _seriea _calciomercato _juventusstadium _cristianoronaldo _cr7 _adidasfootball _turin(image0).jpg_[emoji3502]__calciomercato _vlahovic _jupassion _champions _championsleague _juventus _forzajuve _juve _finoallafine _tilltheend _adidas _seriea _calciomercato _juventusstadium _cristianoronaldo _cr7 _adidasfootball _turin(image0).jpg]

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kulusevski i Bentancur u Tottenhamu, sto bi se reklo grazie Paratici. Vise uradio za Juve sad nego kao sportski direktor kluba.

Stigao Zakaria. Ne mogu da kazem da ga se secam sa utakmica koje sam gledao, ali svidja mi se taj profil i valjda Allegri zna sta mu treba. Takodje se dosta pominje i Nandez iz Kaljarija. 

Uglavnom ovo je ispao jako dobar prelazni rok, jos kad bi Ramsey otisao, ali izgleda da se njemu ne igra nigde.

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Englezi pisu da Ramsey ima 400k £ nedeljno!!! To mu dodje plata kao svojevremeno Ronaldo. Zato kao niko ne moze da plati to. Ja sumnjam u to i da je cisto neko budzenje. On bi trebalo da ima oko 8m godisnje maksimalno. Ono sto je dobio na potpis dobio je. Ocekujem da Newcastle preuzme ostatak njegovog ugovora.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 miliona ima Ramsey, najgori ugovor u istoriji kluba. Nisam ja siguran da vise postoji to interesovanje Newcastla, mozda na leto bude nesto. Ono sto je zanimljivo je da je Allegri nedavno rekao kako je Ramsey na izlaznim vratima, a on to gotovo nikad ne prica (i tokom ovog prelaznog roka je pricao kako se tim nece menjati). Dakle izgleda da je ovaj u poslednjem trenutku odlucio da ne ode nigde, a imao je ponuda od otprilike 5 PL klubova.

Link to comment
Share on other sites

Jasno je da Ramsey ima ponuda samo sto isto tako vjerovatno da mu niko ne nudi ni blizu platu koju trenutno ima u Juveu, pa zato nece ni da ide. :classic_biggrin:

 

A iskreno ne znam sta se desilo, definitivno nisam ocekivao neku posebnu aktivnost Juventusa u ovom prelaznom roku a tek nisam ocekivao ovakav transfer kao sto je dolazak Vlahovica. Mislio sam da Juvetus mora prvo da poslozi situaciju oko platnog budzeta, odnosno da se rijesi igraca kao sto je Ramsey da bi mogao da ulazi u ozbiljne transfere. Ali eto ocigledno da nisam bio u pravu.

Link to comment
Share on other sites

Pa poslozeno je dosta odlaskom CR7. Ne znam koja je fora sa Dybalom, kao da nije sve do te plate. Njegov agent je prvo trazio povecanje sa 7m na 15m, pa su navodno spustili na 12m. Juve navodno nudio 10m i neke bonuse, ali posle su izasli u javnost sa izjavom da zele svima da umanje plate.
Moramo se otarasiti Morate i Artura i njihovih plata. Napad ce bez problema da izdrzi sa Vlahovicem, Dybala-om i Kean-om. A tu je i Kaio, ako ne ode na pozajmicu.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Morata i Arthur ostaju. Previse je komplikovan transfer Morate u Barcu, tri strane treba da se dogovore a malo vremena je ostalo do kraja prlaznog roka. Arsenal i Juventus ne mogu da se dogovore za transfer Arthura.

 

Mislim da bi Max Allegri mogao sada da igra u formaciji sa dva napadaca.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...