Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Jebes ovaj Finix i ljigavca CP3, prelazim u Coach Lue / LAC bandwagon. Kawhi se sjebo i ako osvoje PG osvaja svoj prvi prsten i MVP Finals, Kawhi nema nikakve zasluge za taj prsten, primice ga, al ono nema veze... A Tajron je zasluzio svima da se dokaze ko je i sta je

Sto bi Kawhi rekao they are two different people za Lua i Doca, ne da su different nego jedan je dokazani luzer i prosipac, a jedan pobednik i preokretac!!!

 

  Updateovacu avatar uskoro!

  • Like 3
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

lol, lete glave u Dalasu.

 

Nego, ko li je dao Seta Karija u trejdu, njemu bih dao odmah otkaz. Znaci, cim sam video taj trejd, znao sam da ce biti promasaj. Nikada ja nisam njega cenio, pa jos kada je bio u Majamiju, a kamoli u Fili. Ciglator nevidjeni. Matis je korisniji od njega u svakom pogledu, ako nista, bar zna da pegla elitnu odbranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uf koliko vazne 2 trojke Middletona, a Janis je stisnuo muda i igra kako mora. Tako je i King uzeo prvu titulu  u 27g kad se izvadio protiv Bostona na 2-3, slicna situacija sad i za Janisa, ako prodju najveci su favoriti obzirom na okolnosti.

 

 Taker je jedini lik koji uspeva da udje u glavu i malo obuzda KD-a s vremena na vreme, pokazao je to i dok je igrao za HOU, dobar je to bio pickup Bucksa

Link to comment
Share on other sites

Joe Harris ozbiljna ''rupa'' od igrača, jednodimenzionalan do bola - kad ne ide šut (a ne ide cijelu seriju) igrač manje na terenu. Nešto poput Duncana Robinsona. Igrači za RS i to je to, za ozbiljan plej-of basket beskorisni. :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...