Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

27 minutes ago, Horium said:

 

Ja malo karikiram, ali i dalje mislim da je Barton morao da leti mnogo pre nego Heris.

 

Heris jeste propao u ofanzivi, ali je njegov impakt u odbrani ogroman.

 

U mehuru su tek povratkom Herisa uspele Nugetlije da okrenu seriju protiv Dzeza.

Istina, ali Barton nije uopšte igrao a i Jokić je ladio jaja dok su gubili. Barton može da koristi jer ume da izmisli koš, ali što kaže Realni, sa manje minuta i manje lopte u rukama, dodao bih. Mada, i ja bih ga zamenio za nešto korisnije, ali niko nije lud, očigledno.

Link to comment
Share on other sites

Meni se svidja posao:
Cikaga
Orlanda.
Prvi napokon napravili ozbiljan, dovukli legit all stara i mislim da je PO sada obaveza.
Ovi 2 napokon progutali pilulu i otisli u rebuilding, izvukli pikove i solidne mlade prospekte (WCJ-Hampton).
Heat je isto dobro prosao ali videcemo kako ce to da izgleda, bas je siroka rotacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

Da li Cikago danasnjim potezima postaje sesta ekipa Istoka?

 

brooklyn

milwaukee philadelphia

miami boston

atlanta chicago toronto indiana charlotte

new york

 

 

ono sto je sada vec skoro izvesno - detroit, orlando, toronto i washington ce biti uzasni i sledece sezone. 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Shonewizard said:

Magija da časti, isplatile su se kritike 😁

Bravo za Nugetlije!

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 


Najzad nesto da su uradili! Moglo je tu jos nekih par dodataka da se doda  jeftino, ali makar su nesto uradili i pokusali, za ovaj TD sasvim pristojno. 

Jedva cekam da gledam Jokarine pasove za Gordonova kucanja, on nije igrao sa toliko atleticnim igracem jos od pocetka karijere i Farida. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, gggggggg said:

 

2 nedelje my ass. mislim da je blizi da bude out za celu sezonu nego dve nedelje.

Ako i AD i Lebron budu u autu 4-6 nedelja jos, ima da se tuku sa Pelicansima za desto mesto i play in. Bukvalno moraju da dobije ove dve 'lagane' utakmice koje imaju kuci u sledece 3 jer im posle toga sledi prebrutalan raspored gde ce da odu 0-11 bez vecih problema.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, gggggggg said:

 

povredjeni garris koji bi odigrao pola serija vise koristi od jebenog bartona. hampton je jos uvek ruki i ko zna sta moze ispasti od njega. a i pik prve runde je dosta dragocen, pogotovo za ekipe kao denver.

Harris je itekako koristan kada je zdrav - ali u tome je problem, stalno je povređen. Drago mi je da je doveden Gordon mada delimično delim mišljenje, čini mi se da je dato isuviše mnogo za njega:

1) RJ Hampton mi se dojmio, mislim da ima budućnost u ligi

2) Taj pik prve runde možda i bude nešto

3) Harris je koristan i zahvalan igrač, ako se bude oporavio do doigravanja pomogao bi Nuggetsima

 

U svakom slučaju, stvarno se nadam se će Barton na klupu zajedno sa Millsap-om. Gordon na trojci i MPJ na četvorci, Barton u nekoj šatro ulozi microwave scorer. 

 

Što se tiče McGee-a, super trejd. Harteenstein jednostavno nije taj nivo. 

Edited by Darko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakav preokret Niksa, RJ pravi show! Prvo vodjstvo tek na 4min pred kraja, bice jos vatre ali gubili su -17 krajem trece i okrenuli.

Odlicna odbrana ih drzi u utakmici iako su dugo sutirali bas uzasno i generalno igrali sloppy u napadu 

 

   Alectric ! 

 

  EDIT : Kad je tesko - Randle. Bravo momci, velika pobeda. Zao mi sto je u isto vreme bilo Heat-Blazers, nerealno kakva klackalica tamo sve vreme

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...