Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jes, Begli će iznenada da procveta i sabija sa 20-10-1 blk

 

Ne može biti greška da se Ejton uzme u prvoj rundi, on je igrač koji se ne povređuje, dok se bude kukako na povrede i izostanke, ovaj ima da pegla iz utakmice u utakmicu bez pardona, na kraju je i završio kao 16 na player rater.

 

Zveki kako teku pripreme?

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, gggggggg said:

 

kao i ti na tabeli s njim.

Lako ti je kurčiti se sa Janisom, videćemo sad u ovoj sezoni šta ćeš uraditi.

 

Ja sam na toj poziciji završio zbog drugih igrača, igrača druge runde sam imao upotrebljivog samo dva kola, plus sa strane brdo povreda i izostanaka. Ejton jeste više dignut, ali je odradio fenomenalan posao u ovoj korona sezoni, može se reći i da me spasio ispadanja, dok su drugima izostajali igrači zbog povreda i korone.

 

Evo tabela prve runde.

 

Pozicija drafta - ime igrača - pozicija player rater:

 

1.  Dončić -  7

2. Janis -   4

3. Tauns - 17

4. Dejvis - 86

5. Jokić - 1

6. Ejton - 16

7. Kari - 9

8. LeBron - 36

9. Embid - 14

10. Harden - 13

11. Durent - 48

12. Gober - 6

13. Dramond - 78

14. Lilard - 12

15. Jang - 24

16. Buker - 43

17. Tejtum 18

18. Simons 67

19. Zajon 25

20. Siakam 44

 

Link to comment
Share on other sites

Begli je takođe podignut visoko, ali lako je biti general posle bitke. On je imao fine statse u prvoj sezoni i malo nešto što je u drugoj pokazao, ali uglavnom je išao 9+ skokova za 30+ minuta . Malo ko je očekivao da će baš on imati redukovanu minutažu u toku sezone i imati samo 25 minuta po meču. Opet, 14 - 7.5 reb  nije baš da je loše za pozni pik 4. runde. Markanen je izabran odmah na početku 4. runde, a imao je 13-5. Bilo je i boljih izbora da se uzme od Beglija, ali daleko od toga da je biser. Više neka zlatna sredina.

 

Jeste, ali si uzimao teške injury prone igrače. CP3 u poznim godinama :classic_laugh: za kraj druge runde, Kolins koji nije nešto specijalno za 42 pik, isti statsi kao kod Beglija, samo je razlika u 3 poena i 0.5 blk. Begli je biran kao 75, ali, Begli je biser.

Hejvord, Brogdon isto teški injury prone igrači, imao si ogromnu dozu sreće da ti se toliko igrača koji su mekani ne povređuju u toku sezone, pa si, čini mi se zauzeo 2. mesto u RS. Na kraju džaba, sve te sustiglo u plej ofu, gde si lagano dobio po tamburi od Mađije.

 

Ja recimo svakog imalo injury prone igrača koga sam uzeo, taj se odmah sjebao. Nurkić, Fulc dostupni 2 kola i aut čitava sezona. Begli aut 7 nedelja, Furnije propustio sve kada se sabere isto tako još mi je visio stalno kao DTD, pa sam nedeljama igrao sa igračem manje. To mi se sa Furnijeom desilo, jer su ga čuvali za trejd, a od plej ofa su odustali nakon teške povrede Fulca. Za Dipa nisam očekivao da će ga trejdovati za jednog kamenjara Leverta, plus kasnije u novom klubu su ga čuvali za novi trejd i propuštao je svaki jebeni b2b.

 

Jedino sam Ejtona i Tobajasa uzeo za koje znam da nisu curice i da će izgurati sezonu. 

 

Kada budeš imao sezonu kao ja, onda ću te videti.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, oubrevo. said:

@Magia uzeo titulu sa pikom prve runde siakamom, 44i na plejer rejteru. jos jednom cestitke, mada, lako ti je kurchiti se sa siakamom, opasno ime i prezime ima.

I ovo trebaju komesari da ispitaju, jer je Mađija rekao da si mu bio desna ruka u plej ofu :classic_laugh:

 

Znači da si radio coownerski posao.

 

Nije da mi je krivo, bolje i Mađija da je šampion, nego Borinho

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...