Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Dobro je da se prekinuli seriju od 4 poraza, moze se dobiti i ovakav Orlando, pa posle sta bude bude.

Ekipa ce se svakako prilagoditi bez Jamesa i Davisa, makar se vratio Cizburger i da vidimo hocemo li dovesti Drea, Hasu ili nekog sa buyout trzista, svako telo je sad vredno u rotaciji.

Kuzma se ponovo ofarbao u plavu -> spreman je za ulogu point forwarda i prve opcije! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Ajde evo i mi svi sa foruma da potpisemo za Netse. Jebote....

 

Nisam verovao da ce me iko dovesti u stanje da navijam za Lebrona, a kamoli za Lejkerse, ali eto ga, uspeli su, ne secam se gadnije ekipe u poslednjih 20 godina.
 

2 minutes ago, Miki28 said:

 

Lejkerani, koja je poenta dovodjenje Drummonda, imate vec Marka i Harrela, a u nekim postavkama u plejofu i ADa. 

Mislim bilo koja druga pozicija u timu vam je deficitarnija nego centarska.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Magia said:

 

Nisam verovao da ce me iko dovesti u stanje da navijam za Lebrona, a kamoli za Lejkerse, ali eto ga, uspeli su, ne secam se gadnije ekipe u poslednjih 20 godina.
 

 

Lejkerani, koja je poenta dovodjenje Drummonda, imate vec Marka i Harrela, a u nekim postavkama u plejofu i ADa. 

Mislim bilo koja druga pozicija u timu vam je deficitarnija nego centarska.

Vrvt nisi gledao odavno Lejkerse, protivnici se goste u reketu posle ofanzivnih skokova. Sa Drummondom dobijas kontrolu skoka i sigurno da je u napadu korisniji od Marc Gasola. Bice minuta za sve do kraja regularnog dijela sezone ali u plejofu ce to ici od protivnika do protivnika pa i od meca do meca. Drummond ce imati svoju ulogu svakako i u plejofu.

Vjerujem da gledaju i nekog sutera da dovedu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

 

  Uf uf 🙂  

 

  @Magia Pisao sam vec o tome zasto ej presudno da dovedemo Drummonda, posebno sada kada smo u ovom periodu bez LBJ i AD. A da ne pricamo tek koliko ce da bude presudan ako se svi oporave za najvise ciljeve, lik je bukvalno Dwightello 2.0 u ovim fazama karijere. Niko ne garantuje ni dostupnost Gasola, ionako vec mnogo propusta i mator je + je znatno bolje da Gasol bude igrac sa klupe 15-20min max, prosto nije u stanju vise...   Davis-Drummond je back onako lockdown startni frontcourt, i onda Herrell da ulazi sa klupe da divlja. Pokazali smo i prosle godine kako se odbranom i visinom osvaja titula, nijedna ekipa nije vise toliko suterski dominantna ove sezone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Mark Gasol i Herel nisu igraci za PO. Dramond je tu da se kida sa jakim centrima, a mislim da ce opet biti najteze sa Denverom, pogotovo sto je Jokic ove sezone jaci nego ikada.

Za Jokica nema gore ekipe od Lejkersa ako dovedu Drummonda. Marc, Drummond, Harrell, Dejvis da ga umaraju show. Ostavlja to posledice u plejof seriji itekako.

 

Good fit for the Lakers. We'll see them use different frontcourts depending on what the series demands: Davis at the 5 for versatility, Gasol for spacing, Harrell for scoring, Drummond for rebounding. Against a big body, Drummond fills a need. LA has major lineup versatility.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...