Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kakvi upisi, samo da se dokazu neke prethodne tvrdnje.

Kao da ne znate koliko je bitan rad nogu za stabilan šut. Videli ste Hardena kako se raspao u šutu pokušavajući da igra nezalečen. Da je regularni deo sezone, ne bi Bogdan primirisao parketu, nego sad svi idu all in.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, AgroLaki said:

Kakvi upisi, samo da se dokazu neke prethodne tvrdnje.

Kao da ne znate koliko je bitan rad nogu za stabilan šut. Videli ste Hardena kako se raspao u šutu pokušavajući da igra nezalečen. Da je regularni deo sezone, ne bi Bogdan primirisao parketu, nego sad svi idu all in.

 

Boxscore navijaci, to im je vrhunac pracenja kosarke.:default_coffee:

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

billups je sada i zvanično trener blazersa a ljudi u 21. veku u nekim krajevima istog, zamisli, ne žele da imaju ništa sa osobom koja ima ovakvu priču iza sebe, bilo da je osuđena ili jok. ne pada mi na pamet da objašnjavam ovakve stvari ovde na topiku ili forumu, obično se isplačem u sebi nakon toga. koga zanima, ima da čekira ovde

https://twitter.com/EricG_NBA/status/1401050959976009728

https://www.reddit.com/r/ripcity/comments/nvkt1h/a_deep_dive_into_the_rape_accusation_against/

 

ono što je važno je da su fanovi odlepili, čekirali lilarda na društvenim mrežama a on eksplicitno rekao da nije imao pojma za ovo.

 

pošto blazersi svejedno uzimaju bilapsa, rekao bih da je ovo sada solidan potencijal za lilardov ultimatum da hoće napolje a pitanje je ko će od ozbiljnijih igrača želeti tj pristati da ide u suprotnom smeru.

 

dosta glup potez portlanda, ovo bi moglo baš da uzdrma franšizu.

edit typo

 

 

Da, ja sam ispratila tvitove u kojima je Dame tagovan i taj na koji je odgovorio nekome od navijača... Oni su sad u fazonu "that's on Dame". Znaš kako, ne verujem da će zbog ovoga postaviti ultimatum za trejd, ne posle svih ovih godina. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Crni said:

Dobra tandzara nikad ne izdaje,a Bogijeva zaribala kad je pocela da se igra ozbiljna kosarka u plejofu. Dao je 37 poena na poslednjih 6 utakmica, presiromasno. A mladji biti nece, niti brzi...

Jesi li upravo rekao uiniju da protiv Niksa Atlanta nije igrala ozbiljnu PO košarku? :classic_ohmy:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, DameTime said:

 Znaš kako, ne verujem da će zbog ovoga postaviti ultimatum za trejd, ne posle svih ovih godina. 

 

možda i neće. zavisi kako gleda na te neke bazične životne stavke.

mislim, fakat je da ga ne bi promovisali u HCa da dame nije okej. opet, onda je u prepisci sa navijačima PRovski rekao da ne može da podrži takve stvari a zapravo ga legalistički zabole pimpek jer nije osuđen  ( :

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Previse je za Atlantu da istrpe ovako slabu produkciju od Bogdana u seriji, jednostavno im je potreban da nesto odigra a on iako se trudi ne moze. Mozda da ga pomjere na klupu da igra Galo od pocetka ne bi li mu malo olaksali al opet ogranicen je dosta tom povredom.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 Naravno da ne može javno napisati da je ok sa tim optužbama... 

 

znam ali nije kao da će nekoga preveslati na temu. u svakom slučaju, za mene je on prilično ciao kao ljudsko biće ako se ispostavi tako nekako ceo narativ.

Link to comment
Share on other sites

Šta znam, ja ga (Dejma) previše poštujem zbog svega što je do sada pokazao van terena (mislim na ljudske osobine), da bih tako lako osudila ne znajući pozadinu priče. Ni o procesu angažovanja kako je tekao, ni o toj priči sa Bilupsom. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, DameTime said:

Šta znam, ja ga (Dejma) previše poštujem zbog svega što je do sada pokazao van terena (mislim na ljudske osobine), da bih tako lako osudila ne znajući pozadinu priče. Ni o procesu angažovanja kako je tekao, ni o toj priči sa Bilupsom. 

 

oko toga da li je bilaps silovao tu devojku nema naročite dileme, osim ako ne želimo da pređemo na teritoriju tipa, šta je uopšte stvarno u životu i da li su aboridžini u pravu kada smatraju da je život zapravo san jednog (ili više) delfina.

Link to comment
Share on other sites

Kakvu povredu zapravo vuče Bogdan, jel ima neki detalj? Ne znam zašto su se trigerovali branioci Bogdana, ja sam prvi koji ga obožavam kao igrača ali de facto igra grozno u poslednje vreme. Svestan sam da ga povreda možda ometa oko nekih kompleksnijih radnji ali on ovde baca cigle iz potpuno otvorenih pozicija. 

 

Ovo oko Billupsa je baš eskaliralo, nisam čuo za priču dok uini nije pomenuo. Pa da je iz zenice trenerskog oka ispao (a ne da je trener početnik), ovo je jako problematično za franšizu koja bi mu dala ugovor. Ne smem ni da zamislim šta bi bilo da je recimo belac a da je alleged žrtva crna, ne bi smeo da napusti kuću a ne da bude trener NBA ekipe. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Devil In My Pants said:

Bogdan se samo vratio u svoje choke momenat kad treba..

Kao onomad sa clutch trojkom protiv Filadelfije, dok je bio zdrav. 

 

Iskreno se nadam da ce ohladiti od reprezentacije ovog leta, ne treba da se cima za srbende koje ce da ga pljuju cim stignu.

 

@Chaos Is Me Sore knee. Nije u vezi sa onom frakturom koju je imao, ali je u pitanju isto koleno, tako da ne bi ni trebalo da igra. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, oubrevo. said:

 

oko toga da li je bilaps silovao tu devojku nema naročite dileme, osim ako ne želimo da pređemo na teritoriju tipa, šta je uopšte stvarno u životu i da li su aboridžini u pravu kada smatraju da je život zapravo san jednog (ili više) delfina.

Ovo je jako delikatna tema... Šta god napišem kajaću se. Sve stoji što kažeš, samo je malo licemerno jer je čovek mesecima asistent u Klipanima, godinama posle tog događaja je igrao u ligi i to se nije spominjalo. Takođe smo licemerni jer i Kobi je imao optužbu tog tipa, pa to nikog nije sprečilo da ga smatra jednim od najboljih svih vremena i HoF članom... Ako će već ovakve stvari u biografiji biti prepreka za dalju karijeru, onda bi to trebalo da važi za sve. Cancelovati sve igrače sa takvim mrljama u karijeri. Also, veliki broj nas nije imao pojma o ovome dok nije isplivalo na tviteru, a bilo je već kasno...

 

Inače, da su zaposlili Beki Hemon bili bi komentari da su "too woke", liberalni lobi da žena trenira NBA ekipu itd. A Kid je otišao u Dalas, mada bolje što nije on angažovan. Svijetu se ne može ugoditi. Sad je taknuto-maknuto, dobio je ugovor, bar da vidimo šta će uraditi. Nisam sigurna koliko će dugo ovo biti problem franšizi, jer je navijačko telo podeljeno, ali rekla bih da Ameri imaju kraće pamćenje čak i od nas. :)

Edited by DameTime
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Ovo je jako delikatna tema... Šta god napišem kajaću se. Sve stoji što kažeš, samo je malo licemerno jer je čovek mesecima asistent u Klipanima, godinama posle tog događaja je igrao u ligi i to se nije spominjalo. Takođe smo licemerni jer i Kobi je imao optužbu tog tipa, pa to nikog nije sprečilo da ga smatra jednim od najboljih svih vremena i HoF članom... Ako će već ovakve stvari u biografiji biti prepreka za dalju karijeru, onda bi to trebalo da važi za sve. Cancelovati sve igrače sa takvim mrljama u karijeri.

 

Inače, da su zaposlili Beki Hemon bili bi komentari da su "too woke", liberalni lobi da žena trenira NBA ekipu itd. A Kid je otišao u Dalas, mada bolje što nije on angažovan. Svijetu se ne može ugoditi. Sad je taknuto-maknuto, dobio je ugovor, bar da vidimo šta će uraditi. Nisam sigurna koliko će dugo ovo biti problem franšizi, jer je navijačko telo podeljeno, ali rekla bih da Ameri imaju kraće pamćenje čak i od nas. 🙂

 

ja sam lično prvi put čuo za ovo pre par dana, kada je krenula priča oko svega toga. verujem i mnogi drugi, što nije nikakvo opravdanje za franšize i kompanije koje su ga zapošljavale.

 

naravno da treba odjebati svakoga za koga je očigledno da je tako nešto napravio. to što u prošlosti nije bilo tako, ne znači da sada zauvek treba tolerisati takve gnusobe.

 

ovo poređenje sa beki "too woke" hammon ne kapiram, pošto nije ovde dilema da li zaposliti trenera koji misli da je ženi mesto pored šporeta (on da trenira, onda da rađa!) ili liberalnog ženskog trenera, već nešto potpuno drugo. slavnog igrača koji se izvukao sa jednim od težih i gnusnijih krivičmih dela, zato što je slavan i važan za kompaniju.

 

na kraju krajeva, potpuno je nebitno kako će proći franšiza nekog milijardera, makar iz mog ugla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni kao laiku deluje da se to znalo u odredjenim kosarkaskim krugovima. Taj incident se desio 1997, dok je bio ruki u Bostonu. Za taj incident se vec tada proculo zbog cega je bio trejdovan pola godine kasnije u Toronto, pa u Denver. On je zbog toga izgubio prvih 5-6 godina igracke karijere, bio je treci pik na tom draftu. Do Detroita se komotno mogao smatrati bustom, na kraju je ispalo da ga je samo taj sporiji start kostao bolje karijere. Sigurno je svaki tim za koji je on igrao znao za tu mrlju, a i odredjeni deo navijaca. Jedina stvar koja mi smeta u celoj prici je sto se sada pokrenula ova prica, samo odjednom se desio taj trenutak da se izvadi fascikla iz fioke. Kao progledali smo ti kroz prste dok si bio igrac jer si za to platio cenu, ali zato ako kasnije iskocis tvoj prljavi ves dolazi do sire publike.

 

Koliko stvari nam promicu zato sto neki igrac po ''pravilima'', a zato Bilaps ce vise da nastrada od njih iako sigurno ima bivsih igraca sa debljim dosijeom.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uh, kažem ovih dana sam čitala komentare i tvitove koji su na fazon zašto bi zapošljavali ženskog trenera NBA ekipe, da je to liberalni lobi i sl. Zato sam navela, u smislu svemu bi se našla mana, kad se hoće. Što se mene tiče najbitniji su rezultati i sposobnosti, mislim da je Hamon sa te strane bila više nego legitiman kandidat jer je dugo pored Popoviča u Spursima "pekla zanat".

 

Ovo o čemu ti i ja sad debatujemo je nešto što bi važilo u nekoj utopiji. U idealnom svetu, on ne bi dobio ni prvi angažman, ni ovaj poslednji, niti bi prošlo ovoliko godina da je to bilo zataškano. U idealnom svetu mu Portland ne bi dao ugovor, imali su sasvim dovoljno vremena da mu kažu: žao nam je, ti nisi ono što mi tražimo. U toj utopiji, niko sa takvim optužbama iza sebe ne bi dobijao takve angažmane. Ali jbg, ne živimo u takvom svetu... 

 

I da, upravo ovo što je @Ta'verennapisao, i meni smeta što je to sada izvučeno i upotrebljeno a tolike godine je blejalo u nekoj "fioci", prvenstveno jer utiče (negativno) na tim koji ja podržavam...

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...