Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

41 minutes ago, Budha said:

Baš me zanima, da lošiji Bogdanović nekome(bilo kome) stavi 48 koševa bi li se ovako tražile "izlike".

 

 

 

 

 

Jesam cigan, ali jel bi mogao ovo lošiji nekako da argumentuješ ili je to neka stara fora s kojom nisam upoznat?

Link to comment
Share on other sites

Maloun ne prestaje da me " fascinira" sa svojom logikom. Sve vise mislim da se Jokic nije pojavio da bi odavno bio negde samo pomocni trener. Umesto Jokica da odmori ovu, on odmara druge a njega pusta da se premori sa Cancarom, Hauardom itd na Duranta. I protiv Jute i jutros zadnjih 5 minuta crko. Portland ih ne moze stici, Dalas samo ako dobije svih 5 a Denver izgubi sve. Trebao ga je ovu b2b odmoriti a osigurati cetvrto mesto ili protiv Sarlota ili Detroita. 15- ak dana do prvih plejof utakmica a on ga cedi na 37 minuta sa rezervistima protiv jebenog Duranta. Sta je on ocekivao dobiti utakmicu sa ovom ekipom, neverovatno. 

Edited by Zarko Paspalj
Link to comment
Share on other sites

Bol Bol, Cancar, Howard igrali ozbiljne minute i opet su zamalo dobili Netse. Nesto ne mislim da se mnogo potresaju zbog ovih par poraza, bitnije im je da se oporave koliko toliko. Ionako ciljaju Dalas koji im vise odgovara od Portlanda, pritom nije iskljuceno da Lakersi zavrse kao sesti. Denver ima dosta lagan raspored u poslednje 4 utakmice i napokon malo vise odmora. Denver protiv Dalasa je manje vise zagarantovano. Dalas ne zeli da padne na sesto mesto i igra protiv Clippersa a Denver ima potpunu kontrolu nad cetvrtim mestom, Clippersi ne mogu da padnu ispod treceg sem ako im Denver ne dozvoli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Radalek said:

Bol Bol, Cancar, Howard igrali ozbiljne minute i opet su zamalo dobili Netse. Nesto ne mislim da se mnogo potresaju zbog ovih par poraza, bitnije im je da se oporave koliko toliko. Ionako ciljaju Dalas koji im vise odgovara od Portlanda, pritom nije iskljuceno da Lakersi zavrse kao sesti. Denver ima dosta lagan raspored u poslednje 4 utakmice i napokon malo vise odmora. Denver protiv Dalasa je manje vise zagarantovano. Dalas ne zeli da padne na sesto mesto i igra protiv Clippersa a Denver ima potpunu kontrolu nad cetvrtim mestom, Clippersi ne mogu da padnu ispod treceg sem ako im Denver ne dozvoli.

Pri čemu me od pomenutih Hauard prijatno iznenadio. Pre bi mi bio u 12 nego Čančar. Ima dobru prangiju, jedino što mu nedostaje visine

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Čvarkov said:

 

Jesam cigan, ali jel bi mogao ovo lošiji nekako da argumentuješ ili je to neka stara fora s kojom nisam upoznat?

Izvinjavam se, da sam umjesto lošiji napisao da je ovaj drugi bolji, bi li opet trebalo argumentirati? 

 

A to cigan ili necigan - u to se ne razumijem, ja nisam odavle™ 🚭

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, LordOfTerror said:

Jes da je Jokic bio na b2b ali je to belo Americko smece lagano hendlovao.

Može li malo više informacija o tome kako ga je rešavao? Gledao sam samo Jokićeve pokušaje iz igre, plus sam zapazio da je Somborac do poslednjeg minuta imao 10/12 za dva i devet bacanja. 

 

Sve to u utakmici u kojoj im doslovno fali pola tima a svako dete zna šta bi trebalo raditi u odbrani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Sta mislite da li ce Sansi da tankuju protiv LA da bi pokusali da ih  eventualno izbegnu u 1.rundi PO.

 

po svemu sudeci mozemo da ih izbegnemo samo ako stignemo jutu i dodjemo do prvog mesta tako da nema nista od tenkovanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Može li malo više informacija o tome kako ga je rešavao? Gledao sam samo Jokićeve pokušaje iz igre, plus sam zapazio da je Somborac do poslednjeg minuta imao 10/12 za dva i devet bacanja. 

 

Sve to u utakmici u kojoj im doslovno fali pola tima a svako dete zna šta bi trebalo raditi u odbrani.

 

Tako sto mu je lagano ispararirao sa produkcijom na drugoj strani.

 

Pogotvu kada se uzme u obzir da bi Griffin tesko dao 20+ poena i Krki...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Barkley#34 said:

Može li malo više informacija o tome kako ga je rešavao? Gledao sam samo Jokićeve pokušaje iz igre, plus sam zapazio da je Somborac do poslednjeg minuta imao 10/12 za dva i devet bacanja. 

 

Sve to u utakmici u kojoj im doslovno fali pola tima a svako dete zna šta bi trebalo raditi u odbrani.

Jokić pik brani u dropu, uglavnom, a BG je se iz pika izvlačio u pop i sipao trojke, Jokićeve pokušaje da to stigne napadao je i prodorom. Sa druge strane Jokić nije mogao tako lako da ga postuje.

Imao je problem sa onim što inače radi da dobije loptu skoro na trojci, proba uručenje i onda iz te pozicije krene na koš i post igru, tu je gubio dosta snage jer je Blejk prilično čvrst.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...