Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

@Magia

sto se smejes, pa to je igrac za plej of. ovaj stjuart igra po 20min u proseku, ne znam ni da li mi treba. mozda je bolje da porobim sve duele do kraja i sacekam huntera

 

De'Andre Hunter (right knee) has progressed to weight-bearing lower limb strength activities, form shooting and ball handling.

He will be re-evaluated in two weeks, but there's no indication that his timetable has changed -- Hawks GM Travis Schlenk said he'd miss 7-10 weeks back on Feb. 9th. Cam Reddish, Danilo Gallinari and Kevin Huerter will continue to see a boost in fantasy upside in the meantime. 

SOURCE: Chris Kirschner

Feb 17, 2021, 3:36 PM ET

Link to comment
Share on other sites

tek sad vidim da je magia imao pet utakmica westbrooka a kod mene svi nesto ispovrejdivani. nisam bas ni siguran kako sam izvukao neresen rezultat. 

 

 

fun fact: 3. sam u ligi u stl a izgubio sam tu kategoriju sest puta (i jedna neresena) iz deset nedelja...

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, đubrivo. said:

@Magia

sto se smejes, pa to je igrac za plej of. ovaj stjuart igra po 20min u proseku, ne znam ni da li mi treba. mozda je bolje da porobim sve duele do kraja i sacekam huntera

 

De'Andre Hunter (right knee) has progressed to weight-bearing lower limb strength activities, form shooting and ball handling.

He will be re-evaluated in two weeks, but there's no indication that his timetable has changed -- Hawks GM Travis Schlenk said he'd miss 7-10 weeks back on Feb. 9th. Cam Reddish, Danilo Gallinari and Kevin Huerter will continue to see a boost in fantasy upside in the meantime. 

SOURCE: Chris Kirschner

Feb 17, 2021, 3:36 PM ET

Pluminja ce da gase i onda ce dobijati min 30 minuta u proseku

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, đubrivo. said:

@Magia

sto se smejes, pa to je igrac za plej of. ovaj stjuart igra po 20min u proseku, ne znam ni da li mi treba. mozda je bolje da porobim sve duele do kraja i sacekam huntera

 

De'Andre Hunter (right knee) has progressed to weight-bearing lower limb strength activities, form shooting and ball handling.

He will be re-evaluated in two weeks, but there's no indication that his timetable has changed -- Hawks GM Travis Schlenk said he'd miss 7-10 weeks back on Feb. 9th. Cam Reddish, Danilo Gallinari and Kevin Huerter will continue to see a boost in fantasy upside in the meantime. 

SOURCE: Chris Kirschner

Feb 17, 2021, 3:36 PM ET


Grof ga ceni kao igraca trece runde a ti mu nudis Huntera koji je povredjen, smejao sam se zbog nepodudaranja u ocekivanjima obojice :) 
 

1 hour ago, gggggggg said:

tek sad vidim da je magia imao pet utakmica westbrooka a kod mene svi nesto ispovrejdivani. nisam bas ni siguran kako sam izvukao neresen rezultat. 

 

 

fun fact: 3. sam u ligi u stl a izgubio sam tu kategoriju sest puta (i jedna neresena) iz deset nedelja...

 

Jes vala meni samo prvi, treci i cetvrti pik OUT  :smiley59:

 

Jos je neverovatnije sto sam imao 229 def skokova bez njih trojice, kontam da bi sa njima oborio neki rekord.


Ovo kolo je pokazalo koliko je luda sezona, prvi drugi i treci na tabeli izgubili od 20og, 13og i 14og na tabeli (dobro @gggggggg i ja smo nereseno, ali i to se izvukao u poslednjem danu :classic_tongue:)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Magia said:


Grof ga ceni kao igraca trece runde a ti mu nudis Huntera koji je povredjen, smejao sam se zbog nepodudaranja u ocekivanjima obojice 🙂

 

ne bi ni došao na ideju da ga nudim pa još ispod cene, da nije povređen na duže

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma znam, nego vidis da on ceni Stewarta kao igraca 3e runde, a ti mu nudis Huntera koji je mozda igrac 4e-5e-6e runde plus povredjen.

Inace, izmedju 6og i 16og mesta samo 9 kategorija razlike, ludilo od sezone :) 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Magia said:

Ma znam, nego vidis da on ceni Stewarta kao igraca 3e runde, a ti mu nudis Huntera koji je mozda igrac 4e-5e-6e runde plus povredjen.

Inace, izmedju 6og i 16og mesta samo 9 kategorija razlike, ludilo od sezone :) 

Madjijo, hoces li reci da ne vredi :s_d:

 

Bolje statse ce imati, nego Horford

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Magia said:

Ma znam, nego vidis da on ceni Stewarta kao igraca 3e runde, a ti mu nudis Huntera koji je mozda igrac 4e-5e-6e runde plus povredjen.

Inace, izmedju 6og i 16og mesta samo 9 kategorija razlike, ludilo od sezone :) 

 

ako nešto znači, pre povrede je na player rateru bio između 45.i 50.mesta. famozna treća runda 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Da ta 9 lajka i 5 komentara su pravi mainstream.

 

Samo nemoj posle da se javljaju posle ovi sto hoce da me izvacare da dobiju Dramonda  a da daju kikiriki kad se desi trejd, jer tad bolje da ne salju poruke. ovo se ne odnosi na Drakija koji je ejdini bio posten i realan.

Link to comment
Share on other sites

Kako mi ne gori pod nogama... Od ekipe koja je bila u vrhu, zbog povreda i odlozenih utakmica dosao sam na  6 CAT od ispadanja... sledeća 3 kola igram sa ekipama iz vrha i svaka CAT mi je bitna. 

Da ne pisem da sam u poslednjih par kola izgubio ogroman broj CAT " za malo".

Pitanje je kada ce se Davis vratiti, a i  kada se vrati, nece igrati b2b utakmice.. 

 

Jbg, kad uparim WCJ i Drumm-a ( ponudio mi Zveki Drumm-a za SGA ) nebo je granica 😆

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, John Dies at the End said:

Zbogom prvi pice... nije nam se dalo :smiley64:

 

I Wini, evi ti tvoj francuzciscic , ebo te on :D, zbog njega sam izgubio ppm i poJene  😄

 

izgubio si ti mozak 

wendell carter & di vicenzo, pa šta vam radi taj uchiha, jel vam neke droge daje preko pma 

 

razumem da ti je frka al još samo neki sms broj da se otvori da skupimo uchihi igrače da uzme titulu 

 

ni za davisa ne daje dva ozbiljna igrača, od kojih je taj ozbiljan lomljiv i nekonzistentan 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...