Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Denver je u ozbiljnom problemu.
Njima pod hitno treba neko krilo koje pre svega igra odbranu.
Iskreno, ja bih isao toliko ekstremno da kazem cak i neko poput Pi Dzej Takera, ili onog malog Matisa iz File. Dakle ne mora ni da uzme sut, sem zicera ili potpuno otvorenog, ali da grize ceo mec na drugoj strani terena.

Link to comment
Share on other sites

Kolicina gluposti kojoj sam svedocio u poslednjih par minuta mi je ostetila mozak malo.
Prvo Lu, koji baca poslednji tajmaut koristeci celendz na ocigledan faul svog igraca, zatim ovo sto je uradio Heris na polaganju. 
Inteligencija u minusu. 😄

Jokara je mozda i najbolji igrac lige u ovom trenutku, barem sto se forme tice, ali sta vredi, kad je okruzen tupanima.
Ne mogu da gledam ovo vise i gubim zivce.

Edited by Oštricom brijača
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Nema od toga nista. Uslovi za igru su tamo standardno ilegalni + ponajgori mecap u liZi su nam. Lagan poraz oko 15 razlike, koji poen gore-dole

Nisam ti htio odmah odgovorit. Al meni je nešto govorilo da dobijamo ovo. Ceta zaje... a smo postali

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Po NBA pravilima ovo nisu koraci. Prvi korak je taj tzv. gather step i nakon toga 2 koraka.

 

Gather step nema nikakve razlike u "NBA pravilima" i "evropskim pravilima", svugde se implementira isto. Takodje, gather step nema nikakve veze sa ovom situacijom, posto je ovde pomerio jednu, pa drugu nogu nakon zaustavljanja u jednom kontaktu. Cisti koraci, ali ne bih ocekivao od ovih slepaca koji su duvali ovu utakmicu da ih vide. Uzasno lose sudjenje na utakmici generalno, nema veze sa navlacenjem za SAS ili LAL.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

@bodo sad sam gledao malo Finiks, pegla Ayton sasvim dobru odbranu.

 

Sta znaci jedan CP3, pravi floor general

To @Miki28. I da pohvalim kolegu forumaša @sunset rubdownza isto zapaženje. Upravo sam krenuo pisati tekst na tu temu ali si me preduhitrio svojim postom. Ovo što si napisao je za mene sukus svega i to je sve sročeno u dvije rečenice. Svak čast. Eno Jokić je osjetio dobro to jučer. nije se baš naigrao pored njega. By the way odgledao sam kraj tvojih i Spursa i iako je bila kao tijesna završnica za mene nije bilo uopće upitno da Lakersi to dobivaju. Tu je jednostavno kvalitet. A i imam simpatije prema njima ( prije baš i ne moram priznat) s obzirom da mi je sin njihov veliki navijač. Evo poklonio sam mu za rođendan i orginal dres od  njih 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, đubrivo. said:

kakve veze ima chris paul sa time sto ayton cepa dobru odbranu

Ayton cepa dobru odbranu a Finiks igra pobjednicku kosarku predvodjen CP3.

2 zapazanja posto sam ih pogledao sa Denverom.

Denver dosta slabiji, steta sto posle jake prethodne sezone nisu nadogradili tim. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, đubrivo. said:

aa ok 

prija cp3, samo ne treba zaboraviti da su i u bubbleu bili dobri, da ne ispadne sad kako ih je on podigao u relevantnost 

Da svakako ali je lijepo vidjeti da su i ovu sezonu prenijeli tu energiju.

Mala zamjerka mi je Booker, dosta je neoprezan sa loptom, previse izgubljenih.

Klupa ce im biti problem kasnije ali ne moze se sve i odmah, korak po korak a prvi je da igraju dobru kosarku, dobijaju i da izbore plejof

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

 

Klupa ce im biti problem kasnije ali ne moze se sve i odmah, korak po korak a prvi je da igraju dobru kosarku, dobijaju i da izbore plejof

 

nema klupe ni ove ni sledeće godine, kad imaš igrača koji prima 41 i 44 miliona a klub ne može u crveno da ode sa capom 

 

jedino da izvedu neku magiju sa g ligasima 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, đubrivo. said:

 

nema klupe ni ove ni sledeće godine, kad imaš igrača koji prima 41 i 44 miliona a klub ne može u crveno da ode sa capom 

 

jedino da izvedu neku magiju sa g ligasima 

Pa moras pocet igrat pobjednicku kosarku i doci do PO da zainteresujes neke veterane da dodju. Mozda ove me mogu ali sa CP3 mislim da su PO ekipa ako ostanu zdravi i da ce onda doci neki veterani za minimalce.

 

Jeste da ne vrijedi te pare vise CP3 ali svakako da nisu mogli boljeg igraca dovesti. Isplatice im se ako Booker i Ayton pokupe neke fore i forice od njega a imalo bi se stosta pokupit. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da nije bilo Paula, izgubili bi od Denvera. Pogadjao je bitne suteve u zavrsnici i iznudjivao faulove. To je zapravo sto Sansima najvise treba kako bi se rasteretio Buker. Nece na Ejtona da ide lopta u zavrsnici.

 

I juce i danas imaju velike padove u igri i protivnik brzo napravi seriju i uhvati prikljucak.

 

Ako ovako nastave, Payne i Galloway ce samo otici posto ostali imaju jos ugovor na godinu-dve. Potencijalni problemi sa capom dolaze od sezone 2022-23. Saric i Crowder imaju trogodisnje ugovore, Smith i Johnson na ruki ugovorima. DA i Bridges dolaze na naplatu 2022. Zaboravih, Buker zakljucan do 2024.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam prvo poluvreme Atlante sinoć i Bogdan je izgledao kao da mu je ovo prva sezona u NBA pa se sve kao nešto plaši da ne bude previše bezobrazan i da troši lopte. On mora da shvati da je on prvi facilitator posle Treja, to ne treba da budu ni Huerter ni Reddish ni Hunter, o bezveznjacima poput Solomona Hilla ili Goodwina neću ni da pričam, a i njih dvojica su sinoć bili aktivniji od njega.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...