Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Namerno nisam hteo da pisem nista do sada, pocetak sezone horor, kasnije se malo stabilizovalo stanje, ali meni ovaj Arteta ne uliva nikakvo poverenje, ok on ima neke ideje i trudi se da ih realizuje, ali majku mu kako moze Odegarda da forsira pre ESR-a, ESR mora da bude novi Arsenalov Fabregas, jednostavno je zlocin njega gurati vsn njegove pozicije kako bi se pravilo mesta Odegardu koji me nije ubedio ds je toliko kvalitetan igrac.
Druga stvar, jako cudne rotacije u nekim bitnim utakmicama, u derbijima recimo, mislim da previse kombinuje i da mora da ustali standardnu postavu. Ok imas ti te Sitijevske ideje, ali nemas kadar za to, daj malo se prilagodi pa kada budes imao taj kvalitet onda to radi. Jednostavno lik ne ume da se prilagodi kadru koji ima i hoce zorom da istera svoje, a to cesto bude kontraproduktivno. Inace moja apsolutna podrska sto je Obamejanga poslao na tribinw, ako mogu da ga poklone na zimu super, lik je jeziv koliko je los, a glumi neku zvezdu. Mora da se istrpi Lakazet kako bi usao u formu, na zimu pojuriti Vlahovica sa parama, ako za nekog treba da kesiraju neku suludu svotu to je on, mislim da je idealan igrac za PL. Ima ovde potencijala, samo nam treba ozbiljan napadac i da se Arteta malo ranije pali i prilagodjava situaciji a ne da da mu treba po mwsec dana da uvidi ono sto prosecan forumas snimi za jednu utakmicu.

Sta je to uradio Obamejang, nigde ne pise sta je u pitanju?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče jučerašnje utakmice, vrlo bitna pobeda za Arsenal. WHU je takmac za plasman u LŠ, protivnik po meri, pošto za veće domete ovi naši klinci nisu još uvek dorasli.

 

Arteta je za mene i dalje enigma. Uspeo je da konsoliduje tim (posebno odbranu), praktično se zna prvih 11. Nedostaje nam vrhunski napadač ili Auba od pre dve sezone. Nisam fan Lakazeta (mada je juče odigrao odličnu utakmicu) i da se ja pitam, prodao bih obojicu. Vlahović izgleda kao idealno rešenje po više kriterijuma (čist kvalitet, način igre, fizička snaga, prilagođenost ostatku tima po godištu), ali po onome što se priča, on ne želi u Arsenal.

 

Edegor pre ESR je velika budalaština i to je nešto što najviše zameram treneru. Pun nam je tim tih nekih laganih "pimplera" (Martineli, Saka, Laka, Pepe, pa i Edegor) koji ne mogu da izdrže malo jači duel, a njega koji to može (a usput i zna igrati fudbal) drži na klupi ili ga stavlja van pozicije.

 

Sve u svemu, sezona je za sada iznad mojih očekivanja. Nadam se da će se tako i nastaviti.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Pepe ima druge probleme, daleko je od laganog pimplera. Kad je spreman, jedan je od najstabilnijih i najjacih igraca u timu fizicki.

pepe je kao Hazard u Realu. Odlicno dribla sam sebe i onda izgubi loptu na ivici sesnaesterca. Zato ce se Real ratosiljati Hazarda , bas kao sto ce i Arsenale Pepea. Sto be se nekada reklo, promasena investicija.

Inace, ovaj tim je sasvim solidan, a i Arteta je izgleda konacno pronasao sebe. Da se ne varamo , nece oni imati nikakav sjajan rezultat, ali barem se nece boriti za opstanak u Premieru.

Link to comment
Share on other sites

Pepe kao da je u nekom trenutku izgubio samopouzdanje.Kao da su mu rekli da ne sme da dribla a on uvek krene pa se vrati.Čak i dosta lopti vraća pozadi.Izgubio je tu agresivnost.

Što se tiče talenta,on nije sporan.

Mislim da je završio priču u Arsenalu.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

On 12/25/2020 at 6:48 PM, MrTripleDouble said:

Martineli ima potencijal da bude Arsenalov mesija. Steta sto ga je povreda odvojila nekoliko meseci van terena, jer mislim da bi odlicne partije pruzao vec na startu ove sezone. Ovaj decko mora da se isforsira i istrpi jer ima nesto posebno u sebi i to moze da vidi svako ko ga je gledao bar nekoliko puta.

 

Arteta, čuj me!    🙏

 

4 gola i 2 asistencije u prethodnih 6 utakmica. 

 

Odbrana je jos uvek često komična, ali napad ima potencijal da bude u top4 u ligi.

 

Link to comment
Share on other sites

Lagano i lepo za oko. Nismo se trebali povući posle 0-3, ali ipak ima nešto i do Leedsa. Jeftin penal, ali bolje sada,nego kada bude važnija tekma. Džaka zaslužio crveni za gaženje,ali mi je drago da nije dobio. Prethodna 2 crvena je dobio kada nije ni kačio igrače tako da se karma sada vratila, posebno što je, po meni, jedan od kandidata za igrača utakmice + što je Rafinja pacer u glavi. Saka, ESR, Martineli... Dragulji... 🥰

Link to comment
Share on other sites

Definitivno je dobar period iza ekipe u poslednje vreme i nadam se da može da se zadrži mesto u top 4 do kraja. Za nešto više je ekipa i dalje krhka i nema tu proverenih rutinera, ali mislim da se konačno može pričati o Arsenalu koji em igra dobar fudbal em ima igrače koji mogu da postanu svetske zvezde. I dalje ne mirišem Artetu ali dobija kod mene bodove za profesionalan pristup i kažnjavanje Aube koji je umislio da je veće mudo nego što jeste, a itekako je zamenljiv. 

Link to comment
Share on other sites

Sledi nam kikiriki kup, što se mene tiče, dati šansu rezervistima i ako ispadnemo, nema veze. Posle toga u nekoliko dana 3 tekme, ali 2 koje MORAMO dobiti, Norvič na strani i Vulvsi kući. 6 bodova ako uzmemo, možemo dosta rasterećenije čekati Siti. Posle opet idu kupovi i tek sredinom januara ide derbi sa spursima. Zato 6 bodova moramo da osvojimo, 7 bi bilo idealno.

Ako se bude održao (ne zna se još zbog korone) Afrički kup nacija, od prvih 11, samo Parti nam ide, i tu ne bi trebalo da budemo jako hendikepirani, verujem da bi Lokonga mogao da odigra dobro mini-ciklus utakmica. Ne bih voleo da trošimo igrače na kikiriki i FA kup, pošto ionako imamo dosta skraćen sastav.

Januarski prelazni rok treba iskoristiti za prodaju par igrača, Aubu svakako, i možda upecati jednog kapitalca.

Što se Artete tiče, još uvek nisam siguran šta da mislim... taman krenem da menjam mišljenje, on mi usere nekom izmenom, formacijom.... Ako ovako nastavimo, sigurno ću postati proArteta. 🙂

P.S. Mislim da smo uzeli nekog opasnog scouta koji je godinama radio u Bajernu. Možda je to dobar znak za januarski prelazni rok.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, BratMinli said:

Sledi nam kikiriki kup, što se mene tiče, dati šansu rezervistima i ako ispadnemo, nema veze. Posle toga u nekoliko dana 3 tekme, ali 2 koje MORAMO dobiti, Norvič na strani i Vulvsi kući. 6 bodova ako uzmemo, možemo dosta rasterećenije čekati Siti. Posle opet idu kupovi i tek sredinom januara ide derbi sa spursima. Zato 6 bodova moramo da osvojimo, 7 bi bilo idealno.

Ako se bude održao (ne zna se još zbog korone) Afrički kup nacija, od prvih 11, samo Parti nam ide, i tu ne bi trebalo da budemo jako hendikepirani, verujem da bi Lokonga mogao da odigra dobro mini-ciklus utakmica. Ne bih voleo da trošimo igrače na kikiriki i FA kup, pošto ionako imamo dosta skraćen sastav.

Januarski prelazni rok treba iskoristiti za prodaju par igrača, Aubu svakako, i možda upecati jednog kapitalca.

Što se Artete tiče, još uvek nisam siguran šta da mislim... taman krenem da menjam mišljenje, on mi usere nekom izmenom, formacijom.... Ako ovako nastavimo, sigurno ću postati proArteta. 🙂

P.S. Mislim da smo uzeli nekog opasnog scouta koji je godinama radio u Bajernu. Možda je to dobar znak za januarski prelazni rok.

To mi je promaklo.Nisam čuo tu vest.

 

Mora se pojuriti napadač.Romano je skoro pisao da Arsenal 100% kupuje napadača.Samo je pitanje sad ili na leto.Ovoj ekipi nedostaje ta vrhunska devetka i još jedan vezni da može da bude konkurentna za top 4.Možda se i ovako izbori LŠ,ali to je posledica raspada konkurencije.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, McLeod said:

Interesantno zbog ozbiljnog CVja, ali posao skauta u Bajernu moze da radi random forumas, realno gledano, minus lik koji je iskopao Dejvisa. Svako moze da napise top 3 igraca iz Bundeslige koje treba oteti.

Realno 😄 .

 

edit:lepa igra večeras i ubedljiva pobeda.Prvenac Patina za kraj.

Link to comment
Share on other sites

Vrhunska partija ekipe.Da nije onakvih sudija,vrlo verovatno prva pobeda nad Sitijem u PL nakon dugo vremena.

Parti objasnio na sredini i mnogo će nedostajati u narednom periodu.

 

edit:Martineli može da izraste u brutalnog igrača.Samo da se pametno radi sa njim.Neverovatno je da ovakvo ponašanje Aube navede Artetu da ukapira o kakvom se talentu radi.Pa isti slučaj je bio i za ESR-a.Trebalo je da se povredi Vilijan i Ozil da dečko dobije priliku.Već se razmišljalo o pozajmici.

I da,iako su ga tada klinci(ESR,Saka i Martineli) sačuvali na klupi,ponovo je forsirao propale igrače.

Nadam se da će Lokonga imati više sreće i da će ranije dobiti priliku.

Lepo je utegao ekipu Arteta,mora se priznati.Samo da brže kapira neke stvari.Jedan vrhunski napadač i ovaj tim dobija novu dimenziju.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...