Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Ne znam da li bih dao Stjuarta za Dramonda, a ne jos i prvog pika. Dramond lagano moze biti trejdovan i 25. marta na dedlajnu.

 

Uzgred, ja jos ne znam ni zasto Dramond ima out, nije povredjen,a nije ni u Kovid protokolu. ESPN, veliki minus.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, maXa88 said:

grofisa hocemo jak under na big ala veceras?

Mislim da ce Al da porobi veceras.

 

Cudno mi je da je Chaos naseo na pricu o Horfordu. Ne postoji nesto izvesnije nego njegovo gasenje u aprilu,

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Pa i nije da se ukopava, Kuzma ce biti sjajan za ovih 4-5 nedelja, dok AD aut i sto je najvaznije, igrace svaku. Rouz je izgubio veliku fantazi vrednost prelaskom u Nikse i ne vidim da je tu Zveki nesto izgubio.

 

Ad kad se vrati, Kuzma ce opet biti govno od igraca za fantazi  i Chaos ide na tu kartu da mozda ne ugase ili mozda trejduju Horforda, sto je vrlo tesko da ce se desiti.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drakaris said:

Pa i nije da se ukopava, Kuzma ce biti sjajan za ovih 4-5 nedelja, dok AD aut i sto je najvaznije, igrace svaku. Rouz je izgubio veliku fantazi vrednost prelaskom u Nikse i ne vidim da je tu Zveki nesto izgubio.

 

Ad kad se vrati, Kuzma ce opet biti govno od igraca za fantazi  i Chaos ide na tu kartu da mozda ne ugase ili mozda trejduju Horforda, sto je vrlo tesko da ce se desiti.

 

Proslu sredu sam mogao da dobijem odlicnog igraca za njega, nudio mi covek za njega odlicnog startera, ja se mislio, i covek se predomislio, budala sam ispao. Ne znam ni sto sam se mislio, sam mi covek ponudio tog igraca za Rouza. Nisam sebi jasan.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Hoću malo da rizikujem. Kuzma ima dosta minuta i lopti dok nema Davisa (i Schrodera), Morris ima pouzdanu produkciju i praktično je šesti čovek Nuggetsa. Ne znam da li će da gase Horforda, ali em ga gotivim kao igrača pa sam sentimentalno vezan za njega, em sam spreman da živim da ne igra b2b jer ovako nabija sve brojke solidno, ako se dogegam do play offa sigurno će mi značiti više nego Kuzma. Rose je kurton za fantasy i moguće da će na waver kad mi se oporave Holiday i Brooks. Ke vidimo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, maXa88 said:

Kazns nas lepo usrao prosle nedelje  i onda se ugasio. Koliko smo jadni da se cak i Pokusevski izdrkao na nas pa ga poslali u razvojnu

 

da se aktivira tadija, i on bi nam ga zavuko sa serijom trojki ko onomad protiv bosne

 

Ako ce da te utesi mi smo grdji od vas po tom pitanju i po pitanju povreda i odlaganja meceva.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, đubrivo. said:

 

kad podignes weselina iz metkovica sa 6im vejverom kao stefan i ja, pa ga baciš sutradan, javi se. 

 

disrispektujemo waiver since 2012.

 

Ja sam uzeo Monka sa waivera, odigrao mi jednu utakmicu pa sam ga onda morao baciti u nedelju jer su mi visile kategorije protiv Zvekija, da bih uzeo moćnog Pritcharda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ako ce da te utesi mi smo grdji od vas po tom pitanju i po pitanju povreda i odlaganja meceva.

 

 

sanse nema. Nan nije igrao i onda je doneo budjavu pobedu caozu protiv nas. pokusevski, tedi jang, prosle nedelje ros, kazns i rubio postaju masine. jbt ja sam tiket prosao samo  over na igace koji su protiv nas bili te veceri. lilard prosle nedelje vezuje nenormalne brojke, sinoc prosecan...

 

ima toga cele sezone nego ne mogu  ni da se setim svega

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...