Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Koja je uopce poneta igrat protiv Buducnosti u Podgorici ? Ocito protivniku nije dozvoljeno da pobijedi.

Moze se pobediti al zato moras biti 20 razlike bolji od njih.Recimo Zvezda prosle godine(2 kolo) i pre 3 sezone kad ih je isto samlela u periodu kad su krenuli da padaju velikani u EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bio je faul u napadu ali ne Mozlija nego Tomasa iako su oni svirali Mozliju. Po meni dobra odluka. Tomas izbacio kuk.

 

Partizan je oštećen kad nije sviran faul nad Mozlijem pa je Trinkijeri dobio prvu Tehničku. Pride su pustili malo grublju odbranu Budućnosti u reketu u drugom poluvremenu, ali sve u svemu nije bilo tendenciozno kako ume. U prvom poluvremenu su sudili ok. Čak su priznali zadnji koš na ulazu Gordića iako je Mozli udario po tabli pre nego što je lopta ušla u koš.

 

Opet suđenje nije bilo kao kada nama sude tamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Imao je Partizan na 60:60 dve odluke sudija u svoju korist. Gaženje linije Hasana i faul u napadu Kobsa. Viđao sam da takve odluke sudije previde, odnosno sviraju faul odbrani, samo kad hoće, ali ovde su ispravno odsudili. Isto tako mislim i da su sve odluke u zadnjih 2 minuta bile ispravne.

 

Voleo bih da nama tako sude, ali teško da će se to desiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...