Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

1 minute ago, đubrivo. said:

@stefan81888svaka cast za blok nite sinoc. kad sam video dvojac iz grupe zeleni goblini sve mi je bilo jasno

 

solidno si i birao sa FA, zasluzena mini-pobeda

 

Hvala, samo tako sam i mogao da okrenem sinoć. I Kemba dodao blokade, pogledala me tu malo sreća. Znao sam da gubim poene ali sačuvao nekako PPM. 

 

Nisam loše prošao, imao si više minuta i mečeva, puna kapa je ovo. 

 

Pošto ne voliš finoću posle duela, eto čestitke na borbi i sve najgore u nastavku sezone (osim povreda naravno). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko god me juce nije htelo na fantaziju, na kladionici me je htelo na NBA igrace, izasao sam 30k dinara al opet sam tuzan i nezadovoljan jer da sam odigrao sve igrace sve koje sam hteo mogao sam 10 miliona sa 500 dindzi da uzmem jer je bukvalno sve sto sam mislio izaslo, znas kad ce da namesti ovakava situacija za ovako velike pare opet:classic_sad: Vise detalja uskoro , mora da idem do prodavnice da vidim kako  ide oko garancije za tv , crko mi tv, otisao mu ekran, pa cu posle o detaljima tiketa i sta je moglo hos da se igra.

 

Mnogo sam se skenjao zbog toga,

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

Cestitke Haose, imao si na kraju i dosta srece, da umesto Peta uzeo DJ imao bi barem sl.bacanja i of.skokove.  Neverovatno, stl nereseno, trojke za jednu ( DJ sutirao 0/5 trojke), ofanzivni skokovi nereseno,  sl bacanja izgubljena za pola procenta ( Pet 4/4 sutirao  i to bi bila pobeda u sl.bacanjima). blk izgubljene i  ako sam imao predonst od 3 blokade i 4 igraca koji obicno udaraju blokade, danas svi zajedno 0 blokada, DD izgubljen za 1, Horfordu falila 2 skoka za DD.

 

Sve u svemu Makso idemo zajedno u B ligu.

 

P.S FG izgubljen zadnji dan zato sto su DR i Lu sutirali nogama , a ne rukama , 1/8 i 2/11, ukupno 3/19 :krstipd4::classic_ninja:

 

Ja sam rizikovao i bacio Monka da bih imao igrača više u Pritchardu, na kraju to nije bilo ni bitno. KAT izdominirao, Danny Green 5 ukradenih wow (zato ga i držim jer je korektan u hustle kategorijama), jesam imao sreće sinoć koliko nisam imao prethodne večeri kad su moji šutirali grozno iz igre, a tebi fuckin Dieng doneo šansu. Vodio sam cele nedelje i bilo bi baš bezveze da sam pukao jer su mi mnoge utakmice odložene plus povreda Jruea koji je jako dobar cele sezone i Brooksa. Na kraju sam možda dobio previsokim rezultatom al jbga, to je fantasy. Bratina Lue pogurao priču, a Rose je uvek užasan u FG% plus slabo daje trojke.

 

Mislim da ćeš da se izvučeš ako se Drummond reaktivira, njegov učinak ipak ne mogu da pokriju ovi sa FA.

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Magia said:

Cestitke @Miskooo

Izgubio sam off skokove za 1, asistencije za 4, blokade za 2 i PPM za 0.007.

Malo je reci da je moglo bolje.

 

A sad 3 nedelje protiv dva najbolja tima, bice mucenja - ukoliko me oderu eto mene u borbi za opstanak

 

Koliko nisam imao srece sa izostancima (Lauri 3x, Marej 3x, Embid 1x, Drejmond 1x, pa ajde i Bulok 1x), toliko sam je imao u konacnom stanju. Svakako je moglo i bolje i gore.

Link to comment
Share on other sites

Trebala mi je ova pobeda, imao sam srecu da je Begli dao trojku na kraju i doneo kategoriju. Izasao sam iz zone ispadanja, mada mislim da ce Stefi da me vrati, Durent i Alen imaju ove nedelje da me pokidaju.

 

Ocekujem u ovoj nedelji, makar 5 kategorija i to ako Stefi bude nasao novu ribu, pa zaboravi na fantazi, samo da se provucem pored ove mnogo jake i ubitacne Stefijeve ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam i u izostancima imao manje srece- Poeltl 3x, Holmes 3x, Markanen duze povredjen, Bryant out za sezonu, znaci maltene cela unutrasnja linija out.

 

A onda jos Beret 1x, TJ Mekonel 1x, Bey 1x..

10 minutes ago, Miskooo said:

 

Koliko nisam imao srece sa izostancima (Lauri 3x, Marej 3x, Embid 1x, Drejmond 1x, pa ajde i Bulok 1x), toliko sam je imao u konacnom stanju. Svakako je moglo i bolje i gore.

 

Mislim da sam i u izostancima imao manje srece- Poeltl 3x, Holmes 3x, Markanen duze povredjen, Bryant out za sezonu, znaci maltene cela unutrasnja linija out.

 

A onda jos Beret 1x, TJ Mekonel 1x, Bey 1x..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Trebala mi je ova pobeda, imao sam srecu da je Begli dao trojku na kraju i doneo kategoriju. Izasao sam iz zone ispadanja, mada mislim da ce Stefi da me vrati, Durent i Alen imaju ove nedelje da me pokidaju.

 

Ocekujem u ovoj nedelji, makar 5 kategorija i to ako Stefi bude nasao novu ribu, pa zaboravi na fantazi, samo da se provucem pored ove mnogo jake i ubitacne Stefijeve ekipe.

 

Od KDa ni traga ni glasa, ali nek si krenuo sa jinxom, ja ću dati sve od sebe da te pošaljem u B ligu. 😄

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, maXa88 said:

Naci kidam!

received_1620591334995534.jpeg

 

Usralo nas za Rendla, u poslednjem minutu dao kos za izlazak. Al opet dodje mi da se roknem jer je moglo da se izadje 10 miliona.

 

A sad gledaj i uci. Takodje trebas da naucis da kad su lepe granice da ne budes spicka ko ja.

 

58777c1370933331.jpg

 

86a8ef1370933333.jpg

 

 

A nisam igrao Ingrama 22.5, Gartlanda 16,5 protiv OKC, Irvinga i Hardena, Kavaia, RJ Baret bio samo 14.5 ja ga ne igram, Tauns igra protiv mene zadnji dan i Niksa nema ko da ga cuva 22.5, T.Jang 26.5. Izadjes 30k i skenjans se nije ti ni do cega jer si mogao 10 milki da izadjes, znas kad ce da se nameste ovakve lepoe granice ponovo i da svi izadju.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Itachi Uchiha said:

sad protiv zvekija stare kajle, on ima vise utakmica, a meni odlazu utakmice

 

ne znam ne znam, nije dobro

 

Lagis za meceve Japi, lepo ces da me razchmaris, al vec sam se nakon  ovog neocekivano ubedljivog poraza od Haosa oprostio od A lige. Ali ponosno cemo da igramo do kraja. A sada Japi sountrack naseg duela.

 

Spoiler

 

 

Potrudicemo se da ti otezamo duel sto vise, voleo bi da mogu da kazem da ces u duelu proci kao protiv Sasukea, al znam da bi to bila laz.

 

Spoiler

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...