Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 hours ago, Miki28 said:

@delgado vcrs protiv starih rivala, Nugetlija?😁 kakva su ocekivanja?

 

 Ocekivanja su da necu pogledati ni minut utakmice jer se sljaka jako od 9 trasu, i da cu verovatno pljuvati menadzment sto su oterali Dwightella a doveli MGasola jer ce Jokic da razguzi Cizburgera 😄  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Denveru imho užasno nedostaje jedan igrač tipa Plumija, kapiram da je on jako potcenjen iz prošlogodišnjih ekipa. Čvrst, jaki blokovi, banging pod košem, ide samo na kucanje, ume i da doda sasvim pristojno. Ne znam kakvo je stanje sa Bejnsom, video sam da su ga GSW fenovi prizivali, ali mislim da bi legao i Nuggetsima samo tako. Generalno imam utisak da se centri, odnosno treneri, još uvek nisu snašli sa novom (neću da kažem Stefovom, ali da i Dantonijevom) košarkom, kada su proterali skoro sve centre iz lige i ostavili samo samoprozvane jednoroge (očekujem da i Ajton postane jednorog uskoro) ili potpune panjeve koji imaju brz lateralni futverk - današnji basket skroz ima prostora za solidne, ne preterano talentovane centre koji mogu da izađu na tricu, imaju bar 25% za tri (ovo svako može da navežba) i spremni su i kadri da se dobro biju pod košem... Paradoksalno jedan Zaza Pačulija je poslednje dve sezone bio relativno bitan igrač rotacije sa 15tak minuta u igri baš u ekipi koja je ukinula njegovu poziciju...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, delgado said:

 

 Ocekivanja su da necu pogledati ni minut utakmice jer se sljaka jako od 9 trasu, i da cu verovatno pljuvati menadzment sto su oterali Dwightella a doveli MGasola jer ce Jokic da razguzi Cizburgera 😄  

Pokajaces se zbog tih rijeci posle plejofa ali dobro😁

Samo radi delgi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, đubrivo. said:

 

vidi dare care, i meni boluje patka za 63% upisa koji počinju i završavaju se sa "kako je glup xy igrač, franšiza ili fo" obično na nivou onelinera bez ikakvog promisljanja, pa ne serem ljudima na temu. 

 

izvoli preskoči ili još bolje, napiši nešto što je u tvojoj sferi interesovanja, ja sam verovatno rad da popričamo o tome ako neće niko drugi. 

Ma sve 5. Samo ne vidim da neko drugi postuje 5-6 članaka za redom o istom igraču.

 

Tako nemoj da si uvređena mlada 😉

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Darko said:

Ma sve 5. Samo ne vidim da neko drugi postuje 5-6 artikla za redom o istom igraču.

 

Tako nemoj da si uvređena mlada 😉

 

a šta si ti u celoj priči, vickasti mladoženja? stvarno ovo sve prelazi granice ikakvog ukusa, pa kad krenem da se ponašam kao uvređena mlada sa dvocevkom koju random nabijam u časne srbske domaćine, nemojte se zgrazavati. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barkley#34 said:

Od francuske sobarice do uvređene mlade. :s_d:

Ma Uini ne može da mi oprosti što sam mu upropastio otvaranje NBA teme za novu sezonu pre par godina. Pretpostavljam da ima vudu lutku po Boratovom izgledu

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, đubrivo. said:

 

aktuelni 3pts% u ligi je .368%, što je najbolji procenat u poslednjih 20 godina pa verovatno i ikada. pogotovo ako se uzme u obzir broj pokušaja.

 

E ovo sam baš ovih dana htio da pogledam, da li još uvijek pije vodu ona priča o boljem fokusu igrača kada nema publike i toj naviknutosti na prazne trening hale. Kapiram da će do kraja sezona biti sasvim dovoljan uzorak da se izvuku neki jasniji zaključci po tom pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...