Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

10w je bio. Ili on ili DSJ, na kraju sam vratio sina iz Sarlote sigurniji je od DSJa. A treba nam sigurnost dok se ne isutiraju ovi FA igraci koji se nakotili.

 

čuj sigurniji od DSJa. dsj u ovom trenutku ne zna ni da li je košarkaš

svaka čast svima koji ga pazare, očigledno niko nije gledao knickse godinama

 

stefan neviđeno zabada bostandžije. tačno vidiš da je povezan sa njima na spiritualnom nivou. ostale nema pojma 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Zvekan hoce da resi i borbu za top4 i ispadanje. Veliki je zveki
 

 

Ma Japi je mnogo jaci, nema ja tu sta da resavam, on se pita, posebno bez Dramonda. A ti umesto sto palamudis daj neku ponudu za Drama da mogu nekako da mu pariram.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

 Imam ja svojih muka ove nedelje

 

već si uzeo 5 kolona nakon tri dana a među njima nisu (još uvek) def rebs koje sam možda jednom slučajno uzeo. 

najgore što može da ti se desi je da izgubiš 6-7 a to bi značilo da uzmem sve tesne kolone osim tih rebsa. teško da ovo samo meni može da se desi

 

edit: zapravo imaš i slobodnjake koje malo manje bedno šutiraš od mene. daklem, već imaš 6 kolona plus def rebs

 

neću da jinxujem sa "sigurno" ali mislim da je izvesno da uzmeš 6-7 kolona minimum

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zvezdinho said:

 

Ma Japi je mnogo jaci, nema ja tu sta da resavam, on se pita, posebno bez Dramonda. A ti umesto sto palamudis daj neku ponudu za Drama da mogu nekako da mu pariram.

Tanki su moji ove nedelje, nije da nemas sanse ako ovi Vajtovi i Plumiji nastave da overachievuju. 

 

Evo ti Zveki Tedi Jang i kusur,ako ti se parira. 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Itachi Uchiha said:

Tanki su moji ove nedelje, nije da nemas sanse ako ovi Vajtovi i Plumiji nastave da overachievuju. 

 

Evo ti Zveki Tedi Jang i kusur,ako ti se parira. 😄

 

Plamli za 1 sk DD, Morant za 1 as. Lep nacin da mi kazes da uz malo srece mogu do 3 kategorije.

Link to comment
Share on other sites

Vraćaju mi se uskoro Jrue i Brooks, možda već večeras, pa ću konačno biti kompletan (ne računajući Griffina kog sam već otpisao do kraja) i nakon ovih trejdova biću jako zadovoljan kako mi izgleda ekipa. Kako će igrati niko ne zna, ali na papiru biće to sasvim dobro i možda i mogu da se nadam nekom zapaženijem uspehu ako svi ostanu zdravi i aktivni.

 

Inače, svaka čast bezmagičnom debelom kako se drži do sada sa ovom ekipom, neverovatno mi je da vodi u poenima i ppm, baš tanak tim bez Davisa i Leverta.

Link to comment
Share on other sites

On 2/25/2021 at 3:06 PM, Zvezdinho said:

Ne mogu da razmisljam jer sam izgubio volju i zelju za fantazijem, samo baksuzluci neki, evo samo sto smo dali Rouza, Pejton ima harmstring, ne mogu vise, predajem se, ponovo cu Xpertu da ponudim ostavku. 

Dobro, nemoj toliko da kukas, vec lepo podnesi razchmarivanje. Vidis kako Trip cuti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...