Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

8 hours ago, TiMiDi said:

Dobro je sto odlaze igraci koji su malo igrali i sto se oslobadja klub njihovih plata (Kolasinac, Mari, Najls, Cejmbers), ali nije dobro sto se niko ne dovodi. Jeste da igramo samo jedno takmicenje, ali dovoljna je jedna povreda (npr. Lakazeta pa da gledamo Nketiju kao glavnog napadaca) na ovaj skraceni sastav pa da plasman u Evropu opet propadne. Da ne pricamo o novim kovid slucajevima.

Jos kad se doda da je ekipa verovatno jedna od najmladjih u ligi pitanje kako ce da se izgura drugi deo sezone, a top 4 je blizu. Jer su sva pojacanja letos bila 23 godine i mladji.

 

Nisam ocekivao da ce Obamejang ovoliko da padne posle potpisa novog ugovora i da ce on da bude teret kojeg gledamo da se resimo. Sta je to sa Arsenalovim najboljim igracima kad potpisu nove najjace ugovore (Sancez, Ozil, Auba)? Je li to mozda resenje kako da se resimo Dzake?

 

Ovaj iz Kolorada, ostaje tamo na pozajmici pa ce u Evropu opet negde na pozajmicu. Nista cudno sto je on potpisan, valjda je Kroenke i njihov vlasnik.

 

Za njega ne postoji rešenje 😄 .

 

edit:Gotov prelazni rok a niko nije doveden.Ok,ako je već tako,makar nećemo gledati Aubu,Kolašinca i slične.Valjao je makar taj vezni da ne gledamo Granita,ali jbg....

Link to comment
Share on other sites

Opet ne koristimo sansu da napravimo iskorak i ovo ce nas sada kao vec po obicaju mnogo kostati.

 

Bilo je mnogo opcija u ovom roku, a mi nismo doveli nijednu.

 

Ali to je vec standardno stanje stvari kod nas, pa nema razloga nervirati se.

Link to comment
Share on other sites

Kada je otpao Vlahović, mislim da nije bilo napadača realnih za nas, a da donose instant kvalitet tj golove. Bolje onda da smo uzeli nešto vredno za druge pozicije, posebno sredinu terena, ali svi znamo kako se rade prelazni rokovi kod nas, tako da ništa me ne čudi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovako se pobeđuje, dosta ružno, ali na karakter. Imao sam osećaj da nećemo primiti gol još 2 dana da se igra. Koja glupost Martinelija, ovo za aut, faul je bio ok, da se seče kontra. Verovatno će ESR otići levo umesto njega dok bude suspendovan. Koliko nam nedostaje Samuraj na desnoj strani. Bodovi su tu, jedno gostovanje manje, naplatili smo kiks konkurenata i sada imamo Brentford i Vukove kući pa Votford u gostima, bez kupova između, hvala Bogu. Lepa prilika da se uzme svih 9 bodova.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, BratMinli said:

Ovako se pobeđuje, dosta ružno, ali na karakter. Imao sam osećaj da nećemo primiti gol još 2 dana da se igra. Koja glupost Martinelija, ovo za aut, faul je bio ok, da se seče kontra. Verovatno će ESR otići levo umesto njega dok bude suspendovan. Koliko nam nedostaje Samuraj na desnoj strani. Bodovi su tu, jedno gostovanje manje, naplatili smo kiks konkurenata i sada imamo Brentford i Vukove kući pa Votford u gostima, bez kupova između, hvala Bogu. Lepa prilika da se uzme svih 9 bodova.

Igra je daleko id nekog zavidnog nivoa,ali zato borbenost jeste.

 

Glup crveni dobio Martineli.Mada pitanje je da li bi se svakom klubu ovo sviralo.Kad smo kod njega,voleo bih da ga vidim kako se više ubacuje unutar 16m,a ne da najveći deo vremena provodi kraj aut linije.Mora bolje da ga koristi Arteta.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Slede nam Vukovi kući. Podigli su i oni formu, posebno u napadu, ali ovo moramo dobiti. Fino smo izgledali prošlu tekmu, ali opet nismo baš najsjajnije zatvorili utakmicu. Sutra dati gol u prvom poluvremenu i u drugom imati što veći posed i rutinirati sa još jednim golom. Nadam se novim bodovima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo danas nam je prekretnica, mozda i najvaznija utakmica ove sezone. Junajtedu sledi tezak raspored i gubice bidove, mi imamo na papiru laksi rasspored i obzirom na to moramo da izdobijamo ovih par utakmica i da napravimo solidnu bodovnu prednost u odnosu na njih. Obzirom da beze 4 boda pod hitno morsmo da se vratimo u egal.

Za sada igramo dobro, fali nam taj napadac, ali treba forsirati Lakazeta, jer ako nista on radi za tim, nadam se da cw veceras startovati ESR i Martineli, ja nikako ne mogu da se otmem utisku da je ESR bolji igrac od Odegarda.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Porodili smo pobedu, ni sam ne znam kako. Na momente smo dobro igrali, na momente jalovo, bez prave ideje. Pepe kako se snašao prilikom gola, svaka čast. Drago mi je i zbog Lake, mada mislim da su upisali autogol golmana, ali nema veze, svi su videli šta je Laka odradio. Jedna utakmica manje, nova 3 boda, idemo dalje.

ESR mora da igra kada je spreman, po meni, uvek mora da ima prednost u odnosu na Odegarda.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo ce zavisiti letnji prelazni rok od LS. Vala imamo lepu sansu, ovo ako ispustimo onda smo stvatno za LE. Mancester se raspada, Tottenhem isto, ako dobijemo Watford i Lester ulazimo sa 6 bodova prednosti u odnosu na rivale. To je zaista puno, mada imamo meceve sa direktnim rivalima, nista jos nije izvesno ali mislim da imamo super poziciju. Meni se cini da ovoj ekipi fale dva igraca na pozicijama napadaca i zadnjeg veznog da bude bas dobar tim. Ne znam sta je sa Lakongom,od kada se vratio Dzaka bas mu je smanjena minutaza, ne znam meni se bas dopadala njegova igra u prvom delu sezone. Jos zalim za Vlahovicem, kako smo mogli ds zavrsimo posao sa napadacem, ne verujem ds mozemo do zvucnih imena, verovatno cemo dovesti neko manje zvucno ime, videcemo ali cenim da ce napadac biti sigurno doveden na leto i ds ce vecina budzeta otici za njega. Zna li neko gde ce Halland, Real otpada, Siti ce valjda Kejna da dovede?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da,taj napadač i još jedan vezni da se upari sa Partijem,to bi ekipu podiglo na viši nivo.Kad već nisu uspeli da dovedu igrače koje su želeli u januarskom prelaznom roku,dobro je što nije dovedem neki novi Kalstrom.

Ova ekipa ima ogroman potencijal,pa možda i veći od one iz 2008. godine.Moraju se pratiti ugovori igrača i što pre ih produžiti,inače...

Link to comment
Share on other sites

Sigurna partija i velika tri boda.Imalo je trenutaka kada je Lester pretio preko strane koju pokriva Soareš,koji je ozbiljna rupa.Nadam se da će se uskoro vratiti Tomijasu.

 

Ekipa stvarno deluje ozbiljno skockana.Moram da pohvalim Artetu koji radi vrhunski posao.Jeste dosta grešio,i da je bio u nekom drugom klubu,verovatno bi leteo,što sam mu i sam poželeo,ali uprava ga je istrpela i evo rezultata.

Prelazni rok je odrađen odlično,iako mnogi od nas nisu bili preterano oduševljeni.Ramsdejl,Vajt,Tavareš,Lokonga,Tomijasu i Odegard,svi su pokazali veliki kvalitet.Moram da priznam da sam se ogrešio o ovog poslednheg.Dečko kida u poslednje vreme.

 

Sledi Liverpul.Oni su ipak klasa iznad.Protiv njih i Sitija teško može da se igra ako imaju dan,ali nije nemoguće.Mada sad i nije najbolji trenutak kada jure prvu poziciju.

Izaći na teren hrabro kao protiv Sitija,pa šta bude.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Šteta. Igrali smo protiv bolje ekipe, ali mislim da smo mogli bod da uzmemo. Remzdejl je zajebao prvi gol, ali spašavao nas je toliko puta tako da nije toliko strašan kiks. Igrali smo 9 protiv 11. Laka igrač manje u napadu, Sedrik igrač manje u odbrani. Eh da imamo pravog napadača...

Ali Martineli sinoć. TAA mislim da još kući uči gde je levo, a gde desno. Dobio je prve duele tek kada je Gabi presisao. Parti i Džaka odlični, ogroman broj presečenih lopti, pametnih faulova i dobrih dodavanja. Idemo dalje, treba da potvrdimo 2 tekme manje od junajteda da se dodatno odlepimo od njih.

Edited by BratMinli
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Važna pobeda,posle poraza od Liverpula.Ekipa je odlično otvorila utakmicu i celo prvo poluvreme je dominirala.Ređale su se šanse i Saka je iskoristio jednu od njih.

Drugo poluvreme je Vila bila bolja,ali nisu uspeli da postignu pogodak.

Brinu me izmene koje apsolutno ništa dobro nisu donele,mislim na Nketiju i Pepea.Baš se neozbiljno ponašaju a trebalo bi u ovakvim situacijama da budu mirni Ovaj prvi kao da je pijan izašao na teren.

 

Sve u svemu,velika tri boda na teškom gostovanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...