Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Da, samo u NBA svi imaju isti budžet, a ovde Željko kao ostatak konkurencije za COTY zajedno (ako isključimo mogućnost da Radonja dobije).

I stim da se Partizan uvek ocekuje da zavrsi u TOP 4(1-2 mesto).

Edited by Don Radonja
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sada su poznati aršini po kojima ABA proglašava najbolje a to je očigledno prva asocijacija prosečnog TV polusemenkara na početku sezone.

Žoc je ''najbolji trener'' jer tu odrednicu je nemoguće odvojiti od njegovog imena...to ide tako zanavek. Upisano u kamenu.

Laza i kada nabije dve decenije rada u KKCZ biće najbolji odbrambeni...zato dajte i Panteru jednako zasluženo MVP priznanje, jer iste rezultate bi dobili u par sekundi i da smo pitali moju ženu telefonom. Ona je ispred ekrana dok ja pratim košarku kao i sve žene...samo kada hoće da me iznervira ili najzad dobije odgovor na postavljeno pitanje.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Ne znam, ne znam, znam da ti je odbrana trenerskih legendi hobi, pa da ne bih ja sad tu nešto insinuirao evo pitanje - kako bi ti do sad ocenio KKP sezonu imajući u vidu uloženo? Imho je sezona za sada debakl, nijedan igrač sada nije bolji nego na početku sezone, igra se divlja, gotovo neodgovorna košarka. Znam da ti sigurno nisi popušio mantru o "mladom timu", osnovna odlika ovog tima je da su dovedeni provereni i skupi igrači iz F4 EL tima i još resto veoma kvalitetnog (i skupog) materijala za KKP uslove, nikako ja tu ne vidim neku mladost kao lajtmotiv već kao odbrambeni mehanizam. 

 

Uostalom, i sam Željko je rekao da je godina bačena u vetar (a sa njom i circa 10ak miliona EUR). Naravno, eventualno osvajanje ABA lige bi donekle popravilo situaciju.

 

Ja nisam lud da tvrdim da je Trinki (ili bilo ko u Evropi) bolji trener od Željka, ali sam sklon da tvrdim da se Željko prilikom sklapanja tima oslonio suviše na iso kvalitet pojedinaca kao odstupnicu dok timski stvari ne legnu, a de facto baš i nisu legle. Takođe sam siguran da ako ostane sledeće sezone (što automatski povlači ponovo veliki budžet KKP) prva stvar na shopping listi će mu biti provereni i skup plejmejker.

 

Sve si u pravu, samo da dodam da je Koprivica napredovao poprilicno. I da je Smailagic bio sjajan do dolaska Lesora, od tada ga nema nigde.

Link to comment
Share on other sites

nisam 100% siguran, ali mislim da se za vecinu ovih kategorija glasa? ne znam tacno ko sve, ali tako mi je nesto ostalo u glavi

dakle, ne dodeljuje ABA kao organizacija to po svom nahodjenju...onda bi to stvarno bio problem, posto veze s vezom nema

 

ovako retardi glasali kako su glasali, dal vinjak novinar il vinjak trener...nije neka razlika

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

In the traditional AdmiralBet ABA League voting for the Ideal Starting Five of the AdmiralBet ABA League season and the individual honours, the final results of the voting will combine the votes of the head coaches of ABA League teams (50% of the total voting results), the votes of basketball journalists from the ABA League countries (30% of the total voting results) and the votes of fans (20% of the total voting results).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

In the traditional AdmiralBet ABA League voting for the Ideal Starting Five of the AdmiralBet ABA League season and the individual honours, the final results of the voting will combine the votes of the head coaches of ABA League teams (50% of the total voting results), the votes of basketball journalists from the ABA League countries (30% of the total voting results) and the votes of fans (20% of the total voting results).
Kad glasaju "realni" novinari poput Fegetlije, navijači opčinjeni #obraefektomi treneri koji pored poštovanja prema liku i delu trebaju da imaju i malo samopoštovanja = a dobar broj njih ga nema onda i ne čudi ovakav izbor...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako su glasali za Stefanovića nemam zamerku, za sve ostalo kao i glasanje za Lazića kao DPOY je teška glupost.

E sad, ako ti misliš da je glasanje u kom je Obradović najbolji trener, Lazić najbolji defanzivac a Panter prvi plejmejker lige bilo šta sem sprdnje onda ne znam šta da ti kažem...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Martin Mystere said:
1 hour ago, Sharp said:
In the traditional AdmiralBet ABA League voting for the Ideal Starting Five of the AdmiralBet ABA League season and the individual honours, the final results of the voting will combine the votes of the head coaches of ABA League teams (50% of the total voting results), the votes of basketball journalists from the ABA League countries (30% of the total voting results) and the votes of fans (20% of the total voting results).

Kad glasaju "realni" novinari poput Fegetlije, navijači opčinjeni #obraefektomi treneri koji pored poštovanja prema liku i delu trebaju da imaju i malo samopoštovanja = a dobar broj njih ga nema onda i ne čudi ovakav izbor...

A dzikic sa onim poltronskim klanjanjem...za koga li je glasao...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Martin Mystere said:

Ako su glasali za Stefanovića nemam zamerku, za sve ostalo kao i glasanje za Lazića kao DPOY je teška glupost.

E sad, ako ti misliš da je glasanje u kom je Obradović najbolji trener, Lazić najbolji defanzivac a Panter prvi plejmejker lige bilo šta sem sprdnje onda ne znam šta da ti kažem...

Ne vidim da sam igde napisao da tako mislim.

Link to comment
Share on other sites

Dje ste raja!

 

Samo da se javim da sam se vratio posle nepravednog i nicim izazvanog bana brzi, jaci i bolji 😄

 

 

Salu na stranu, drago mi je da sam vas razveselio, ali nije ova tema za mene, nemam tih zivaca. Poyy

Edited by Marvin
  • Like 11
  • Love 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro shvatio, obrazlozenje je da je tim pod njegovim vodjenjem, najvise napredovao u odnosu na proslu sezonu. Mislim na Obradovica i KKP. Bolje da su ostavili bez obrazlozenja.

U svakom slucaju, po meni potpuno nebitno priznanje a ovogodisnje nagrade to samo potvrđuju.

Edited by Marokanac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Marvin said:

Dje ste raja!

 

Samo da se javim da sam se vratio posle nepravednog i nicim izazvanog bana brzi, jaci i bolji 😄

 

 

Salu na stranu, drago mi je da sam vas razveselio, ali nije ova tema za mene, nemam tih zivaca. Poyy

proslavio si se zahvaljujuci ovoj temi i sad tako. ne ide.

i drugo, nema bana koji nije nepravedan.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marvin said:

Dje ste raja!

 

Samo da se javim da sam se vratio posle nepravednog i nicim izazvanog bana brzi, jaci i bolji 😄

 

 

Salu na stranu, drago mi je da sam vas razveselio, ali nije ova tema za mene, nemam tih zivaca. Poyy

Na greskama se uci. Ne daj se! 🍻

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marvin said:

Dje ste raja!

 

Samo da se javim da sam se vratio posle nepravednog i nicim izazvanog bana brzi, jaci i bolji 😄

 

 

Salu na stranu, drago mi je da sam vas razveselio, ali nije ova tema za mene, nemam tih zivaca. Poyy

Valjda je ok biti buntovnik, pa samim tim i popiti disciplinsku, ja navikao jos iz vrtica da budem slan u cosak, u osnovnoj da me cupaju za zuluf, a u srednjoj smanjenje ocene iz vladanja.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...