Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

18 hours ago, Miskooo said:

 

@Magia Salim se. Izneo sam predlog jer su sve sanse da me nabijes do nedelje nego da zadrzim ovo sad. O necemu vise i ne razmisljam. 😄 A najjace gledam ono vece Embid asistencija do td i psujem ga, kad ono Vestbruk napravio i drugi. Za malo da izjednacim kategoriju. 😂

 

Nikad bolji jinx u zivotu nisam video- od mog ubedljivog vodjstva od 8-5 do gubitka 3 kategorije u jednoj veceri (koje nisu bile blizu) i gubljenja od 5-8 - svaka cast mozes da drzis casove svima nama ostalima :) 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, stefan81888 said:

 

Duel je manje-više rešen i samo je pitanje krajnjeg rezultata ali ti gledaj da okreneš. 😄

 

svaki jinx mora da se zove, nema leba

u pola 3 ujutru javljaju da george i conley igraju i pre tekme im skidaju out

 

ovo samo meni moze da se desi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

moraće bizmark da pošalje ortake sa banjice da prebiju zellera i odigra 40minuta 

 

Ne znam da li Zeler igra, vidim skinuli mu O, nadam se da će da igra. 

 

Dobijaš lagano poene i PPM, moji valjda neće da me prodaju za DD a mogli bi da povuku malo i za blokade mada me ne greje sunce. 

 

Dobijaš ovo iako si me baš častio noćas neubacivanjem Đorđa i Konlija. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Magia said:

 

Nikad bolji jinx u zivotu nisam video- od mog ubedljivog vodjstva od 8-5 do gubitka 3 kategorije u jednoj veceri (koje nisu bile blizu) i gubljenja od 5-8 - svaka cast mozes da drzis casove svima nama ostalima 🙂

Budim se i vidim 7:6, reko koju li sam kategoriju okrenuo. Mislio sam da je 7:6 za tebe. Tek posle 3 minuta vidim da ja vodim. 😄

Okrenuo sam dd i to ocekujem da dobijem jer imam Embida i Jonasa jos po jedan mec. Za ofanzivne skokove sw sibamo, a poene ne verujem da mogu da stignem. Rekao bih da je ostalo reseno vec.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, đubrivo. said:

dokle više jinx, sramota ne stanuje u a ligi 

& nisam te častio, već ne možeš da ubaciš igrače sa IR kada krenu tekme 

 

Koji crni jinx, igra Harden u nedelju, onda PG ima još jednu i Fox 2 a ja imam samo Kembu i ove centre, jesu dobri i ok u PPMu ali bih se pre kladio na ove tvoje skorere. 

 

Samo te 2 kolone da dobiješ, duel je tvoj. 

 

Čuj jinx, najjače da će to što napišem da ću da izgubim učiniti da dobijem meč. 

 

Častio, ne častio, dobićeš i bez 2 meča jer sam truba u ofanzivni kategorijama, posebno bez KDa. 

Link to comment
Share on other sites

Skinuli su Kuzmi, ne znam zašto. Večeras je sve moguće u našem duelu, moji juče kolektivno 30% iz igre. Nasralo te sa Diengom, celo drugo poluvreme garbage time pa je nabio brojke. Povređeni mi Holiday i Brooks, Wall samo jednu utakmicu zbog odlaganja. Ako dobijem duel biće to podvig kao Zvezda u kupu. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Dies at the End said:

Zbog cega li sam ja jutros pokupio Nwambu kada nema utakmicu danas :smiley26:

 

zato što će ti potencijalno na duže staze doneti berićet. ja sam se ozbiljno razmišljao da ga pokupim i da izgubim duel ove nedelje ali mi je upao bizmark kao opcija pa ću ga sačekati da vidim da li ima 20ak minuta u tekmama koje dolaze.

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti ja ovu mobile aplikaciju, svaki put kad uđem imam lošiji skor nego što sam imao, nešto mi retroaktivno krate statistiku. Plus svako veče imam neku utakmicu manje. Mora Towns da odigra neku monstruoznu utakmicu večeras da bih pretekao, ako je uopšte sposoban za to nakon svega. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Chaos Is Me said:

Jebem ti ja ovu mobile aplikaciju, svaki put kad uđem imam lošiji skor nego što sam imao, nešto mi retroaktivno krate statistiku. Plus svako veče imam neku utakmicu manje. Mora Towns da odigra neku monstruoznu utakmicu večeras da bih pretekao, ako je uopšte sposoban za to nakon svega. 

 

Kvalitetan jinx svaka cast. Zems jebi se uze mi Lija.Nije ti bio dovoljan DSJ. B ligo here we come.

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Haose, imao si na kraju i dosta srece, da umesto Peta uzeo DJ imao bi barem sl.bacanja i of.skokove.  Neverovatno, stl nereseno, trojke za jednu ( DJ sutirao 0/5 trojke), ofanzivni skokovi nereseno,  sl bacanja izgubljena za pola procenta ( Pet 4/4 sutirao  i to bi bila pobeda u sl.bacanjima). blk izgubljene i  ako sam imao predonst od 3 blokade i 4 igraca koji obicno udaraju blokade, danas svi zajedno 0 blokada, DD izgubljen za 1, Horfordu falila 2 skoka za DD.

 

Sve u svemu Makso idemo zajedno u B ligu.

 

P.S FG izgubljen zadnji dan zato sto su DR i Lu sutirali nogama , a ne rukama , 1/8 i 2/11, ukupno 3/19 :krstipd4::classic_ninja:

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...