Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

I Juta i Finiks bi da izbegnu izbacivanje u prvoj rundi, nezgoda je što je 7 gsw koji je nepredvidiv.

Znaš kako pola foruma navija za LAL druga polovina za neki drugi tim i da oni i naravno Bruklin ispadnu.

Ja sam u ovoj drugoj polovini

Link to comment
Share on other sites

Noćas su Pelikani zvanično eliminisani, ostaje još nada za Kingse da mogu do 10. mesta. Trebalo bi samo da završe sa 3-0 (Memxis x2 i Juta :lol_2:), a San Antonio sa 0-3. Legende su dva puta ove sezone imale po 9 poraza u nizu, profil pobeda im je presmešan, po 3 puta su dobili Dalas i Denver. Suša u Sakramentu se nastavlja.

 

Poprilično razočaravajuća sezona za Pelikane. SVG mi je gotivan lik, zanimljiv kada gostuje na radiju i komentariše basket, kao i generalno situaciju u Americi. Kao trener opet fejluje, mada se mora napomenutio koliko je loše izbalansiran i nakaradno sklopljen tim. Ne baš najjasniji trejd za Adamsa, pa onda i produžetak ugovora na još dve godine, Bledso i Lonzo nikako nisu kompatibilni, a pogotvo nisu obojica potrebni kada Zajon pola napada igra kao plej. Ingram, nisam s njim načisto i posle ovoliko vremena u ligi. Ne vidim ga kao nekog velikog gamechanger-a, a plaćen je kao prva banana. Kada se pogleda samo kvalitet igrača, trebalo je da budu u 10, ali loše je to i sklopljeno i vodjeno, posebno bedni u odbrani. Mnogo nedostaje jedan kompletniji bek, mislim da je gotovo sigurno da neće produžiti Lonza, naročito ako ne budu u stanju da trejduju Bledsoa. Mada, zavisiće i od ponuda koje će prvi dobiti kao RFA. Pikovi koje su uzeli od Milvokija su daleko, ali mogu vredeti kao trejd kapital, imaju i jedan pik prve runde od Lejkersa koji nije za baciti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Drakaris said:

Dobro, imaju Minesotu, Detroit i Portland do kraja. Velika je verovatnoca da ce lagano dobiti prve dve i onda poslednju protiv Portlanda odmaraju za plej of. Klipersima je dovoljno da izdejstvuju dva poraza na mufte pod cudnim okolnostima, ne bi me cudilo ni da vodeci duo Klipersa vise ne odigra mec do pocetka plej ofa.

Zato Meloun i kuka i traži način da zaključa Jokića u svlačionicu, a i MPJ pitaju da li planira da iskulira malo. Sad videh da Denver ima prednost u slučaju istog skora, to Klipanima daje veće šanse ako odluče da tankuju.

 

Klipani imaju Šarlot, Hjuston i Oklahomu, nominalno teži raspored od Denvera, ali ništa spektakularno. Videćemo, Denveru je ionako svejedno na koga će naleteti u drugoj rundi, ako dobace donde, a nije neka prevelika razlika Dalas/Portland u prvoj.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, realno *w said:

Ja mislim da ekipa koja se plaši od GSWa u seriji na 4 dobijene, ne treba ni da ima neke ambicije.

Pa svi bi gađali GSW, ali je fora što oni lako mogu 7. završiti, jer ipak mogu da dobiju LAL na neko ludilo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Green23 said:

Pa svi bi gađali GSW, ali je fora što oni lako mogu 7. završiti, jer ipak mogu da dobiju LAL na neko ludilo.

Jedino da vrate KD i da se Klej oporavi pa onda da izbace LAL. Od 10 meceva da igraju u playinu 8 bi bilo demoliranje a 2 bi bila tijesna meca ali u sustini, 10 puta bi ih Lejkersi dobili.

Dobar je Steph, macka i sve ali bacice sve na njega a ekipa koja izgubi od Greena, Oubrea, Wigginsa i ostalih polutana treba da zavrsi sezonu odmah i da se ugasi.

 

Blago onoj ekipi koja dobije kao rivala GS u 1 rundi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Jedino da vrate KD i da se Klej oporavi pa onda da izbace LAL. Od 10 meceva da igraju u playinu 8 bi bilo demoliranje a 2 bi bila tijesna meca ali u sustini, 10 puta bi ih Lejkersi dobili.

Dobar je Steph, macka i sve ali bacice sve na njega a ekipa koja izgubi od Greena, Oubrea, Wigginsa i ostalih polutana treba da zavrsi sezonu odmah i da se ugasi.

 

Blago onoj ekipi koja dobije kao rivala GS u 1 rundi.

Videćemo, ja uopšte ne verujem Lejkersima. Ja njima predviđam jako tešku prvu rundu, s kim god bila.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Green23 said:

Videćemo, ja uopšte ne verujem Lejkersima. Ja njima predviđam jako tešku prvu rundu, s kim god bila.

Ja i prizeljkujem tesku 1 rundu, da bi se uslo u formu. Da prodju lagano, to bi bilo bas problematicno za kasnije, recimo ako su 7mi pa na Klipane u 2 rundi a da nisu testirani.

Lebron ce ocigledno od playina poceti igrati, do tad kulijana

Link to comment
Share on other sites

Trener godine - Snyder ipak, Jazzeri su igrali vrhunsku košarku i imaju najbolji skor u ligi i to bez i blizu mvp kandidata; drugo mesto Thibs - aj da ne kažemo čudo ali blizu toga, promenio je potpuno mindset ekipe, maltene čitavu kulturu, videćemo da li će biti kraćeg daha ili nešto dugoročnije; Kerrina može na treće mesto sa svom argumentacijom koju je Betolingar naveo. Ostali mi nisu baš u priči - Monty ok ali Sunsi imaju sasvim dobar tim a naročito petorku plus su uglavnom bili zdravi, McMillan isto ok ali Hawksi imaju jako potentnu ekipu napadački a nije kao da su previše prebacili očekivanja, Rivers mi nije nikakav kandidat - u skladu sa očekivanjima, više je osveženje u odnosu na Browna nego neka promena paradigme.

 

Čudna sezona, kao što smo i očekivali - rastrzana povredama i izostancima, tako da mi je jako teško da sklopim 3 all nba petorke - možda samo prvu, tu su mi Dame - Steph - Luka - Janis - Jokara (mvp). Embiid svakako upada u drugu petorku, kao i Lempron. Kawhi mi nikako nije ni za jednu all nba petorku, šta više PG mi je bio bolji i konkretniji ove sezone kad smo kod Clippersa. Isto tako, Paul mi je nekako bio značajniji od Bookera za Sunse pa bih ga svakako stavio u najboljih 15 ove sezone. Ovi statističari iz loših timova su mi baš to - Zion, Towns, Westbrook, Beal, Lavine i sl. Nažalost, u ovu kategoriju možda sad možemo ubaciti i Tatuma. 

 

MVP - Jokić

MIP - Randle

6th man - ludi Clarkson (pre neko veče 40+ poena, nula asistencija, legenda), nema šanse da bi Jazz bio ovo što jeste bez njegove uloge

DPOY - ja bih dao Simmonsu, ostali su sve već dežurni krivci

operativac godine - KD/Kyrie kombo

Link to comment
Share on other sites

Evo kako bih ja glasao :

 

MVP - Nikola Jokic

MIP - Julius Randle

6th - Jordan Clarkson

ROY - Edwards

COY - Tom Tibodo

 

 1st :  Curry - Luka - Giannis - Jokic - Bid

 2st : Dame - PG - King - Leonard - Domantas

 3rd : Irving - CP3 - Simmons - Butler - Zion 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drakaris said:

Dobro je sto su pobedili Dalas i Portland, sada su vrlo male sanse da bude gradski okrsaj u prvoj rundi. Nesto mislim i da ce Klipersi da namestaju i da idu na 4. mesto, a puste Denver na 3. kako bi sa Lejkersima odmerili snage tek u WCF.

 

Ima da uteramo Sansima.

Kako LAC moze da namesti Denveru kad Denver sve sto treba da uradi je da izgubi od Portlanda i da zavrsi posao tu. Denver tu kontrolise situaciju da li ce biti treci ili cetvrti, ne Clippersi.

Link to comment
Share on other sites

Ajde Ajde Manu, ako letonska mocuga bude zdrava i ne bude iskljucivana mozete da se pokoljete...  

Mislim da nema potrebe da se cimaju King i Davis u ove preostale 2, mozda pomalo da odigraju cisto zbog ritma za plejin...

 

  I onda idemo jako protiv GS, bice to bas lozacka i medijski ispracena tekma. Jos jedna solidna stavka za Kingov legasi. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Ajde Ajde Manu, ako letonska mocuga bude zdrava i ne bude iskljucivana mozete da se pokoljete...  

 

Bices zdrav eventualno za prvu, ja sam potpuno spreman za deja vu ako dodje opet do istog duela. Oni su odlaskom Riversa samo pojacani, tako da ne vidim sansu. Ubedljivo najgori matchup za Luku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Manu said:

 

Bices zdrav eventualno za prvu, ja sam potpuno spreman za deja vu ako dodje opet do istog duela. Oni su odlaskom Riversa samo pojacani, tako da ne vidim sansu. Ubedljivo najgori matchup za Luku.

 

 Slazem se, Couch Lue je ozbiljna glava.

 Ipak, Ibakino zdravlje je veliki ? pa i Kawhijevo, a znamo da i PG nije najstabilniji igrac. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

 

 Slazem se, Couch Lue je ozbiljna glava.

 Ipak, Ibakino zdravlje je veliki ? pa i Kawhijevo, a znamo da i PG nije najstabilniji igrac. 

Coach Lue tempira formu za plej of,poznato je da on regularni deo sezone odradi na autopilotu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni je Rendlov MIP relativan.

 

 

Tj, mislim da će ga dobiti kao nagradu za vrhunsku sezonu, ali mi je upitan taj ogroman napredak. On već 3-4 godine igra na jako visokom nivou.

 

Pa njemu je jedini pravi napredak onaj u minutažu, tj druženje sa Tibodoom. Ako pogledamo per36 statse, to je to kao prethodne 3 godine.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...