Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Pa naravno, sve je moguce, samo tamo su i Iblocka i Zubac, u Lakersima bi mogao da dobije najvecu rolu, full startnu sada kada nema ni Davisa ni Kinga ni Gasola, a kad se vrate opet je starter. Videcemo, pominje se i NY kao opcija a stvarno ne znam sta ce im pored MicLoba i Noela, ako vec nije trejd. Bruklin je tu do kraja u prici, ofkors, mada i oni imaju igraca slicnog profila - DaJa

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

Pa naravno, sve je moguce, samo tamo su i Iblocka i Zubac, u Lakersima bi mogao da dobije najvecu rolu, full startnu sada kada nema ni Davisa ni Kinga ni Gasola, a kad se vrate opet je starter. Videcemo, pominje se i NY kao opcija a stvarno ne znam sta ce im pored MicLoba i Noela, ako vec nije trejd. Bruklin je tu do kraja u prici, ofkors. 

Lma-a ce u Miami ako su price tacne, a LaL prosto moraju da pojure Drummonda, inace im ostane samo Kazns u ponudi😂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Powell uopšte nije bolji igrač od Trenta, plus je Trent bolji za off the ball igru tako da ne kapiram Blazerse. 

 

Pauel je mnogo bolji igrač od Trenta, na čiju stranu ide jedino ta offball kretnja.

 

Ali da, slažem se da ovoj ekipi bolje leži Trent. Ovo shvatam kao možda neku pripremu za nešto na leto, možda neki trejd Mekaluma?

 

28 minutes ago, Horium said:

Dzaba Denveru sve kada nisu uradili najvazniju stvar: da isutiraju Bartona napolje.

 

Ne slažem se nimalo sa ovim. Mnogo bolje što su dali Herisa, nego Bartona.

 

Heris je stalno povređen, a i kad nije ima strašne oscilaxije u igri. Barton je štetan uglavnom kad ima previše minuta, a Gordon će pozitivno uticati na to.

 

Mekgi je odličan posao.

Edited by realno *w
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

Ne slažem se nimalo sa ovim. Mnogo bolje što su dali Herisa, nego Bartona.

 

Heris je stalno povređen, a i kad nije ima strašne oscilaxije u igri. Barton je štetan uglavnom kad ima previše minuta, a Gordon će pozitivno uticati na to.

 

Mekgi je odličan posao.

 

Ja malo karikiram, ali i dalje mislim da je Barton morao da leti mnogo pre nego Heris.

 

Heris jeste propao u ofanzivi, ali je njegov impakt u odbrani ogroman.

 

U mehuru su tek povratkom Herisa uspele Nugetlije da okrenu seriju protiv Dzeza.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

 

Pauel je mnogo bolji igrač od Trenta, na čiju stranu ide jedino ta offball kretnja.

 

Ali da, slažem se da ovoj ekipi bolje leži Trent. Ovo shvatam kao možda neku pripremu za nešto na leto, možda neki trejd Mekaluma?

 

mislim da je razmisljanje da ne zele platiti trenta koliko trazi a trazio bi puno i umesto njega ce imati powella i sledece sezone.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, gggggggg said:

 

mislim da je razmisljanje da ne zele platiti trenta koliko trazi a trazio bi puno i umesto njega ce imati powella i sledece sezone.

 

 

I to, slažem se. Skoro sam, kad smo pričali o Trentu, predvideo da će tražiti neku basnoslovnu cifru na leto...

 

Pauelov ugovor je više nego korektan, 10m ove, 11 sledeće.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...