Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Vidim da Kris Pol polako ulazi u plejof formu. Strovalio se u poslednjih 20-ak utakmica Finiks u obrani, ostanu li drugi, a plej in se razreši onako kako se očekuje, ispadaju glat u prvoj rundi. Najpametnije po meni bi bilo jedno blatantno tankovanje kako bi se Klipersima uvalilo drugo mesto.

 

Neverovatno, ali nedelju dana pre kraja sezone, Kingsi i Pelikani su i dalje u igri za plej in. Sparsi imaju pretežak raspored, nije nemoguće da završe i sa 0-5 ovu nedelju (mada neće, Sparsi su to), 10. mesto je i dalje dostižno. S druge strane, ako Lejkersi završe sezonu sa 4-0, Portlandu treba 3-1 da bi ostali šesti (Dalas je sa 2-2 sigurno peti). Dobiće Hjuston, Denver će ih pustiti sigurno, nemaju nikakav razlog da forsiraju, pitanje su vezana gostovanja Juti i Finiksu. U svakom slučaju, ispašće ovo neočekivan uspeh za ligu, što se gledanosti tiče. 

 

Na Istoku, Bruklin i Milvoki igraju za prednost domaćeg terena u drugoj rundi (i izbegavanje Majamija u prvoj), Atlanta ima lakši raspored, može i da prestigne Nikse, Boston teško da može da izbegne plej in. Vašington je u nevereme ostao bez Bila (srećom, ne bi trebalo da propusti više od jedne ili dve utakmice), treba im još jedna pobeda da budu sigurno u razigravanju, a zdravi Bil da bi izbacili Filadelfiju.  

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledah sad hajlajt, odusevljen sam Obrvinim nivoom posle povratka, igra bolje nego sto je igrao do povrede u prvom delu sezone, a to mi je bio najveci skepticizam. Kad se jednom konacno kompletiramo, bicemo kaznena ekspedicija, u tom smislu mi je sasvim OK ovaj dodatni trening mec sa GSW, i taman idealno na Finix da idemo...

 

 @Miki28  Dobro jutro brate moj 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, delgado said:

Odgledah sad hajlajt, odusevljen sam Obrvinim nivoom posle povratka, igra bolje nego sto je igrao do povrede u prvom delu sezone, a to mi je bio najveci skepticizam. Kad se jednom konacno kompletiramo, bicemo kaznena ekspedicija, u tom smislu mi je sasvim OK ovaj dodatni trening mec sa GSW, i taman idealno na Finix da idemo...

Portland ima baš zajeban raspored, mislim da gube bar jednu ili dve. Zato mislim da će Lakersi završiti šesti, sem ako Trailblazersi imaju tiebreaker. 

 

EDIT: Imaju tiebreaker. U svakom slučaju, ne bi me čudilo da puknu dve od zadnje četiri. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zorex said:

 Najpametnije po meni bi bilo jedno blatantno tankovanje kako bi se Klipersima uvalilo drugo mesto.

 

 

 

Nisu Clippersi glupi, vide to kao opciju i lagano su izgubili sinoc od Knicksa da sprece unapred aspiracije Sunsa ka trecem mestu u korenu.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Posle onoga sto sam sinoc video Lakersi su totalne budale ako pojure 6 mesto i rizikuju da izlete naglavacke u prvoj rundi od Clippersa.

 

Ovako lagano u play in turnir, dobice sigurno 1/2 potencijalna meca.

 

Finiks se juce ne bi vratio u mec da se igralo jos 20 sati. Prilicno sam iznenadjen njihovom predstavom jer sam ovakav raspad ocekivao kad krene PO.

 

Cp3 klasican nebitan faktor gde mu se oduzme sut sa poludistance, preuzimaju sve i pustaju ga da ulazom napada reket sto on ni ne pomislja. Odlicno su zatvorili Bookera timski, nije imao maltene ni 1 otvoren sut niti tranziciju.

 

Naravno u centru svega ovoga je bio Davis osim te odbrane na preuzimanjima gde mu recimo Cp3 ne moze nista, na drugoj strani je za minut izbacio klopusinu Aytona iz igre i napunio ga faulovima.

 

Posle toga je zalosno na sta lici reket Sunsa, aposlutno nemaju nista upotrebljivo da bace na njega...

Edited by LordOfTerror
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Idealno nam je da budemo sedmi i idemo na Finix kad prodjemo playin. Ne bih ja tu nista dirao...  Odmorimo Kinga dodatno, Davisa uigramo i polako.

Kako je Davis izasao protiv Klipersa sa tekme, stvarno verujem da i gadjamo to sedmo mesto... 

Link to comment
Share on other sites

vidi delgisu kako bira protivnika, bas ono sampionski.

 

lakersi definitivno jesu najgori matchup za sunse i mora to dosta bolje u playoffu. najjace je sto kao nagradu za ovakvu sezonu dobijamo najtezeg moguceg protivnika ali to je zivot, that's the way it is.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stoudemire said:

vidi delgisu kako bira protivnika, bas ono sampionski.

 

lakersi definitivno jesu najgori matchup za sunse i mora to dosta bolje u playoffu. najjace je sto kao nagradu za ovakvu sezonu dobijamo najtezeg moguceg protivnika ali to je zivot, that's the way it is.

 

 Pa brate treba nam laksi mecap u 1R zbog Kinga i njegove forme/takmicarske kondicije, tako da odgovara i ova pripremna plejaut tekma, gde GSW nema cime da dobije kompletne Lakerse pa i jedno poluvreme da se igra, sa previse smecara je okruzen Stephen

 

   U sustini i Denver je okej opcija, ali jos bolje plejin pa Finix, vi nam bas nista ne mozete ako smo zdravi, pa posle nek dodje taj famozni LAC kad se malo uigramo...  Najbitnije je da se Obrva vratio na full level, imamo sasvim dobre role playere evo juce iskocio Benchuga sa 4 trice, KCP je u ok formi, ima tu uvek neko da iskoci Vesli, Karuso, THT... Big dre se solidno uklopio, Marc daje znake zivota, Trezzacha je dobar.... Samo da Sruder vise ne ulazi u jbne kovid protokole....

 

  Imamo ozbiljnu sansu da napravimo cudo ove sezone, ne secam se kad je zadnji put neki #7 seed dogurao dalje od recimo 2r.

Link to comment
Share on other sites

Lako je kurciti se sa 5 buducih HOF igraca u manje od 2 godine, sa 6-7 clanova najboljih timova NBA ili 6-7 clanova najboljih defanzivnih petorki. Staklenko ladi muda pola sezone i sada kao odjednom zdrav plodi jer ima se moze se, igraju ti Mark i Dramond za Karnex pastetu a ona nasa mukica ce se premoriti do plejofa 🙄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zarko Paspalj said:

Lako je kurciti se sa 5 buducih HOF igraca u manje od 2 godine, sa 6-7 clanova najboljih timova NBA ili 6-7 clanova najboljih defanzivnih petorki. Staklenko ladi muda pola sezone i sada kao odjednom zdrav plodi jer ima se moze se, igraju ti Mark i Dramond za Karnex pastetu a ona nasa mukica ce se premoriti do plejofa 🙄

I kurcimo se. Sledece sezone idemo na 10 HOF u istom trenutku a od toga min 7 Allstarova trenutnih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bostandzije prakticno zavrsile sezonu, jer je Braun ipak Braun, ozbiljan nedostatak. Resice to Fila/Bruklin bez problema.

 

Kako igra ovaj Vestbruk, lik je nenormalan. Ako Bil bude bio spreman za plej in, mislim da ce ozbiljno da se sibaju. Opasan duo i njihove meceve necu propustiti.

Edited by Drakaris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Westbrook ❤️

Alal ti vera, majstore.

Nestvaran rekord.

 

Plus, on u 4 sezone ima triple double prosjek. Potpuni ludak 😲

Ovo je, takodjer, prvi put od 2011. da se netko probija na vrh all-time NBA liste u nekoj kategoriji.

Edited by Kosta
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kosta said:

Westbrook ❤️

Alal ti vera, majstore.

Nestvaran rekord.

 

Plus, on u 4 sezone ima triple double prosjek. Potpuni ludak 😲

Ovo je, takodjer, prvi put od 2011. da se netko probija na vrh all-time NBA liste u nekoj kategoriji.

Punjač statistike.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...