Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Kako sam se delimično (MALO) oporavio od proslonedeljne izgubljene partije ( doduše, sto je i logično,  ipak je jedan od dvojice najboljih fantasy igraca ever 😴 ), da odgovorim tu i tamo :

 

On 2/25/2021 at 4:03 PM, Chaos Is Me said:

Vraćaju mi se uskoro Jrue i Brooks, možda već večeras, pa ću konačno biti kompletan (ne računajući Griffina kog sam već otpisao do kraja) i nakon ovih trejdova biću jako zadovoljan kako mi izgleda ekipa. Kako će igrati niko ne zna, ali na papiru biće to sasvim dobro i možda i mogu da se nadam nekom zapaženijem uspehu ako svi ostanu zdravi i aktivni.

 

Inače, svaka čast bezmagičnom debelom kako se drži do sada sa ovom ekipom, neverovatno mi je da vodi u poenima i ppm, baš tanak tim bez Davisa i Leverta.

 

Na LeVerta sam I zaboravio, veliki problem je neigranje Wright-a koji donosi poslednjih mesec dana hustle kategorije i 15+ poena...

 

J#bace me ruzno KAT i Ruža ova dva poslednja dana ( + je Wall poceo da pogadja za 3 ) 😁

 

 

On 2/25/2021 at 5:00 PM, Zvezdinho said:

Meni da zahvalis:classic_tongue:

 

 

Tako je zems... umesto da pojacavas Zemsa, ti pojacavas prestonicku elitu :default_coffee:

10 hours ago, đubrivo. said:

@John Dies at the End

takoe debeli, uzeo si steal masinu i najlepseg coveka u ligi.

 

u to ime

 

 

 

Brt Wini-e,  ničim izazvan , gledao Nike... jbt, kad nema Burksa, niko ne moze da ubode dalje od 2m od obruca 😄

Dovoljno sado-mazoa za naredna 2-3meseca 😄

Link to comment
Share on other sites

Nedelja za zaborav, od trejda, kupljenja svakakvog skarta, bacanje igraca koji posle sabiju, izchukanje 6 izmena pa posle ne mozes da uzmes Vejda, Korkmaza , Okodzija, i uz to kao 7.na lotou uzme Skota koji i ne pocinje mec, analizirao sam da ce Ben da pocne mozda PF i uzmem ga. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, đubrivo. said:

@LayupFromTheMidget

svaka čast za looney tunes walker zabod. uz monka je za udžbenik kako birati sa fa

 

mene hardashin prodao, baš mi je trebao taj DD a na poluvremenu je imao 7 rebsa i nije makao odatle više. conley rest za finu razliku u poenima

a to su rekao bih, jedine dve kolone u igri za večeras. šteta

Moze ovo 6-6 da bude na kraju ako Fox uzme DD a Young ne. 
Poeni ce isto do kraja da budu aktivni; Zanimljiv duel
A da FA igraci su ozbiljan hit (Monk-Luni) i miss (svi ostali). Mora danas da bude hit 😄

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Kakav sam tiket imao zveki nece verovati.

underi na jokaru, doncu i bredli bila i overi na miltona, okora i holideja 

kakav fail sto je bredli dao dva bacanja i izasao iz igre 😕

 

imam teoriju. ovogodisnji debakl je isplanirala celava sisa, sve u cilju da mu ortak bude kontenter(ili  da osvoji ,jelte). otud mi i uvaljuje olinjalog u prvoj rundi, nerezonski uzima drugog centra sac iako je najavljeno da ce tako biti i da ne analiziram dalje. covek iznapusavao sve, navuko gnev auditorijuma i ostavio me u govnima a i verovatno kupio kartu za B ligu. 

 

hvala degli govedo celavo!

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, maXa88 said:

Kakav sam tiket imao zveki nece verovati.

underi na jokaru, doncu i bredli bila i overi na miltona, okora i holideja 

kakav fail sto je bredli dao dva bacanja i izasao iz igre 😕

 

imam teoriju. ovogodisnji debakl je isplanirala celava sisa, sve u cilju da mu ortak bude kontenter(ili  da osvoji ,jelte). otud mi i uvaljuje olinjalog u prvoj rundi, nerezonski uzima drugog centra sac iako je najavljeno da ce tako biti i da ne analiziram dalje. covek iznapusavao sve, navuko gnev auditorijuma i ostavio me u govnima a i verovatno kupio kartu za B ligu. 

 

hvala degli govedo celavo!

 

Maxo vrati Vanderbilta, oteto prokleto, nije ti to dobro za karmu. Izaso sam i ja Makso stavim Rendla, , Holideja i Ingrama, izbacim bezveze Ingrama i smanjim dobitak i umeso 19k, dobijem 10k, Plus nisam igrao Rouza, RJ-a, Edvardsa, Simonsa jer nije igrao Tobi. Lepo kazes da sam sisoje, nemam petlju da stavim sve sto sam mislio pa kako bude.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...