Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

3 hours ago, mister-no said:

Mislim da je i samom Željku neprijatno. Možda pomisli i da ga neko zajebava.

 

Nema zašto da mu bude neprijatno.

 

Nije on sebi dao nagradu. Ali sigurno je svestan da su mu je dale ulizice pa mu neće ništa značiti. On je sebe pokazao i dokazao rezultatima koje će retko ko, ako iko, postići. Nema potrebe da mu na silu daju nagrade. On je već ogromno ime košarke.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Martin Mystere said:

Pa ja te zato i pitam "ako kojim slučajem misliš"....

Pa ne znam odakle ti ideja i da me pitaš. 🙂 Otprilike, kao kad bih na kraju posta stavio nešto tipa ''Ako stvarno misliš da je Zemlja ravna, onda bolje da odeš na pecanje sa Javom''. S neba pa u rebra, ničim izazvano.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam odakle ti ideja i da me pitaš. [emoji846] Otprilike, kao kad bih na kraju posta stavio nešto tipa ''Ako stvarno misliš da je Zemlja ravna, onda bolje da odeš na pecanje sa Javom''. S neba pa u rebra, ničim izazvano.
Čisto da budem siguran da nisu i tebi pojedinci davali šećer i vodu, s obzirom na nakupljene količine i tako te preobratili da misliš isto ko oni.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

EC titula nikad tanja.

Prvo taj bedak sa Lokosima...

drugi šok: ispadanje Huventuda u prvom ukrštanju...

treći šok: prolazak Čikago Bursa...

Sada i Kanariju rešava Andora koja može da ispadne iz ACB lige.

Čelnici eurolige sada mole košarkaške bogove za derbi Virtus - Valensija - jedinu kombinaciju koja im garantuje bar jednog favorita sa početka sezone i veliko košarkaško ime u polufinalu.

U pravu je komšiluk da bi se prošetali do finala samo da i treći put ne izgube od Olimpije, i pre toga, prvi put od Alimpija.

 

 

Srećom pa je Žoc ispao ubedljivo najbolji trener ABA lige.

Neki bi rekli da je to nepotrebno priznanje jer je on već najbolji trener Evrope...ali daj bar nešto da se osvoji...da ga krene.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kad budete skontali da je Zoc  izgradio karijeru na postavkama Ace Nikolica i da je zapravo profesor najzasluzniji za tu 92 a da su zeljka posle toga uzeli na taj hajp i dovodili mu najbolje igrace te je zbog toga i uzeo evrolige, bice vam lakse.  Neko znanje je imao al daleko od znanja za koje romanticari mislle da ima, plus i to sto je znao je isparilo (videti pod epizoda Fenerbahce). 

To je kao da npr Dejan Stankovic prosle godine prosao Milan (a znamo ko mu je radio veci deo trenerskog posla kao i zoch 92) i posle toga ga  uzme neki Inter, doveede Halanda, ovaj osvoji Ls, nakon toga se nadoveze neki Real sta ti ja znam sa opet najboljim igracima i tako dalje i tako dalje. 

  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Kad budete skontali da je Zoc  izgradio karijeru na postavkama Ace Nikolica i da je zapravo profesor najzasluzniji za tu 92 a da su zeljka posle toga uzeli na taj hajp i dovodili mu najbolje igrace te je zbog toga i uzeo evrolige, bice vam lakse. 

 

Jbt, krvare oči..

 

Kad budeš skontao gde da tutneš zarez u rečenicu, tad će nam biti lakše.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Redstar0356 said:

Kad budete skontali da je Zoc  izgradio karijeru na postavkama Ace Nikolica i da je zapravo profesor najzasluzniji za tu 92 a da su zeljka posle toga uzeli na taj hajp i dovodili mu najbolje igrace te je zbog toga i uzeo evrolige, bice vam lakse.  Neko znanje je imao al daleko od znanja za koje romanticari mislle da ima, plus i to sto je znao je isparilo (videti pod epizoda Fenerbahce). 

pa uzeo je EL i sa Fenerom, ne?

 

Quote


To je kao da npr Dejan Stankovic prosle godine prosao Milan (a znamo ko mu je radio veci deo trenerskog posla kao i zoch 92)

ko?

 

edit:

mislim daleko od toga da imam neku potrebu ili zelju da branim zeljka...ali hajde da ne preterujemo

ono sto sam najvise cenio kod njega, a vrlo je razlicito u odnosu na domace trenere slicnog kalibra, jeste mogucnost prilagodjavanja 

drugacijoj igri, modernim tokovima, analitici...

dok su ostali nasi veliki treneri i dalje tugovali za 90-im, hrkljus kosarkom, i napadom od 30sec...on je medju prvima u evropi prihvatio smallball, igru sa puno poseda, baziranu na bekovima, sa centrima koji su pre svega pokretni i dobri u zastiti obruca

verujem da mu nece biti problem i ovde da se prilagodi, i, ako bude para, sl. godine napravi tu doselekciju i igru kojoj tezi

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

, da je marvin imao ovaj tvit sa sobom

Imao sam kolegu Radeta, pa kad me je jednom iznervirao ništa nisam rekao nego sam mu pustio klip na kome Delije skandiraju Rade, ti puši kurac (upućenu FK Rad, jelte). Jedini put da je ostao bez teksta dok su se ostali valjali. 

Edited by Barkley#34
Bem ti debele prste
  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

pa uzeo je EL i sa Fenerom, ne?

 

ko?

 

 

Jedna  El u koliko sezona i sa kakvim rusterom na raspolaganju, zesci fail.  Odatle se pokupio cim je dosla naznaka da nece biti toliko para da moze da napravi najbolji  tim.

 

Kako ko? Pomocni trener Milijevic. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Jedna  El u koliko sezona i sa kakvim rusterom na raspolaganju, zesci fail.  Odatle se pokupio cim je dosla naznaka da nece biti toliko para da moze da napravi najbolji  tim.

skoro svake godine final4, ne vidim kako je to zesci fail

uglavnom, nije ni mnogo bitno kako ti ili ja to vidimo, bitno je kako njegov mandat tamo dozivljavaju turci...a koliko odavde mogu da vidim, ima tretman legende kluba

 



Kako ko? Pomocni trener Milijevic. 

prvi put cujem to ime

gde je on sada?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

prvi put cujem to ime

gde je on sada?


Otišao iz Zvezde u Hamarbi kao prvi trener. Nakon godinu dana preuzeo Malme. Verovatno će u nekom trenutku preuzeti i Zvezdu, osim ako ne nastavi da napreduje, pa postane nedostupan. 

 

Inače, on je valjda kod nas bio posebno zadužen za prekide, između ostalog, a te sezone smo bili jako opasni iz prekida. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Okle su tvoji said:
U sveopstem lakrdijskom glasanju, Aba liga zadrzala bar zrno dostojanstva i dala Kalinicu MVP nagradu.  Čestitam im na tome.  

 

Badava im sve....klasičan damage control pa sad Kalina štrči u toj selekciji. Uticaj glasova navijača je inače simboličan. Ovo su prvenstveno treneri izglasali uz neki uticaj novinara zvanično, a nezvanično je očigledno da se imalo prostora i za dodatne modifikacije jer tek su sada sračunali glasove za MVP priznanje ? Djikiću su na kraju dozvolili da raspolaže sa dva glasa u kategoriji ,,najbolji trener" da bi mogao bar približno da iskaže level svog idolopoklonstva. Inače, tražio pet.

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...