Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Pa ne bi pristao na buyout i ovde da dodje za minimalac da nije spreman na kompromise u vidu minutaze.

 

  Svi znamo da je Voegel trener koji ume da se prilagodi i da je sposoban da iskoristi svakog igraca sa rostera u PO. Gledali smo prilagodjavanja gotovo u svakoj seriji, a pod kosem sad imamo veliki versatiliti.

 

  Svakako ne mozemo suterski da ispariramo Bruklinu i Klipersima, ali zato mozemo da ih sabijemo pod kosem, pohvatamo dosta off skokova, igramo jacu odbranu... 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Magia said:

Ma dobro naravno da je Drummond dobar igrac i da bi svakom timu koristio, ali kako ce onda izgledati minutaza? Mislite li da ce moci da budu svi zadovoljni s obzirom da su sva trojica odlicni centri.

 

Da li si ti pogledao 1 utakmicu pre povrede AD i LbJ-a?  AD na 4 je blasfemija za košarku,  kada u petorci imas LbJ. Konstantno su ga izvlacili , nije bio prisutan na skoku, zastita obruca i reketa sa Gasolom na 5 bukvalno nepostojeca...  

 

LAL je pre svega potreban konstantan suter za 3 , sa solidnom odbranom , neko ko pokriva 2-3... Nema sanse da dolaskom Drumm-a svi dobiju minute, Gasol je visak,  non faktor...

 

 

Link to comment
Share on other sites

kakav hejt je navukao brooklyn zbog dva vec skoro penzionera. 

nisu uradili nista lose, cak su po meni imali bolje opcije, ali na kraju nije njihova krivica sto svi zele igrati za njih. 

tacnije, zbog odlicnog rada fransize u prethodnih par sezona su i dosli do situacije da imaju tri superstara. trebali su da jasu allena, dinwiddiea i leverta jos deset godina? nisu svi curry, green i thompson pa da mozes to da izvedes. 

 

pljuju te ako draftujes lose, pljuju te ako draftujes dobro i to pretvoris u najbolje igrace, ne mozes ugoditi nba fanovima. 

 

a najveci apsurd u svemu sto sada zbog toga treba zaliti lakerse jer ima jos jedna ekipa u ligi gde bivse zvezde zele igrati za minimalac.

kao da se situacija davis nije desila pre osamnaest meseci. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Odlaskom Lamarkusa u Netse i Andrea u LAL, iskristalisala su se 2 ocigledna favorita za titulu (*ukoliko budu zdravi naravno).

E, sad, ko realno moze da im parira na 4 dobijene?!?!

Klipersi ne-previse zive od suta + PG-13 play-off mode, 76ersi su mi ofanzivno pretanki za plej-of tekme, Baksi mi sa Janisom deluju procitano, Bostonov dvojac mi je premlad, a u Kembu i Furnijea u plej-ofu nemam poverenja. Sunsi igraju sjajno, ali ni u ludilu ne mogu na 4.

Mozda Heat, mozda Jazz, Nugetsi sa Aronom i Jamalom, sve mi deluje sumnjivo za ovakav poduhvat.

Edited by leki bg
Slovne greske
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Miki28 said:

Za Jokica nema gore ekipe od Lejkersa ako dovedu Drummonda. Marc, Drummond, Harrell, Dejvis da ga umaraju show. Ostavlja to posledice u plejof seriji itekako.

 

Good fit for the Lakers. We'll see them use different frontcourts depending on what the series demands: Davis at the 5 for versatility, Gasol for spacing, Harrell for scoring, Drummond for rebounding. Against a big body, Drummond fills a need. LA has major lineup versatility.

Jeste, nijedna ekipa ga ne cuva kao sto to umeju Lejkersi. Sreder ce Dzamala da pokrije. Mene samo nervira sto nista nisu uradili na dedlajnu, bilo je dostupno dosta sutera, Pauel, Ros itd. Mislim da THT nije toliko vredan igrac, ako se vec juri titula po svaku cenu, a svejedno na leto dolazi na naplatu i to mi je uzasno iritantna odluka da ga nisu trejdovali. Prosle godine su imali makar Denija koji jeste bio raspad, ali se bar nesto moglo i ocekivati od suta, ovako sada ostaje samo KCP koji je prosecan suter.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Koje sr#nje 

 

Mitchell Robinson (broken right foot) will not return to Saturday's game against the Bucks. 

This is just brutal news for Robinson, who suffered the injury during the first quarter. Having just recently returned form a broken right wrist, he went down with a sprained left ankle during his first game back.

 

 

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, gggggggg said:

kakav hejt je navukao brooklyn zbog dva vec skoro penzionera. 

nisu uradili nista lose, cak su po meni imali bolje opcije, ali na kraju nije njihova krivica sto svi zele igrati za njih. 

tacnije, zbog odlicnog rada fransize u prethodnih par sezona su i dosli do situacije da imaju tri superstara. trebali su da jasu allena, dinwiddiea i leverta jos deset godina? nisu svi curry, green i thompson pa da mozes to da izvedes. 

 

pljuju te ako draftujes lose, pljuju te ako draftujes dobro i to pretvoris u najbolje igrace, ne mozes ugoditi nba fanovima. 

 

a najveci apsurd u svemu sto sada zbog toga treba zaliti lakerse jer ima jos jedna ekipa u ligi gde bivse zvezde zele igrati za minimalac.

kao da se situacija davis nije desila pre osamnaest meseci. 

 

Navukao je hejt degenetive Lakers fanova koji odmah smatraju da nesto nije uredu ako Lebron nema 3 puta jacu ekipu od konkurencije.

 

Ali ovo zaista prevazilali sve granice, ozbiljan problem za ligu jer sve polako pocinje da gubi smisao.

 

Postavlja pitanje koji ce ti qrac vrhunski trener, GM,strucni stab? 

 

Mislim da je jednostavniji put da zaposlih bracu, tetke i striceve najboljih igraca lige, postavih crnog trenera i pola LGBT zajednice kao pomocnike, izdas proglas da igraci mogu da treniraju kad hoce, igraju utakmice koje hoce , rade sta hoce itd, itd....

 

Sve sto treba da imas je konstantno prazan salery cap i cekas kada ce 2-3 super stara da se okume za vreme all star breaka i nakon toga dovuku jos 5-6 vrunskih igraca na konto sto su kao postali contenderi preko noci i cao...

 

Ne znam stvarno kako se osecaju fransize kao Denver, Memfis svojevremeno, Juta da ne nabrajam dalje kojima uvek fali mali deo mozika da idu do kraja i nakon 5-6 godina lutanja, vodjenja racuna o svakom piku, ugovoru,  udaraju u ledinu i sve se raspada.

 

Dok likovi kao Durant,Lebron, Harden, Irving i slicni kreiraju narativ kakav im odgovara iz mesta u mesto, bacaju GM pod voz, milione pikova koriste za svoje sebicne potrebe i pored svega ako ne postignu zacrtane ciljeve i cele fransize su spremni da bace kao iskoriscen kurton i nastave dalje...

  • Like 11
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@delgadoMa zabole me za tu placipiquuu totalno nebitan lik.

 

Nego ovaj vasar stvarno postaje odvratan. 

 

Postaje vec standard da 3-4 contender ekipe dodaju jos po 2 granica all star igraca na rostere koji su ionako vec dosta ispred.

 

Nekada si titulu osvajao tako sto ti petorku zaokruzuje i u uglu cuci neki Solomon Hill gde se molis bogu da mu se namesti da moze da pogodi sut sa vremena na vreme da ne igras bas sa igracem manjem.

 

Sada je normalno da ti 6. i 7. igrac sa klupe budu LMA i Griffin...

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Za to se slazem, nema sta. Nekad je jedan Battier bio prevaga, i bilo je kvalitet bolje koncentrisan... Al jbg, moderni narativi, prvi je BOSTON poceo sa tim,  not King...

 

 Bucksi se dobro drze sa ovim anonimusima, ne sme NY da prospe ovo...  

 

 edit : Burks manje-vise resio trojkom na minut i po do kraja, posle jedna dobra defanzivna reakcija RJ-a, tap sa ledja na 40s do kraja.. 

 

  

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Moralo bi da se uvede neko pravilo za bajaute jer to očigledno urušava ligu. Npr. da igrač posle bajauta u tekućoj godini u novi tim ulazi sa kap spejsom iz prethodnog bez obzira na novu platu, a da mu se novi ugovor računa tek od sledeće godine.

Sad uz Lejkerse mrzim i Netse, bukvalno da navijaš za bilo koga protiv njih

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, LordOfTerror said:

 

Navukao je hejt degenetive Lakers fanova koji odmah smatraju da nesto nije uredu ako Lebron nema 3 puta jacu ekipu od konkurencije.

 

Ali ovo zaista prevazilali sve granice, ozbiljan problem za ligu jer sve polako pocinje da gubi smisao.

 

Postavlja pitanje koji ce ti qrac vrhunski trener, GM,strucni stab? 

 

Mislim da je jednostavniji put da zaposlih bracu, tetke i striceve najboljih igraca lige, postavih crnog trenera i pola LGBT zajednice kao pomocnike, izdas proglas da igraci mogu da treniraju kad hoce, igraju utakmice koje hoce , rade sta hoce itd, itd....

 

Sve sto treba da imas je konstantno prazan salery cap i cekas kada ce 2-3 super stara da se okume za vreme all star breaka i nakon toga dovuku jos 5-6 vrunskih igraca na konto sto su kao postali contenderi preko noci i cao...

 

Ne znam stvarno kako se osecaju fransize kao Denver, Memfis svojevremeno, Juta da ne nabrajam dalje kojima uvek fali mali deo mozika da idu do kraja i nakon 5-6 godina lutanja, vodjenja racuna o svakom piku, ugovoru,  udaraju u ledinu i sve se raspada.

 

Dok likovi kao Durant,Lebron, Harden, Irving i slicni kreiraju narativ kakav im odgovara iz mesta u mesto, bacaju GM pod voz, milione pikova koriste za svoje sebicne potrebe i pored svega ako ne postignu zacrtane ciljeve i cele fransize su spremni da bace kao iskoriscen kurton i nastave dalje...

 

Sve osim bolda je za and1 - 1) ta prica sa afroamerik populacijom je isuvise kompleksna i osetljiva da bi se banalizovala 'postavljanjem crnog trenera' 2) stvarno ne znam kakve veze sad lgbt populacija ima sa opisanim problemima u funkcionisanju i potencijalnom obesmisljavanju lige kao takve u svetlu svega iznetog u ostatku posta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...