Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Pozdrav svima, dugo vremena sa zadovoljstvom čitam forum (kako ovaj novi, tako i onaj stari), uglavnom NBA temu i temu vezanu za Partizan, za koji navijam. Ne znam koji mi đavo bi da uđem na ovaj topic, ali eto desilo se i prosto ne mogu a da ne iskomentarišem da mi nije jasno dokle jad, beda, mržnja, prezir, stah ili šta već kod nekih ljudi dolaze do izražaja. Da li ste vi ljudi noramalni uopšte? Smeta vam što je Željko ostao do kraja dodele medalja i što je aplaudirao vidno nezadovoljan? A šta je trebalo da se raduje, da se uhvati za uši i da igra? Možda je trebalo ovo da uradi >>>

 

https://www.danas.rs/sport/kosarkasi-zvezde-nisu-ostali-na-dodeli-medalja/

 

Mogu samo da kažem da treba da se stidite i da batalite kosarku, nije to za vas.

 

Pozdrav svima, odjava.

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DKH said:

Pozdrav svima, dugo vremena sa zadovoljstvom čitam forum (kako ovaj novi, tako i onaj stari), uglavnom NBA temu i temu vezanu za Partizan, za koji navijam. Ne znam koji mi đavo bi da uđem na ovaj topic, ali eto desilo se i prosto ne mogu a da ne iskomentarišem da mi nije jasno dokle jad, beda, mržnja, prezir, stah ili šta već kod nekih ljudi dolaze do izražaja. Da li ste vi ljudi noramalni uopšte? Smeta vam što je Željko ostao do kraja dodele medalja i što je aplaudirao vidno nezadovoljan? A šta je trebalo da se raduje, da se uhvati za uši i da igra? Možda je trebalo ovo da uradi >>>

 

https://www.danas.rs/sport/kosarkasi-zvezde-nisu-ostali-na-dodeli-medalja/

 

Mogu samo da kažem da treba da se stidite i da batalite kosarku, nije to za vas.

 

Pozdrav svima, odjava.

U ratu ste nas ranjavali, jedva sam zivu glavu izvukao...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Željko je loš gubinik, pa je jeo govna u nedostatku nečeg što bi zaista mogao da servira.

Ма шта причаш, он је пре свега један велики господин и хоће пријатељску атмосферу између два клуба. Гнуша се и вређања такође

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, DKH said:

Pozdrav svima, dugo vremena sa zadovoljstvom čitam forum (kako ovaj novi, tako i onaj stari), uglavnom NBA temu i temu vezanu za Partizan, za koji navijam. Ne znam koji mi đavo bi da uđem na ovaj topic, ali eto desilo se i prosto ne mogu a da ne iskomentarišem da mi nije jasno dokle jad, beda, mržnja, prezir, stah ili šta već kod nekih ljudi dolaze do izražaja. Da li ste vi ljudi noramalni uopšte? Smeta vam što je Željko ostao do kraja dodele medalja i što je aplaudirao vidno nezadovoljan? A šta je trebalo da se raduje, da se uhvati za uši i da igra? Možda je trebalo ovo da uradi >>>

 

https://www.danas.rs/sport/kosarkasi-zvezde-nisu-ostali-na-dodeli-medalja/

 

Mogu samo da kažem da treba da se stidite i da batalite kosarku, nije to za vas.

 

Pozdrav svima, odjava.

 

 

Gospodine, ovo je Maxi.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, DKH said:

Pozdrav svima, dugo vremena sa zadovoljstvom čitam forum (kako ovaj novi, tako i onaj stari), uglavnom NBA temu i temu vezanu za Partizan, za koji navijam. Ne znam koji mi đavo bi da uđem na ovaj topic, ali eto desilo se i prosto ne mogu a da ne iskomentarišem da mi nije jasno dokle jad, beda, mržnja, prezir, stah ili šta već kod nekih ljudi dolaze do izražaja. Da li ste vi ljudi noramalni uopšte? Smeta vam što je Željko ostao do kraja dodele medalja i što je aplaudirao vidno nezadovoljan? A šta je trebalo da se raduje, da se uhvati za uši i da igra? Možda je trebalo ovo da uradi >>>

 

https://www.danas.rs/sport/kosarkasi-zvezde-nisu-ostali-na-dodeli-medalja/

 

Mogu samo da kažem da treba da se stidite i da batalite kosarku, nije to za vas.

 

Pozdrav svima, odjava.

 

Prvi post pa na Tatu... bravo. Pisi cesce 🙂

 

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, dugo vremena sa zadovoljstvom čitam forum (kako ovaj novi, tako i onaj stari), uglavnom NBA temu i temu vezanu za Partizan, za koji navijam. Ne znam koji mi đavo bi da uđem na ovaj topic, ali eto desilo se i prosto ne mogu a da ne iskomentarišem da mi nije jasno dokle jad, beda, mržnja, prezir, stah ili šta već kod nekih ljudi dolaze do izražaja. Da li ste vi ljudi noramalni uopšte? Smeta vam što je Željko ostao do kraja dodele medalja i što je aplaudirao vidno nezadovoljan? A šta je trebalo da se raduje, da se uhvati za uši i da igra? Možda je trebalo ovo da uradi >>>
 
https://www.danas.rs/sport/kosarkasi-zvezde-nisu-ostali-na-dodeli-medalja/
 
Mogu samo da kažem da treba da se stidite i da batalite kosarku, nije to za vas.
 
Pozdrav svima, odjava.
Tako se to radi, prvi post pa odmah na tati a ne da se zezaš pišući prvo nekoliko postova tamo na matičnoj temi gde bi izanalizirao igru tima za koji navijaš...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Martin Mystere said:

Tako se to radi, prvi post pa odmah na tati a ne da se zezaš pišući prvo nekoliko postova tamo na matičnoj temi gde bi izanalizirao igru tima za koji navijaš...

 

Nema tu šta da se analizira, vi ste trenutno bolji, iskusniji i kompaktniji tim i pošteno ste nas pobedili (da ne kazem odvalili), što je svakom ko je gledao utakmicu jasno. Ali ovo polivanje govnima čoveka koji je (kao i Kari Pešić, Duda Ivković, svi mogući reprezentativci iz bilo kog kluba) doneo mnogo radosti svima kojima košarka (ne Zvezda/Partizan) u ovoj zemlji nešto znače i to zato što je kao čovek ostao i ispoštovao protivnika do kraja ceremonije i zamisli molim te, nije bio iskežen, nego ubijen u pojam i nervozan, je najveće dno koje sam u životu u kontekstu košarke video/pročitao. U suštini čista mržnja i prezir i ništa drugo i tome nije mesto na ovom forumu  nego na tribini među huliganima i ološem.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Šta kažeš za koliko utakmica kazne je ovaj start Džonsa kojim je povredio Smailagića? Na šta je mislio Željko komentarima i aluzijama apropo istog? Jel upiranje prstom i onako besno mahanje istim u pravcu sudija, uz bujicu sočnih psovki zaslužuje tehničku - ako ništa drugo onda bar jer su ga za mnogo manje šiljili na Radonjiću? Da se razumemo, ima on dosta poteza zbog kojih zaslužuje poštovanje i pozitivne reakcije ali ima i dosta onih drugih na koje pojedinci zaslepljeni njegovom veličinom zatvaraju oči i odbijaju da ih vide a koji su sve samo ne odlika velikih gospodina. Na kraju krajeva, ti si veliki Željko Obradović, reci jasno i glasno šta misliš o povredi Smailagića a ne da pričaš u zagonetkama tako da ostavljaš prostora da strane razlikčito interpretiraju izjavu i pitaju se na šta aludiraš jer je to neprofesionalno i za mnogo manjeg trenera a kamoli za, bar po trofejima, najvećeg.

To što je ostao na dodeli medalja je plus ali ljudi ovde u negativnom kontekstu komentarišu neke druge njegove poteze a ti se na iste nisi osvrnuo nijednom rečju, već si selektivno izabrao jednu stvar da bi se zbog nje zgražavao naše komentarima ovdašnjih forumaša.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DKH said:

 

Nema tu šta da se analizira, vi ste trenutno bolji, iskusniji i kompaktniji tim i pošteno ste nas pobedili (da ne kazem odvalili), što je svakom ko je gledao utakmicu jasno. Ali ovo polivanje govnima čoveka koji je (kao i Kari Pešić, Duda Ivković, svi mogući reprezentativci iz bilo kog kluba) doneo mnogo radosti svima kojima košarka (ne Zvezda/Partizan) u ovoj zemlji nešto znače i to zato što je kao čovek ostao i ispoštovao protivnika do kraja ceremonije i zamisli molim te, nije bio iskežen, nego ubijen u pojam i nervozan, je najveće dno koje sam u životu u kontekstu košarke video/pročitao. U suštini čista mržnja i prezir i ništa drugo i tome nije mesto na ovom forumu  nego na tribini među huliganima i ološem.

Ako je prozivanje Žoca ovde nesto najgore sto si u konteksti kosarke video i procitao u zivotu, onda ti nikada nisi gledao, slusao i citao izjave Duleta Vujosevica.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:
8 minutes ago, Martin Mystere said:

Šta kažeš za koliko utakmica kazne je ovaj start Džonsa kojim je povredio Smailagića? Na šta je mislio Željko komentarima i aluzijama apropo istog? Jel upiranje prstom i onako besno mahanje istim u pravcu sudija, uz bujicu sočnih psovki zaslužuje tehničku - ako ništa drugo onda bar jer su ga za mnogo manje šiljili na Radonjiću? Da se razumemo, ima on dosta poteza zbog kojih zaslužuje poštovanje i pozitivne reakcije ali ima i dosta onih drugih na koje pojedinci zaslepljeni njegovom veličinom zatvaraju oči i odbijaju da ih vide a koji su sve samo ne odlika velikih gospodina. Na kraju krajeva, ti si veliki Željko Obradović, reci jasno i glasno šta misliš o povredi Smailagića a ne da pričaš u zagonetkama tako da ostavljaš prostora da strane razlikčito interpretiraju izjavu i pitaju se na šta aludiraš jer je to neprofesionalno i za mnogo manjeg trenera a kamoli za, bar po trofejima, najvećeg.

Ako je prozivanje Žoca ovde nesto najgore sto si u konteksti kosarke video i procitao u zivotu, onda ti nikada nisi gledao, slusao i citao izjave Duleta Vujosevica.

Da ne pišem dva puta nego da vam obojici odgovorim, pošto nemam ni volje ni želje da širim priču na bilo šta drugo, kao i da vam negiram bilo šta drugo. Dakle, ja sam se samo uhvatio za nešto izuzetno sportski što je čovek uradio, a šta mu vi zamerate, a što vaši puleni zadnji put kad je bilo prilike nisu uradili (jedino mi još Hrvati padaju na pamet da su dopustili sebi tako nešto). Dakle nisam ja ovde pričao ni o Dušku Vujoševiću ni o Nebojši Čoviću, a ni o zloj krvi koja se godinama nataložila zbog te dve psihički izuzetno neuravnotežene i odvratno otrovne persone, i ako mi ne zamerate i ne bih. A što se ovog sa Smailagićem tiče, ljutili se ne ljutili, ali sve dok NČ bude imao takve veze kakve ima sa dva kluba u istom takmičenju, za takve priče će biti povoda. Uglavnom, najsmešnije od svega je što vama to smeta, a nije vam smetalo kao NČ izađe u medije i kaže kako mu nije jasno kako Mega protiv Zvezde zapinje, a protiv Partizana ne, iako klubovi nemaju veze jedan sa drugim. Možemo mi sad ovde da se navijački prepiremo i to je sasvim ok, ali ovo sa zameranjem Željku što je ostao da ispoštuje protivnika, vidno i s pravom nervozan i nezadovoljan, je vrh užasa i nenormalnosti. Dakle da ne bude zablude, ja ne reagujem na komentar oko Smajilagića (iako iskreno, ja nisam tu video nikakvu nameru i ne smatram da je namerno), ja reagujem samo na zlurade i otrovne komentare apropo Zeljkovog ostanka do kraj ceremonije.

 

I bez ljutnje, ovde ću se zaustaviti, jer sad ćete vi meni riplajovati, pa ja vama i možemo tako u nedogled. A s obzirom da sam konačno, posle 100 godina praćenja foruma ostavio svoj prvi post, možda s vremena na vreme napišem po nešto i na nekoj drugoj temi, pa se tamo kuckamo. Bez povreda i korone u nastavku sezone, pa neka na kraju klub koji na terenu zasluži ide u Evroligu, pošto je sve ostalo manje-više nebitno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DKH said:

A što se ovog sa Smailagićem tiče, ljutili se ne ljutili, ali sve dok NČ bude imao takve veze kakve ima sa dva kluba u istom takmičenju, za takve priče će biti povoda.

A da ipak malo sagledas cinjenice, pogledas snimak i onda konstatujes da li je bilo ikakve namere i da li je uopste Jones ista uradio da povredi Alena? 

 

7 minutes ago, DKH said:

ja ne reagujem na komentar oko Smajilagića (iako iskreno, ja nisam tu video nikakvu nameru i ne smatram da je namerno)

 

Aha, ipak si sagledao cinjenice, ali ipak smatras da za takve price ima povoda? Gde je tu logika?

 

 

Inace, ja licno ne negiram cinjenicu da FMP i Zvezda imaju vezu. Kao sto je ima i Studentski Centar i Buducnost. Kao sto je istorijski i navijacki gledano, imaju porodica Dodik (Igokea) i Partizan. Ne merim koliko u kojoj meri ima veze, neko je nekada imao vise, nekada manje. Ali ih ima. Ipak, ne bih dozvolio sebi ovakve izjave kao Zoc, koji kao da nije bio na svojim utakmicama ili barem pogledao snimke (cinjenice). 

 

Link to comment
Share on other sites



Da ne pišem dva puta nego da vam obojici odgovorim, pošto nemam ni volje ni želje da širim priču na bilo šta drugo, kao i da vam negiram bilo šta drugo. Dakle, ja sam se samo uhvatio za nešto izuzetno sportski što je čovek uradio, a šta mu vi zamerate, a što vaši puleni zadnji put kad je bilo prilike nisu uradili (jedino mi još Hrvati padaju na pamet da su dopustili sebi tako nešto). Dakle nisam ja ovde pričao ni o Dušku Vujoševiću ni o Nebojši Čoviću, a ni o zloj krvi koja se godinama nataložila zbog te dve psihički izuzetno neuravnotežene i odvratno otrovne persone, i ako mi ne zamerate i ne bih. A što se ovog sa Smailagićem tiče, ljutili se ne ljutili, ali sve dok NČ bude imao takve veze kakve ima sa dva kluba u istom takmičenju, za takve priče će biti povoda. Uglavnom, najsmešnije od svega je što vama to smeta, a nije vam smetalo kao NČ izađe u medije i kaže kako mu nije jasno kako Mega protiv Zvezde zapinje, a protiv Partizana ne, iako klubovi nemaju veze jedan sa drugim. Možemo mi sad ovde da se navijački prepiremo i to je sasvim ok, ali ovo sa zameranjem Željku što je ostao da ispoštuje protivnika, vidno i s pravom nervozan i nezadovoljan, je vrh užasa i nenormalnosti. Dakle da ne bude zablude, ja ne reagujem na komentar oko Smajilagića (iako iskreno, ja nisam tu video nikakvu nameru i ne smatram da je namerno), ja reagujem samo na zlurade i otrovne komentare apropo Zeljkovog ostanka do kraj ceremonije.
 
I bez ljutnje, ovde ću se zaustaviti, jer sad ćete vi meni riplajovati, pa ja vama i možemo tako u nedogled. A s obzirom da sam konačno, posle 100 godina praćenja foruma ostavio svoj prvi post, možda s vremena na vreme napišem po nešto i na nekoj drugoj temi, pa se tamo kuckamo. Bez povreda i korone u nastavku sezone, pa neka na kraju klub koji na terenu zasluži ide u Evroligu, pošto je sve ostalo manje-više nebitno.


Naravno da ću da odgovorim jer:

B1. Kao što si se ti uhvatio za nešto izuzetno sportski a što ja ne negiram i ja sam se uhvatio za nešto izuzetno nesportski. Razlika je ta što se nešto sportski i očekuje od "najvećeg ikad" dok se ovo drugo definitivno ne očekuje od njega.

B2. Voleli ili ne voleli mi Čovića ali kakve za ime Boga sada on ima veze sa povredom Smailagića i aluzijom na istu? I kakve veze imaju Čovićeve izjave sa onim koje izjavljuje Žoc? Čović treba da se valja u blatu sa limarom i ko što vidimo to rade često s tim što Čović ima više iskustva u tome pa limar često ispada smešan u svojim pokušajima. Sa druge strane, nađi bilo kakvu izjavu Radonjića gde on pokušava da aludira na bilo šta nesportsko, a valjda je pandan Obradoviću Radonja a ne Čović...
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Meni je fascinantno kako su komsije dosle od ,,Uzecemo sve, strah u vama izmicr kontroli" do  ,,Ovo je projekat na duge staze, sledece sezone da se pojacamo i kad napreduju mladi, uzecemo sve" 

Cak se moze procitati i da je Lidej pomocno osoblje a Panter nema kvalitet da zatrpa protiv jakih ekipa. Kakva komedija 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...