Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

8 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ostavite Instikta na miru bar do PO ABA, covek ne zna vise sta pise,gde je desno,a gde levo. Za Koronosa znmo da je lantentni Zvezdas..

Kronos nikada nije menjao klub za koji navija, dok su neki sedlali Djetalja do Minkena.

Ne dao Bog da Radonja ode u Tom Tomsk ili neki turski klub. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

e koji ste smarači.

 

meni je tata-hajlajt bio kada je u par navrata hvatala kamera nowitzu veličkovića u publici u "hello darkness my old friend" raspoloženiju 🙃

Novica je više bio u raspoloženju:

"U Pazovi Novoj,

rodbina je moja,

ali niko ne da 

telefonskog broja."

 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Edward Louis Severson III said:

Najveci facepalm mi je kad neko ovu temu shvati ozbiljno pa krene u raspravu 🙂

 

Ne samo temu, nego forum. Mos misliti, sve sami intelektualci pišu ovde pa ima šta i da se pročita. Ja moram da krijem od mojih fri nds & family da uopšte čitam forum, jednom sam se izlanuo, nedelju dana me sprdali. Da nema Sectora i Kupera, mislim da bih ga skroz batalio.

Edited by K.Dot
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

ne znam za friends n family ali onu genijalnost kako je hollins uvideo zasto puno promasuje kos & da treba da mu ga da jos jace po difensu kako bi umilio bogove ofensa = treba da sakrijes od svih, samo hajduj post ( :

Hajde, danas je novi dan da mi dokažeš da nisi glup pa mi pokaži gde sam ja napisao zašto Holins puno promašuje koš. Dan je još mlad, imaš vremena koliko želiš. Ne znam šta je tu toliko čudno, kada te neće šut, igraš još jače odbranu, meni sasvim logično ali opet, ti imaš par desetina hiljada upisa na ovom forumu, pa ostavljam prostora da si ti ipak u pravu. 🙂

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zvezdinho said:

 

Mozda Tegeltija, on kad vidi engleski misli da je je hakerski napad u pitanju.

Zato za njega hakeri rade prevode mailova na kvazi-srpski, google-translate bi se postideo. 

Prica medju drugovima kako ocekuje neke pare od nekog preminulog princa iz Afrike, sve je skockao, uplatio 10k eur (klupskih para) da princev advokat preusmeri 5mil dolara na njega, a onda ce kao dzek da izadje na skupstini kluba i kaze "Zelimire, evo (cuske na sto), kupuj pleja sto ti dusa iste". 

 

 

 

 

3 hours ago, Kronostime said:

FMJVIquX0AQ6bZN?format=jpg&name=small

 

not-again-facepalm.gif

 

Druze, ti vrtis ovu pricu na nedeljnom nivou 😄 a kad ti neko da spisak vasih onda cutis... 😄 

 

 

2 hours ago, Kronostime said:

Kronos nikada nije menjao klub za koji navija, dok su neki sedlali Djetalja do Minkena.

Neka, ima ovih drugih vasih koji 2-3 puta nedeljno menjaju dres 🙂 ti bi se pogubio u tome da i ti to radis. Pusti mladje 😉

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Instinkt said:

@Redstar0356

 

Mislim da je pošteno reći da ste i vi imali strah kada se vratio Obradović, ma šta pričali sada.

 

A ovo u načelu i jeste projekat na duže staze, a tvoj kolega @Edward Louis Severson III je to lepo sročio na našoj temi, pa pročitaj. Očekivanja Partizanovih navijača su, ispostaviće se, uglavnom bila nerealna ali smo imali dobar razlog za taj hajp. 

 

Panter u Olimpiji nije morao samostalno da kreira jer je imao pored sebe Ćaća i Dilejnija, nisu ni iskakali na njega jer bi u suprotnom ostajao Šilds bez čuvara kod bilo kakvog preuzimanja. Sada ga svi brane iskakanjem, neretko i udvajanjem, a njegov pregled igre nije dovoljno dobar da rešava te situacije žmureći. Prosto to nikad nije bio njegov posao, on je strašan skorer, a da ima i to u svojoj igri sad bi gulio u NBA za 20M po sezoni a ne u Evropi za bedno milionče od Branka. Svidelo mi se i zapažanje jednog od vaših sa teme, da je Holins vaš cheat code za nas zbog Pantera. Naravno da imamo pleja, ne bi imali ni ovoliki problem sa protokom lopte protiv vas, pa bi šipak mogli ovako da ga maltretirate.

Ledej je elitni prašinar, ni manje ni više.

Ja i dalje verujem da će Partizan uzeti jedan od dva najbitnija trofeja ove sezone i da će vam biti mnogo teže kad krene borba za ABA ligu.


 

 

Ako se dobro secam ( a ne seceam se ) , Panter je gro poena kod senilnig Sakote postizao tako sto je sam kreirao, ili iz nekih sam protiv svih akcija... 

 

Bedno milionce ... uf, kako bi mi sada leglo na ovu krizu :classic_biggrin:

 

10 hours ago, Instinkt said:

 

Ne slažem se da je ono što je radio Trinkijeri bolja priča od ove koju pravi Obradović. Na duže staze, ovo je šansa da Partizan ne bude više ikebana. Zašto samo najtrofejniji, znaš li većeg, na osnovu kojih god želiš kriterijuma? Trofeji su potvrda.

 

Nestrpljenje i poriv za sve i odmah je kod Partizanovih navijača posledica dugogodišnje ikebanizacije kluba. Moraš da znaš da je nama KK ljubimac SD-a i da nas mnogo više boli sve što se radi i dešava evo skoro deceniju nego recimo u FK-u. 

 

Na kraju ćemo svesti račune da li je Obradović za kraj karijere, ili će biti malo drugačija pesmica

 

 

 

Za (verovatno) upola manje para Talijan je izvršio mnogo bolju selekciju igraca, i vec u ovo vreme igra njegove ekipe je imala kakav takav smisao , za razliku od Zocove...

 

 

I kamo sreće da smo mi bili ikebana kao vi u onim danima...

 

3 hours ago, Kronostime said:

FMJVIquX0AQ6bZN?format=jpg&name=small

 

:Hail:

 

stari dobri Kronos... ovo mi "highlights" svih rasprava na "Tati" 😁

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Radonja said:

Realno ja ga pijem kad procitam tvoj post.

Ja tvoje postove ne citam Milane. Ne znam sto toliko imas zelju da mi repliciras. Kad bi krenuo da citam tebe i da ti odgovoram, trebalo bi ti nesto jace :)) zivi svoj zivot i pusti druge da zive. Ako zelis vec da ulazis u konverzaciju sa mnom, moras da  objasnis nesto vise od proste recenice, ako mozes 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...