Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Što se trejdova tiče, Denver je odradio ono što se moglo. Kad sam video da za sledeću sezonu Gordon ima 4 miliona manju platu od Herisa, trejd je no brainer. Geri je propao šuterski, opak je defanzivac, ali nizak i neupotrebljiv protiv aždaja na krilu na Zapadu. Još je i konstantno povredjen. Pik ima top 5 protekciju u '25, '26 i '27, a na poziciji Hemptona im ne nedostaje igrača. Stvarno nisu puno dali. Što je neko spomenuo, atletičnost Gordona će im mnogo doneti, ako prihvati da u ozbiljnoj ekipi ne može da bude druga opcija, mogu opet da naprave nešto u plejofu. Džavejl je koretno pojačanje, treba ti klasičan rezervni centar za dobar broj ekipa na Zapadu. Svakako se ne plaše Jute i Finiksa, Lejkersi su povređeni, Klipersi su Klipersi. Imaš šansu da ideš do kraja.

 

Majami skuplja olinjale ojebine, i jedva da čekam da vidim Oladipa za mesec i po dana kako šuri, Lamarkusa kako trpa i tako dalje. Rajli se opasno preigrao poslednjih par sezona sa davanjem ogromnih ugovora totalnim slepcima, a user u prošlogodišnjem plejofu mu je malo pomutio vid o vrednosti pojedinih igrača u rosteru. Ako ti je Tajler Hero bio kamen spoticanja da dovedeš Hardena, onda bi trebalo da planiraš lagano penziju. Tajler Hero šutira trojke slabije od Vestbruka. Ali, opet su se nakrcali veteranima, neutralisali promašaje sa Bredlijem i Harklesom i biće bolji kad bude trebalo.

 

Čikago, ući će u plejof, ali to je otprilike to. Vučević menja jednu situaciju gde je večito osmi drugom. Boston standardno ono njihovo. Uživam kako all star dvojac vuče ekipu ka plej-in turniru, Furnije će pomoći u tom poduhvatu. Portlandov trejd mi je najmanje jasan. Smrdi mi na čisto finansijsku odluku, jer ne žele da plate Trenta na leto. Po meni glupost, Norman nije puno bolji, a isto tako će verovatno biti FA. Filadelfija poslednja u nizu uzela leš Džordž Hila, dokle više.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sve se slažem sa ovim iznad što je Zorex napisao osim što smatram da George Hill ima još toga da pruži, a posebno u ekipi poput Sixersa, dobar je fit tamo.

 

Boston stvarno ne razumem, ok Furnije je bolji igrač trenutno od Pričarda ili Tiga, ali nema šanse da u lancu preskoči bilo kog od Kemba, Smart, Brown. Takođe nemam pojma zašto su dali Tajsa koji je koristan NBA igrač za raspalog Vagnera. Opet nisu rešili glavne probleme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Elem, Fox 37ppg na zadnje tri tekme, uz nekih 65% šuta. 

 

Što se Čikaga tiče - mislim da su uradili odličan posao. Imaju baš mladu osnovicu za NBA uslove, za početak to što kažete - siguran plejof, pa sledeće godine da napadnu i neko 4. mesto recimo. Jbg, ne možeš očekivati da naprave trejd koji će 10. ekipu istoka pretvoriti u kontendera.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam raspored Lejkersa, 2 lakše tekme kući, pa im dolazi Milvoki.

 

Posle toga, od recimo narednih 14 tekmi, na strani igraju 12, a jedine dve tekme kući sa Jutom.

 

Znači bukvalno se ne bih iznenadio da od tih 15 tekmi, izgube 14. To bi značilo da bi imali skoro 31-31. To će biti na granici. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AgroLaki said:

Sa dolaskom Lou Villa u Hokse, trebalo bi da se smanji minutaza Bogdanu? Cudno mi da ga nisu trejdovali negde.

Zasto? Lu ce na 1 i 2 a Bogdan na 2 i 3. Sa klupe imaju Lua, Bogdana, Huntera i Gala.

Imace on svojih 20tak minuta ali sutevi ce se zavisiti od meca do meca

1 minute ago, realno *w said:

Gledam raspored Lejkersa, 2 lakše tekme kući, pa im dolazi Milvoki.

 

Posle toga, od recimo narednih 14 tekmi, na strani igraju 12, a jedine dve tekme kući sa Jutom.

 

Znači bukvalno se ne bih iznenadio da od tih 15 tekmi, izgube 14. To bi značilo da bi imali skoro 31-31. To će biti na granici. 

Vcrs se mora dobiti Klivlend a i Orlando jer je pakao raspored posle toga. 

Ipak ocekujem da se Lebron vrati do 20tog Aprila a i AD takodje iako Vogel prica da je ways off.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imate 13 utakmica do 20. aprila, što kaže Realni, može se desiti da morate da se vraćate sa tipa 10. mesta i 50%. Biće zajebano tek oporavljene LBJ i AD opteretiti da vade kestenje iz vatre. S druge strane, na taj način mogu da budu užasna mina za vrh Zapada u prvom kolu PO.

 

Biće jaka borba za HCA.

 

Ne znam da li je Denver dao puno ili ne, ali je očigledno da kreću u napad, čekanje na razvoj rukija će se ostaviti za drugi put. Ne znam kako će odlazak Herisa uticati na svlačionicu, to može da bude problematično. Druga opasnost je da Barton ne krene da divlja zbog toga što će definitivno pasti u drugi plan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

Ma neće biti u problemu ako se tada vrati. Ja sam ovo računao u slučaju ove pesimističnije prognoze, da to bude oko 10. maja.

 

Denveru se svakako otvara napad na 4. mesto.

Pa napisao si da im se može desiti da izgube 14/15 narednih mečeva. Tih 15 utakmica pada do 24 aprila što je bliže Mikijevom očekivanju nego tvom od 10.5. Ako se vrate u maju, ostaje im borba kroz plej in (na veliku radost konkurenata u plej inu). Osim ako ne polude u međuvremenu.

 

Otvara se i Denveru i Portlandu, a ko zna, možda i Dalasu.

Link to comment
Share on other sites

[mention=488]realno *w[/mention] navijam da Denver bude u top 4, i to sto vise zbog MVP-ja Jokicu.
 
Sad su umesto Embiida i Lebrona krenuli sa kampanjom oko Hardena. Bas bas jebeno ce mu biti uzeti to priznanje
Ubacuju i Lillarda u priču.
Kontam da će se Jokara tu najmanje iznervirati kad mu otmu titulu, dok će ostatak Srbije da grmi
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

U vezi LAL, posto je HCA nikad manje vazan, najbitnije im je da sacuvaju AD-a, da se ne zeznu kao GSW sa Durantom (doduse to je vec bio skoro kraj, bilo je all in), bolje krenuti sa najgore pozicije u PO sa 100% spremnim LBJom i ADom. Doduse, najmanje volim LAL, nadam se neosvajanju ove godine 😄

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Pa napisao si da im se može desiti da izgube 14/15 narednih mečeva. Tih 15 utakmica pada do 24 aprila što je bliže Mikijevom očekivanju nego tvom od 10.5. Ako se vrate u maju, ostaje im borba kroz plej in (na veliku radost konkurenata u plej inu). Osim ako ne polude u međuvremenu.

 

Otvara se i Denveru i Portlandu, a ko zna, možda i Dalasu.

 

Mislio sam 14/15 nakon ova dva lakša meča koja imaju kući. Ta dva  + Milvoki + ta serija gostovanja, to se završava valjda 29. aprila.

 

Posle toga imaju lakši raspored, samo Lebron da se vrati, biće mirni.

 

Ali kontam preko 5-6. mesta ne mogu, i to ako se ovi vrate ranije. A naravno dosta zavisi i od Denvera, Portlanda i Dalasa.

ps. nesretna Juta će dominirati celu reg. sezonu, na kraju će im doći LBJ i AD u prvom kolu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Barkley#34 said:

Mnogo je važnije da nastavi da igra na tom nivou, u RS i PO, a ako ga se sete-sete.

Ovo je istorijska sansa da neko sa ovih prostora uzme MVP i volio bih da to bude bas Jokic mada i Doncic ako ovako nastavi ce biti narednih godina u prici ali opet vise sam za to da Jojic uzme jer stvarno zasluzuje. Malo i saigraci i trener da ga poguraju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, realno *w said:

ps. nesretna Juta će dominirati celu reg. sezonu, na kraju će im doći LBJ i AD u prvom kolu.

Da, bre, to i ja kažem, kome god sa vrha da se pojave u prvom kolu biće im kao da je pao sneg u junu. :classic_biggrin:

 

13 minutes ago, Miki28 said:

Ovo je istorijska sansa da neko sa ovih prostora uzme MVP

Uzeo Janis i to dvaput. :classic_biggrin: I on je sa ovih prostora. The Balkans rules. 💪

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Darko said:

Harris je itekako koristan kada je zdrav - ali u tome je problem, stalno je povređen. Drago mi je da je doveden Gordon mada delimično delim mišljenje, čini mi se da je dato isuviše mnogo za njega:

1) RJ Hampton mi se dojmio, mislim da ima budućnost u ligi

2) Taj pik prve runde možda i bude nešto

3) Harris je koristan i zahvalan igrač, ako se bude oporavio do doigravanja pomogao bi Nuggetsima

 

U svakom slučaju, stvarno se nadam se će Barton na klupu zajedno sa Millsap-om. Gordon na trojci i MPJ na četvorci, Barton u nekoj šatro ulozi microwave scorer. 

 

Što se tiče McGee-a, super trejd. Harteenstein jednostavno nije taj nivo. 

 

mislim da se tu zaboravlja da ni gordon nije bas najzdraviji i najpouzdaniji igrac u ligi. ima i on istoriju sitnih povreda i izostanaka.

 

 

3 hours ago, zorex said:

Što se trejdova tiče, Denver je odradio ono što se moglo. Kad sam video da za sledeću sezonu Gordon ima 4 miliona manju platu od Herisa, trejd je no brainer. Geri je propao šuterski, opak je defanzivac, ali nizak i neupotrebljiv protiv aždaja na krilu na Zapadu. Još je i konstantno povredjen. Pik ima top 5 protekciju u '25, '26 i '27, a na poziciji Hemptona im ne nedostaje igrača. Stvarno nisu puno dali. Što je neko spomenuo, atletičnost Gordona će im mnogo doneti, ako prihvati da u ozbiljnoj ekipi ne može da bude druga opcija, mogu opet da naprave nešto u plejofu. Džavejl je koretno pojačanje, treba ti klasičan rezervni centar za dobar broj ekipa na Zapadu. Svakako se ne plaše Jute i Finiksa, Lejkersi su povređeni, Klipersi su Klipersi. Imaš šansu da ideš do kraja.

 

Majami skuplja olinjale ojebine, i jedva da čekam da vidim Oladipa za mesec i po dana kako šuri, Lamarkusa kako trpa i tako dalje. Rajli se opasno preigrao poslednjih par sezona sa davanjem ogromnih ugovora totalnim slepcima, a user u prošlogodišnjem plejofu mu je malo pomutio vid o vrednosti pojedinih igrača u rosteru. Ako ti je Tajler Hero bio kamen spoticanja da dovedeš Hardena, onda bi trebalo da planiraš lagano penziju. Tajler Hero šutira trojke slabije od Vestbruka. Ali, opet su se nakrcali veteranima, neutralisali promašaje sa Bredlijem i Harklesom i biće bolji kad bude trebalo.

 

Čikago, ući će u plejof, ali to je otprilike to. Vučević menja jednu situaciju gde je večito osmi drugom. Boston standardno ono njihovo. Uživam kako all star dvojac vuče ekipu ka plej-in turniru, Furnije će pomoći u tom poduhvatu. Portlandov trejd mi je najmanje jasan. Smrdi mi na čisto finansijsku odluku, jer ne žele da plate Trenta na leto. Po meni glupost, Norman nije puno bolji, a isto tako će verovatno biti FA. Filadelfija poslednja u nizu uzela leš Džordž Hila, dokle više.

 

george hill ce biti odlicno pojacanje ako samo bude na nivou iz milwaukeeja. 40% trojke i pokoja asistencija, sve sa klupe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...