Jump to content

Juventus FC


Alek The Great

Recommended Posts

Mnoge ''juventine'' je ova sezona razocarala. Dolaskom najboljeg igraca sveta ocekivala se tripleta, uzet samo Skudeto. Treba izvuci pouke iz ovog (ne)uspeha i uci jos jace u sledecu sezonu, kako stvari stoje sa malo izmenjenim dresovima. Neka pojacanja su vec zavrsena. Definitivno je potrebno osveziti svaki deo tima. Kostur tima je dobar, treba ga nadograditi. Ocigledno je da je doslo do zasicenja nekolicine igraca, a moguce i trenera. Ostalo je jos par kola u Seriji A, odigrati ga, sto bi rekao Petar Denda - ''jako i do samog kraja''.

juventus-grb.jpg

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne bih se slozio. Mozda je Azar malo skuplji na trzistu, ali Dibala je mladji i imamo ga jos 3god pod ugovorom. Azar ulazi u poslednju godinu ugovora i nece Celzi toliko rizikovati sa cenkanjem. Veci je problem sto ima kupaca koji bi platili i preko 100 milke za njega. Naravno, verovatno bi postao drugi najplaceniji igrac u Juventusu.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Alek The Great said:

Ne bih se slozio. Mozda je Azar malo skuplji na trzistu, ali Dibala je mladji i imamo ga jos 3god pod ugovorom. Azar ulazi u poslednju godinu ugovora i nece Celzi toliko rizikovati sa cenkanjem. Veci je problem sto ima kupaca koji bi platili i preko 100 milke za njega. Naravno, verovatno bi postao drugi najplaceniji igrac u Juventusu.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

Na stranu sto je dovodjenje Hazarda potpuno nerealno jer ce covek u Real, zar stvarno mislis da su on i Dybala u jednakosti po vrednosti, uzimajuci u obzir i ugovore i godine i sve sto ti padne na pamet? Jedan world class igrac, sigurno medju najboljima na svetu u trenutku, drugi i dalje pretezno talenat koji je u poslednje dve sezone udario u zid i u poprilicnoj je stagnaciji.

Link to comment
Share on other sites

Pa jos se na kraju prosle sezone spekulisalo da on odlazi za Real. Sada se ponovo pronose glasine da bi naslednik mogao da bude Murinjo ali i Konti. Licno, izabrao bih pre Kontija.

Edited by DJORDJE
Link to comment
Share on other sites

On 5/20/2019 at 9:15 PM, Alek The Great said:

Ne svidjaju mi se ni jedan ni drugi. Steta sto ne mozemo do Pepa.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

Ma kakav Pep. Trener bez roaminga. Imao uvek super zvezde u timovima, osvojio LS samo sa Barsom. Da je Juve pametan da dovede Ten Haga iz Ajaxa. Covek je trenutno najbolji trener u Evropi. Igrao najlepsi fudbal ove godine. Od ekipe Ajaxa napravio senzaciju ove godine iako su ispali od supljeg Totenhema nesrecno. 

Link to comment
Share on other sites

sta kaze specijalni:

 

"Zanimljiv mi je juventus... Što ga više posmatram, to mi se više Inter sviđa!"

"Ja nikada ne bih mogao trenirati juventus, ne bih zelio da me Bog pošalje u pakao kada umrem!"

- Jose Mourinho

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...