Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Ako su cifre koje se pominju u medijima tačne, nisam siguran da je to dobro na duge staze, jer će svima u klubu skočiti apetiti. Vidite samo šta se dešava u Bajernu, svaka obnova ugovora noćna mora... Aubu ako bismo uvalili u Njukasl i da dođe Vlahović za neku normalnu cifru, barem što se tiče plate, imali bismo finu ekipu na duge staze.

P.S. Dobro što smo ispali iz kikirika kupa, jedna briga/mogućnost za povrede manje.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Chaos Is Me said:

Isto tako i jedina šansa za trofej ode niz reku.

Daleko smo mi od trofeja. Ali mnogi odustaju od Vlahovića čim menadžeri krenu da grebu, navodno samo za njihovu proviziju treba 15-20mil, plus sign in bonus, pa plata.... Prevelike pare po meni, a ako se pokaže dobro, biće ista situacija kao sada što je odnos Fiorentina-Vlahović. Nisam pametan...

Link to comment
Share on other sites

Arthur zadnji bezvezni. Fizicki inferioran igrac, ne igra odbranu, vecina dodavanja su mu kratki pasovi unazad ili u stranu i nemaju nikakvu svrhu. 

 

Doduse u Juventusu izgleda verovatno losije nego sto jeste jer nije tip igraca za fudbal koji Juventus igra, ali generalno tanak igrac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro smo prošli, ali ja sam uvek za rano ispadanje iz ovih kupova. Žota mi polako postaje igrač, kojeg da vidim na pešačkom prelazu, ne verujem da ne bih dodao gas 😀 Teški folirant i baraba... Jeste crveni čist, nenameran, ali ono držanje noge da bude što uverljivije, pa okreti prilikom pada.... Odvaliti ga par puta žestoko pa da zna zašto je pao.

Jel se Xhakin karton prenosi na tekmu PL za vikend?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BratMinli said:

Dobro smo prošli, ali ja sam uvek za rano ispadanje iz ovih kupova. Žota mi polako postaje igrač, kojeg da vidim na pešačkom prelazu, ne verujem da ne bih dodao gas 😀 Teški folirant i baraba... Jeste crveni čist, nenameran, ali ono držanje noge da bude što uverljivije, pa okreti prilikom pada.... Odvaliti ga par puta žestoko pa da zna zašto je pao.

Jel se Xhakin karton prenosi na tekmu PL za vikend?

Koliko znam,da.Dva meča suspenzije.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, sasha arsenal said:

Koliko znam,da.Dva meča suspenzije.

Sranje... Verovatno će povući dole Odegarda,a ESR ispred ili obrnuto, ali po meni bolje Odegard. Ne verujem da će se igrati da stavi Tomijasua koji ima iskustva u veznom redu, jer bismo time jako otupeli desnu stranu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, BratMinli said:

Sranje... Verovatno će povući dole Odegarda,a ESR ispred ili obrnuto, ali po meni bolje Odegard. Ne verujem da će se igrati da stavi Tomijasua koji ima iskustva u veznom redu, jer bismo time jako otupeli desnu stranu.

Pozitivan na Koronu.ESR,Kolašinac,Tomijasu i Sedrik povređeni,Elneni,Auba,Pepe i Parti na KAN-u....nema nikoga da ostavi na klupi od seniora u veznom redu i napadu+ne znam ko će da igra pored Lokonge u veznom redu.Možda Čejmbers koji je to igrao u Fulamu jedno vreme.

 

edit:

 

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...