Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Trae prži, a i Huerter se zapalio. Bogdan se muči ofanzivno par utakmica, ali zato defanzivno briljira, ko bi rekao pre 2-3 sezone da će on biti ovako dobar defanzivac. Generalno Atlanta igra sa mnogo više žara; meni je stvarno fascinantna lenjivost Simonsa u napadu i nonšalantnost u odbrani, gde pravi glupe faulove. S druge strane je zanimljivo videti i koliko brzo Embiid ustaje na noge lagane nakon kontakta, kad vidi da neće dobiti slobodna bacanja 😄

 

Bogdan pod hitno da se priključi u napadu, njegovi poeni su neophodni da ne bi došli u situaciju da ih rešavaju Korkmaz, Maksa, Milton i sl. 

 

@dekifisherPa ima meseci i meseci kako je on ubrzao izbačaj, nije to od prošle utakmice, u ovoj seriji mu baš ne ide i to je to. On odlično šutira na nivou sezone.

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uz vec pomenutog Janga, Uerter je sabio prvo poluvreme, napad, odbrana, ma fantasticno. Bogdan raspad u napadu, ali zato u odbrani sije dobro.

 

Tobajas je proradio u drugoj cetvrtini, Malkolm ga je bespotrebno prozvao, to se cuva za kraj utakmice :please:

 

Posle ovog plej ofa, svima ce biti jasno da se sa Benom ne moze graditi sampionska ekipa i mislim da ce od ovog leta imati negativan ugovor...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Trae prži, a i Huerter se zapalio. Bogdan se muči ofanzivno par utakmica, ali zato defanzivno briljira, ko bi rekao pre 2-3 sezone da će on biti ovako dobar defanzivac. Generalno Atlanta igra sa mnogo više žara; meni je stvarno fascinantna lenjivost Simonsa u napadu i nonšalantnost u odbrani, gde pravi glupe faulove. S druge strane je zanimljivo videti i koliko brzo Embiid ustaje na noge lagane nakon kontakta, kad vidi da neće dobiti slobodna bacanja 😄

 

Bogdan pod hitno da se priključi u napadu, njegovi poeni su neophodni da ne bi došli u situaciju da ih rešavaju Korkmaz, Maksa, Milton i sl. 

 

Ne samo ono sto je vidljivo kad krade lopte, nego sto i cuva maltene sve, od Tobiasa koji je znatno veci i jaci od njega do jurnjave za Curryjem. Samo jbg zato slabo u napadu plus je i Simons neretko na njemu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Magia said:

 

Ne samo ono sto je vidljivo kad krade lopte, nego sto i cuva maltene sve, od Tobiasa koji je znatno veci i jaci od njega do jurnjave za Curryjem. Samo jbg zato slabo u napadu plus je i Simons neretko na njemu.

Žao mi je što je ona blokada nad Karijem rezultirala glupim košem Korkmaza... strahovito je napredovao u pogledu odbrane, dokaz koliko je to u stvari samo rad, rad i rad na sebi.

 

Trae se takođe više trudi u odbrani u odnosu na recimo prošlu sezonu. Zna da se ima šta izgubiti i nastoji da kida svuda.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...