Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

On 2/22/2022 at 12:32 PM, berti said:

Tek malopre odgledao Zeljkove izjave o povredjivanju igraca. Jbt, sta ce mu to. Valjalo je da ga je neki novinar samo pitao da li on zaista misli da je to uradjeno namerno. Moze li neko da zamisli Radonju kako prica ovakve stvari? 

Ladno je Rumenige ovo izjavio! Sramotno i jadno, jadno da jadnije biti ne može. Mora se naći neki izgovor koji su fenovi spremni da progutaju,

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Liska Manjina said:

Ladno je Rumenige ovo izjavio! Sramotno i jadno, jadno da jadnije biti ne može. Mora se naći neki izgovor koji su fenovi spremni da progutaju,

Ma razumem ja da neko ne voli da gubi, ne volim ni ja. Ali, covece, ti si bre legenda, svetski covek, a da se spustas na nivo jednog DV.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ste malo unavidjeli Žoca, tj da se protiv njega vodi djelimicno smisljena kampanja koja poprima karakter neke psihoze s vremena na vrijeme. Covjek kao i svi drugi sa svojim vrlinama i manama. Bori se sa za svoj klub isto kao i drugi treneri, a to kaze li nekad neku rijec manje ili vise , ne zasluzuje ovako negativnu kampanju. Jasno je da je cilj tu da se omete covjek u svome radu tj da ne pruzi najbolje od sebe i da mu se isprovocira izliv negativnih emocija kako bi uvaljao u odredjeno blato. Ni drugi treneri nisu cvecke, ali o tome mozemo drugi put.

  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Ja mislim da ste malo unavidjeli Žoca, tj da se protiv njega vodi djelimicno smisljena kampanja koja poprima karakter neke psihoze s vremena na vrijeme. Covjek kao i svi drugi sa svojim vrlinama i manama. Bori se sa za svoj klub isto kao i drugi treneri, a to kaze li nekad neku rijec manje ili vise , ne zasluzuje ovako negativnu kampanju. Jasno je da je cilj tu da se omete covjek u svome radu tj da ne pruzi najbolje od sebe i da mu se isprovocira izliv negativnih emocija kako bi uvaljao u odredjeno blato. Ni drugi treneri nisu cvecke, ali o tome mozemo drugi put.

Pa kad ''Delije same'' smisle poruku Zelimir Obradovic je drzavni projekat, to znaci da dolazi iz dve kuhinje,tj iz jedne a druga je aminovala. Biti drugar sa Nebojshom je jako tezak posao, to zna i sam Bokan. Sad da su ova dvojica cvecke, pa...Radilo se sa Guduricem, Kalinicem, mazalo se tu para, ali tu nema sirenje price,ali uci na Cokijev teren i da se on oseti podredjeno to ne moze. Kako je pojeo ..... i primio Radonjica, to ni sam ne znam, ali koliko ga Dejo voli govori i cifra za koju trenira prvi tim.

 

Licno smatram da je Zelimir bio dobar trener,ali dosta dugo radi na staru slavu, ima blagi slom zivaca koji vuce jos iz Fenera. Sadkad je nas dragi Coki pokazao neke stvari, mislim da ce PO ABA biti opet zanimljiv samo stoce mesto Bokana uleteti Ostoja Mijailovic. Da ima podrsku sns-a videlo se juce u intervju gde se zahvaljivao Zvalovoj kriminalnoj balegi, i to sve danas govori o kosarci i sportu generalno. Klekno je opet i to pored naguzenog odavno Limara i sad ce to biti klanica, a videce se vec za dsetak dana.

 

Sve u svemu zivimo u najgorem dbu klupske kosarke sto se tice nekih kodeksa, kojih u principu i nema. Sad, cak i ako nije urgirao oko EL da mu da mesto, urgirace na sve nacine. Ovaj put mislim da je Nebojsha pogresio jer je prerano otvorio karte bar prema Obradovicu, po meni je trebao ovo iskulirati na kupu i pre kupa,  narocito posle kupamada je tad vec bilo kasnoi otvoriti ih u finalu kad bi vec Zelimiru bilo kasno, mada mislim da je Buducnost bolja od KKP, a d su oni u ravni sa Olimpijom.

 

Navijaci kao navijaci iz dosade svogzivota jedva cekaju ovakve stvari,da sam u hali nikad ne bi Zeljku pevao uvrede, Ostoji bih i van hale. I ako ne vole obojicu, ali Zoca postujem zbog uspeha repke. Ipak kad se deklarise kao grobar i vodi KKP u potpuno unistenje KKCZ u smislu cim nas izguraju iz EL da smo gotovi..onda nzalost moram bar malim delom sebe stati uz Covica,jer je tu i Dejo. Samo se stvarno nadam da ce Dejo dobiti neki ugovor koji se ne odbija.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ovaj put mislim da je Nebojsha pogresio jer je prerano otvorio karte bar prema Obradovicu, po meni je trebao ovo iskulirati na kupu i pre kupa,  narocito posle kupamada je tad vec bilo kasnoi otvoriti ih u finalu kad bi vec Zelimiru bilo kasno, mada mislim da je Buducnost bolja od KKP, a d su oni u ravni sa Olimpijom.

 

to sam i ja juče pomislio

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa kad ''Delije same'' smisle poruku Zelimir Obradovic je drzavni projekat, to znaci da dolazi iz dve kuhinje,tj iz jedne a druga je aminovala. Biti drugar sa Nebojshom je jako tezak posao, to zna i sam Bokan. Sad da su ova dvojica cvecke, pa...Radilo se sa Guduricem, Kalinicem, mazalo se tu para, ali tu nema sirenje price,ali uci na Cokijev teren i da se on oseti podredjeno to ne moze. Kako je pojeo ..... i primio Radonjica, to ni sam ne znam, ali koliko ga Dejo voli govori i cifra za koju trenira prvi tim.

 

Licno smatram da je Zelimir bio dobar trener,ali dosta dugo radi na staru slavu, ima blagi slom zivaca koji vuce jos iz Fenera. Sadkad je nas dragi Coki pokazao neke stvari, mislim da ce PO ABA biti opet zanimljiv samo stoce mesto Bokana uleteti Ostoja Mijailovic. Da ima podrsku sns-a videlo se juce u intervju gde se zahvaljivao Zvalovoj kriminalnoj balegi, i to sve danas govori o kosarci i sportu generalno. Klekno je opet i to pored naguzenog odavno Limara i sad ce to biti klanica, a videce se vec za dsetak dana.

 

Sve u svemu zivimo u najgorem dbu klupske kosarke sto se tice nekih kodeksa, kojih u principu i nema. Sad, cak i ako nije urgirao oko EL da mu da mesto, urgirace na sve nacine. Ovaj put mislim da je Nebojsha pogresio jer je prerano otvorio karte bar prema Obradovicu, po meni je trebao ovo iskulirati na kupu i pre kupa,  narocito posle kupamada je tad vec bilo kasnoi otvoriti ih u finalu kad bi vec Zelimiru bilo kasno, mada mislim da je Buducnost bolja od KKP, a d su oni u ravni sa Olimpijom.

 

Navijaci kao navijaci iz dosade svogzivota jedva cekaju ovakve stvari,da sam u hali nikad ne bi Zeljku pevao uvrede, Ostoji bih i van hale. I ako ne vole obojicu, ali Zoca postujem zbog uspeha repke. Ipak kad se deklarise kao grobar i vodi KKP u potpuno unistenje KKCZ u smislu cim nas izguraju iz EL da smo gotovi..onda nzalost moram bar malim delom sebe stati uz Covica,jer je tu i Dejo. Samo se stvarno nadam da ce Dejo dobiti neki ugovor koji se ne odbija.

A vreme drza ja vrata, samaranja sudija, gepekovanja, tuca sa igracima Hemofarma, trojkama iz auta je bilo bolje vreme?

Ajde pogledaj parket, i videces sa obe strane fer plej. Oba derbija su igraci bili po ponasanju odlicni.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Setite se 2011 said:

Zna li neko ko stoji iza Admiral bet kladionice?
Pominje Čović "generale , Admirale"...

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Ko god stajao, neregularno je da je sponzor kk Partizan i ABA lige.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

A vreme drza ja vrata, samaranja sudija, gepekovanja, tuca sa igracima Hemofarma, trojkama iz auta je bilo bolje vreme?

Ajde pogledaj parket, i videces sa obe strane fer plej. Oba derbija su igraci bili po ponasanju odlicni.

 

Bili su jer je bilaosetljiva razlika. Bilo je i sa Buducnoscu ok do finala...Bilo je, sto se sudija znam dosta iz istorije i ne bih tu nastavljao. Nikakve veze nema to vreme sa sadasnjim, a pritom imali smo mi mokracu, trokorak, nabio je i Nelson Milutinova..da ne idemo u te detalje, ali malo je cudno da svi napadaju i pokusavaju da pokradu Covica.

 

Sto se tice KLS-a i Delona, pa to Cova drzi u mlom prstu, nek ti @drakon1 objasni ako zna ili hoce.

 

Jesam za tenzije i to cini draz, ali vec par godina i sa ovom gotovosigurno to je sve ruzno i neprimereno sportistima bas iz razloga stonema sta da brine jer je tu nas Dejo.

 

Kako Cova cepaispo pojasa, pa mogu reci da znam, a to je u par navrata sa smeskom potvrdio i nadzorni odbor. Covic prosto nece da opere sam sebe..meni je to prosto neverovatno, da je na celu KKP, mislim da bi ga ti prvi razapeo odavno..mislim svi. Istorijski i sam znas sta se pre desavalo, pesmicama, kartama i Radmanovicu..

 

Mislim da sad stvarno treba da zakoci..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Bili su jer je bilaosetljiva razlika. Bilo je i sa Buducnoscu ok do finala...Bilo je, sto se sudija znam dosta iz istorije i ne bih tu nastavljao. Nikakve veze nema to vreme sa sadasnjim, a pritom imali smo mi mokracu, trokorak, nabio je i Nelson Milutinova..da ne idemo u te detalje, ali malo je cudno da svi napadaju i pokusavaju da pokradu Covica.

 

Sto se tice KLS-a i Delona, pa to Cova drzi u mlom prstu, nek ti @drakon1 objasni ako zna ili hoce.

 

Jesam za tenzije i to cini draz, ali vec par godina i sa ovom gotovosigurno to je sve ruzno i neprimereno sportistima bas iz razloga stonema sta da brine jer je tu nas Dejo.

 

Kako Cova cepaispo pojasa, pa mogu reci da znam, a to je u par navrata sa smeskom potvrdio i nadzorni odbor. Covic prosto nece da opere sam sebe..meni je to prosto neverovatno, da je na celu KKP, mislim da bi ga ti prvi razapeo odavno..mislim svi. Istorijski i sam znas sta se pre desavalo, pesmicama, kartama i Radmanovicu..

 

Mislim da sad stvarno treba da zakoci..

Sto se mene tice neka igra prljavo, sa prljavim, on u mutnim vodama najbolje pliva, Zvezdu su svi preskali, raznorazni Ruzic, Dacic, Tadic...ma sa takvim ne mozes drugacije.

A sto se tice davitelja iz Transilvanije, nadji mi nekog trenera koji se pitao za sve?

On je bio zaduzen za sudije, za umetnine, za odnose sa vodjama navijaca, ugradjivanjima u ugovore igraca, aktivan clan svake vlasti itd. Pa, meni je drago da se pojavio veci kvarnjak od njega, i da ga je proterao, zamisli da Radonjic davi Dobrica, kupuje skupocene slike, ugradjuje se u transfere, kritikuje politicare, uclani se u sns, druzi sa Vulinom i Malim, samara sudije...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni said:

Sto se mene tice neka igra prljavo, sa prljavim, on u mutnim vodama najbolje pliva, Zvezdu su svi preskali, raznorazni Ruzic, Dacic, Tadic...ma sa takvim ne mozes drugacije.

A sto se tice davitelja iz Transilvanije, nadji mi nekog trenera koji se pitao za sve?

On je bio zaduzen za sudije, za umetnine, za odnose sa vodjama navijaca, ugradjivanjima u ugovore igraca, aktivan clan svake vlasti itd. Pa, meni je drago da se pojavio veci kvarnjak od njega, i da ga je proterao, zamisli da Radonjic davi Dobrica, kupuje skupocene slike, ugradjuje se u transfere, kritikuje politicare, uclani se u sns, druzi sa Vulinom i Malim, samara sudije...

Slazem se za Zli Dulom iz plemena Kucha:) dobro nije to bas toliko tragicno koliko ti opisujes, ali ni ja ga nisamvoleo dok nije otisao. Zajeban je igrac bio, svakako sve im se vratilo zar nije vreme da Srbija generalno dobije ''zdrave'' ljude..u svim sferama su neki covici,ostoje itd..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Slazem se za Zli Dulom iz plemena Kucha:) dobro nije to bas toliko tragicno koliko ti opisujes, ali ni ja ga nisamvoleo dok nije otisao. Zajeban je igrac bio, svakako sve im se vratilo zar nije vreme da Srbija generalno dobije ''zdrave'' ljude..u svim sferama su neki covici,ostoje itd..

Dok je Vucica, Terze i Covica, odnosno, Vucele i Ostoje, o zdravlju mozemo da sanjamo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nemam_ti_kad said:

Ja mislim da ste malo unavidjeli Žoca, tj da se protiv njega vodi djelimicno smisljena kampanja koja poprima karakter neke psihoze s vremena na vrijeme. Covjek kao i svi drugi sa svojim vrlinama i manama. Bori se sa za svoj klub isto kao i drugi treneri, a to kaze li nekad neku rijec manje ili vise , ne zasluzuje ovako negativnu kampanju. Jasno je da je cilj tu da se omete covjek u svome radu tj da ne pruzi najbolje od sebe i da mu se isprovocira izliv negativnih emocija kako bi uvaljao u odredjeno blato. Ni drugi treneri nisu cvecke, ali o tome mozemo drugi put.

Pišeš kao da je to nešto loše.

Došao Rumenige  sa džakom para i mi treba da se sklonio da bi on glumio "đentlmena".

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni said:

Covic je posledica SPS-a, nikad opozicija, uvek na vlasti, sto dovoljno govori o tome, o kakvoj se licnosti radi. 

Ono što je Čović preživeo i uradio u periodu 1997.-2000. govori sasvim suprotno.

Posle Đinđića možda i najvažniji čovek petooktobarske revolucije.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, pavijan2 said:

Velja kao predstavnik "zdrave seljačke pameti".

 

velja kao preteča nevolje.

 

a ovo za čovu si malko lupnuo da je on neki faktor bio (posle đinđića), pošto verovatno ne bi sad šurovao sa šekijem vučićem, nego bi bio zonfa sećanja kod tegija.

Link to comment
Share on other sites

Nije logično očekivati neke veće tenzije ili varnice u finalu kada Danguba ima više odigranih derbija od kompletnog tima Partizana. Tačnije, samo Zagorac poseduje tu empiriju. Bez Novicinog uticaja u svlačionici ili bar sa klupe, i sa očiglednom razlikom u formi pa i klasi već u prvoj četvrtini, nije ni bilo prostora za neko brecanje.

 

Apropo onog apstrakovanja..."svi smo ljudi, pogreše treneri u žaru borbe..." ne slažem se sa tim. Postoji skala i to podugačka. I upravo je Dejan Radonjić, kako u porazu, tako i nakon pobede, u komunikaciji sa igračima i sudijama...u svim svojim izjavama u kojima pominje rivalske timove i trenere...uvek bio prvenstveno korektan, odmeren, (brat-bratu ne baš lako razumljiv...) ali top profesionalac i gospodin čovek zaa uzor.

Njegova jedina izjava koja vrca od samopouzdanja i kojom je samo tada pokazao i malo mangupskog štiha je čuveni odgovor na " očekivanje " :

 

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt, cigani od prelaznog roka vise vole samo da se posipaju pepelom. Ok, Covic je to sto jeste i zasluzuje kritike. Ali, u situaciji u kojoj Žoc onako baljezga mi opet drvimo na Covicu. Imamo situaciju u kojoj trener KKP optuzuje da su igraci FMP i Zvezde NAMERNO povredili igrace KKP!!! Tacka. Sve ostalo ide na stranu. Moze li da se pokrene postupak da se ovo istera na cistinu, do kraja. Nema afekta, nema zajebancije, ovo je direktna optuzba da je neko, citaj Covic, to naredio.

Kako sada na ovo reaguje masa koja se do juce primala na baljezgarije Vujosevica koja su, u sadejstvu sa Covicecim lupetanjima, rivalitet dva kluba dovela na bolesnu tacku usijanja gde bi se navijaci najradije obracunali vatrenim oruzjem. Ako je i bile neke pauzice u netrpeljivosti zbog tupavog Ostoje cije izjave je amortizovao vlastitom limarskom stupidnoscu, ovo sto je uradio Zeljko preti da izazove strahovite konsekvence. On je legenda, mozda najveci trener van USA ikada, covek cije reci imaju ogromnu tezinu, ikona kosarke. Njega slusaju svi. Mozemo samo da zamislimo kako ce na ovu bednu izjavu da reaguju oni koji su godinama mislili da se u KKP igra samo iz ljubavi, gutali Tegijeve kretenizme, slusali.o liku koji bi protiv Zvezde bio cak i da su na drugoj strani 11 Hitlera, bili bombardovani nekakvim pricama o aparthejdu i pasjim sinovima...

Zeljko se srozao ovime mnogo. Kao covek, kao strucnjak ce zauvek biti ono sto jeste.

Edited by berti
  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

velja kao preteča nevolje.

 

a ovo za čovu si malko lupnuo da je on neki faktor bio (posle đinđića), pošto verovatno ne bi sad šurovao sa šekijem vučićem, nego bi bio zonfa sećanja kod tegija.

Nisam ništa lupnuo.

U FMPu je bio ratni štab DOSa. 2000.

Od Šešelja je dobio knjigu "Nebojša Čović mafijaška pudlica" što mu pripisujem u veće zasluge.

Što sad šuruje sa Vučićem?

Nagon za samoodržanjem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...