Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Nezaslužen poraz, ali ne mislim da su nas sudije pokrale. Po meni, nije bio penal za nas (Ederson je ipak prvo izbio loptu), penal za Siti jeste bio (Džaka bez potrebe povlači za dres Bernarda), drugi žuti za Gabrijela čist kao suza.

Ono što raduje je da smo bili bolji veći deo meča, a čak ni sa igračem manje nismo bili inferiorni.

Što se tiče pojačanja, napadač i vezni. Ali samo top klasa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Start Edersona prvo po nozi, cist penal. Xhaka jeste koristio ruku, ali je Silva odmah po promeni pravca krenuo da pada. Kada je Gabriel dobio prvi zuti?

Da je obrnuto bilo, za start poput Edersona Shity bi dobio penal, a mi ne bi dobili penal da je neko od njih napravio XhakaLike faul. Sramotno sudjenje u svakom slucaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, BratMinli said:

Start Edersona prvo po nozi, cist penal. Xhaka jeste koristio ruku, ali je Silva odmah po promeni pravca krenuo da pada. Kada je Gabriel dobio prvi zuti?

Da je obrnuto bilo, za start poput Edersona Shity bi dobio penal, a mi ne bi dobili penal da je neko od njih napravio XhakaLike faul. Sramotno sudjenje u svakom slucaju.

Izgleda za protest zbog penala.To se nije videlo u prenosu.

Link to comment
Share on other sites

Odlicno su odigrali protic Citija i ovaj tim sve bolje izgleda, bez obzira na to sto sam mali milion puta opljuvao Artetu.  Opet, potrosili su dosta novca na dovodjenje mladih igraca koji su sada stub tima. Ne treba kukati na sudije, jer je utakicu sjebao Gabriel, a ne sudija. Totalno nepotrebno obaranje Jesusa na polovini terena, koji nigde nije isao sa tom loptom. Glupo samo po sebi , a jos gluplje ako znas da imas zuti karton.

Isto vazi i za Dzaku kod penala. Ako si vec video da igrac pada, koji ga moj onda vuces za dres i dajes mu adut za pad. Ederson situacija je cista kao suza, prvo je udario loptu a posle igraca. Ko ne veruje neka pogleda snimak iz drugog ugla gde se to jasno vidi.

Steta sto su izgubili, ali ovo je castan poraz od najboljeg tima u ligi. Ako nastave sa ovakvom igrom, sa izuzetkom gabrielove ludosti, bice u prvih 4, sto niko od njih nije ni ocekivao, mada sam sumnjicav da mogu da odrze ovaj kvalitet igre do kraja sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Džaka mora da ide, sve i da je mnogo bolji igrač nego što jeste prevelika je to panjčina i navlači lošu karmu na ekipu, stalno neka frka oko njega, uvek na ivici crvenog ili neke gluposti. 

 

Bilo bi baš dobro da se završi Vlahović, ako je to uopšte realno, pravi target-man sa velikim postotkom iskorišćenih šansi. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Chaos Is Me said:

Džaka mora da ide, sve i da je mnogo bolji igrač nego što jeste prevelika je to panjčina i navlači lošu karmu na ekipu, stalno neka frka oko njega, uvek na ivici crvenog ili neke gluposti. 

 

Bilo bi baš dobro da se završi Vlahović, ako je to uopšte realno, pravi target-man sa velikim postotkom iskorišćenih šansi. 

Ako hoćeš da budeš najbolji onda ideš u PL i to u klub u kojem ćeš biti starter, a to mu Arsenal nudi. Fora je što sad u Arsenalu ima sa kim da igra, a veurjem da bi se i nadavao golova. Verujem da bi to bio pun pogodak za njega, osnova Saka, Martineli, ESR, Vlahović, potencijalno najbolja navala u narednih 5-10 godina, mnogo je tu fudbala. Odmah starter u fudbalski pismenoj ekipi koja želi da se nadigrava. Make it happen!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam optimista što se tiče dolaska Vlahovića, mislim da će birati klub gde će igrati LŠ. Iskreno se nadam da će me demantovati uskoro i da će godina početi lepim vestima.

Ukoliko želimo na Top nivo, Džaka i Elneni ne mogu igrati, ali onda nam treba naći proverenog veznjaka pošto je Sambi još uvek klinac, trebaće mu vremena. Vidim da ima gomila igrača kojima ističu ugovori na leto pa možda se nađe nešto i za tu poziciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bila je vest da je Vlahovic odbio da predje u Arsenal, obestecenje nije bilo problem.

To su novinarska naklapanja. Ne verujem da je striktno odbio,nazalost menadzeri su poceli da odredjuju sudbine igraca i zaista je prava stvar sto ce FIFA da stane tome na kraj. Pazi, Vlahovic je otisao u Fiorentinu i sama ta cinjenica govori koliko se on pita, taj klub je menaddzerska prcija, ako taj menadzer trazi neke ogromne pare za sebe treba ga odjebati,ne treba pristajati na ucene i mutne radnje nikako, eto im ga Juventus, Junajted i arapski blizanci pa neka ga vodi gde hoce.

 

Teoretski ozbiljan uograde, sa njim mislim da ne bi imali problema da izborimo LS obzirom da su nam konkurenti raspali Junajted i uzdrmani Tottenhem. Kakav zal za ona tri boda protiv Sitija...

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, McLeod said:

I meni se jako svidja Isak ne znam sto mu je pedigre izgleda nizak.

Ovo što sam ja gledao prethodnih par sezona, repka i klub, čini mi se da Isak nije napredovao mnogo. Bio je čudo od deteta, novi Ibra i imao ogroman skok sa nekih 16-17 godina, ali nekako mi je isti poslednje 2 sezone recimo. Možda je još uvek u procesu stvaranja, sazrevanja, a možda je blizu svog limita. Svakako dobar igrač, samo pitanje za koje novce.

Link to comment
Share on other sites

Isak je super igrač ali mislim da Arsenalu treba baš target-man poput Vlahovića, neki klasični golgeter koji ne palamudi mnogo sa driblinzima nego iz 2, 3 kontakta rešava situacije. 

On 1/5/2022 at 11:50 AM, McLeod said:

Ako je njegova zelja Juventus onda ga i ne treba juriti. Svaki ambiciozni igrac juri PL, kome je vrhunac Juventus nece dugo biti na tom vrhuncu.

 

Slažem se ali možda je baš ono navijač Juvea, pa da se razume nekako, sve su to nijanse. Ja da sam mega popularni fudbaler multimilioner hteo bih da igram za Arsenal ispred svih realno moćnijih klubova jer sam navijač, a praunuke sam već obezbedio. Drugo, ne mogu ni da skapiram da bi neko pre živeo u mrtvom Torinu nego u Londonu, al opet to je sve individualno.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

A mislis sad sad. Da, mada Najls i nema neke veze s njima. Mozda vidimo jos nekog kao Patina u kupu.

Pa to mu je prirodna pozicija iako je najviše igrao kao bek.Verovatno ćemo i gledati nekoga od klinaca ako neko od Džake i Lokonge ne bude mogao da igra.Nije mi jasan ovaj potez da ga puste u ovom trenutku kada ti jedino i treba.Da su ga prodali pa ok,ali pozajmica nema logike.Jedino ako planiraju da nekoga dovedu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...