Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

Ko je ovaj što prenosi Zadar i COL? Deluje mi da je prenosio pikado pre košarke.

 

Elem Zadar napržen, grizu u odbrani, dobro grade, svi trče na ofanzivni skok (5 ili 6 do sada a ide ih šut) a COL u fazonu lako ćemo. 37:18 na 3 minuta do kraj poluvremena.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Nate said:

Meni je oduvek bilo zadovoljstvo gledati dzonija ivanovic cak i u ovako mrtvoj utakmici. Volim te igrace koji imaju kesu. 

 

 

Mozda je tebi zadovoljstvo, ali verujem da navijacima Buducnosti nije. Nestvarno je koliko je spor i koliko je gresaka pravio.

 

Partizan jedino moze da se zali na nedosudjen faul u napadu prilikom ofanzivnog skoka Ivanovica. Buducnost je odlicno cuvala Paigea i bilo je cudno da onako lako ostane sam kao duh, tu je bio kontakt sa centrom.

 

Trinchieri naravno poludeo, iako bi mogao da obrati paznju na sut za 3 poena koji je kriminalan.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Knipex 4 Laki said:

Imao je Partizan na 60:60 dve odluke sudija u svoju korist. Gaženje linije Hasana i faul u napadu Kobsa. Viđao sam da takve odluke sudije previde, odnosno sviraju faul odbrani, samo kad hoće, ali ovde su ispravno odsudili.

Kakve god bile sudije, upravo zbog ovog ne mogu sve da svalim na njih, jer su pod pritiskom atmosfere opušteno mogli da ne sviraju ništa u tim momentima. Ovako nam ipak nisu već tada oduzeli šansu da pobedimo, a naše gluposti su druga stvar.

Link to comment
Share on other sites

@21Barkley

 

Jbem li ga, meni je taj faul u napadu bio, ali kao što rekoh od strane Tomasa a ne Mozlija. Izbacio je kuk i gurnuo Bamforta na Mozlija. Ne znam na koju se situaciju odnosi ovo što pišu na vašoj temi za povlačenje Gordića. Ne videh to.

 

Elem Zadar delje COL na poluvremenu 45:26. COL 0 od 15 šut za tri poena.

Link to comment
Share on other sites

Cedevita ima kompleks od hrvatskih klubova i to nije prestalo selidbom u Ljubljanu.

 

Oni od pocetka sezone igraju sa 9 igraca u rotaciji. Nije mi jasno sta je plan Tedeschia sa 5 igraca na pozicijama 2, 3 i 4? Ovih 0/15 iz igre je posledica umora od iznenadnog interesovanja za prolaz grupe u EC. Ako uspeju da prodju bice to najpirovija pobeda u istoriji pirovih pobeda u regionalnoj kosarci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@sudjenje

Ma standard za Pg ali ništa preterano. Samo onaj faul Mejersa čini mi se po ruci Mozlija pred sudijom i ništa. To ubija u pojam. Bio je flešbek na sekiru po ruci Feldina. Kako to možeš da ne vidiš /sviraš?!

Ali Javor je stara Pg kuka. I Boltauzer.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...